تفاوت بی حجاب و با حجاب!!!!!

tatu_lover1366

عضو جدید
منظورتون رو متوجه نشدم
!!!

بسیار خوب
شما دیدگاهتون رو در مورد حجاب بفرمایید و دلیلی رو که باید برای تمام اقشار جامعه حتی غیر مسلمان ,حجاب اجباری باشه رو هم به همچنین
تا منظورم رو بتونم واضح تر بگم
ممنون

tatu_lover1366

عضو جدید
چرا مساله رو انقدر پیچیده می کنید البته منظورم تنها به شما نیست :smile: واون تصویر شکلات به نظر من برای درک بهتر مثال زده شده نه اینکه از نظر عقلی بخواییم بررسی کنیم و واقعا بخواییم خانومارو شکلات و آقایونو مگس ببینیم
حجاب واقعی البته چه باطنی چه ظاهری هم با قلب درک می شه نه با عقل برای همین هم اسم بردن جنس و کالا هم از سمت عقله و مرد هم کسی دزد لب گردنه یا از این تفاسیر نمی دونه فقط بعضیا دلاشون مریضه و البته دین هم نگفته همه اینطورن به خانم ها هم گفته شده حجاب داشته باشن برای خودشون گفته شده و این مساله هم اختیاری هست و هر با حجابی خوب و هر بی حجابی بد نیست و تشخیص این هم تنها با خداست
احسنت کاملا با شما موافقم
همه حرف منم از صحفه سوم این تاپیک که در مورد حجاب صحبت شده اینه که حجاب اجباری نیست
تشخیص خوب یا بد بودن انسانها هم با خداست
و تنها تعدادی از افراد مریض دل هستن که در هر جامعه ای هست
حتی در زمان پیامبر هم تجاوز وجود داشته
اما راهکار مقابله با اینگونه افراد جامعه مطمئنا حجاب اجباری برای تمام اقشار جامعه نیست که اگر بود این امار بالای تجاوز به عنف و نوامیس و کودک و ......... اینقدر فجاهت بار نبود

آخرین ویرایش:

raminbabak

اخراجی موقت
حجاب باید تو دل و ذات باشه نه لباس...
و خوشحالم که در این اواخر هم با حجاب ها ذات درونی شون رو نشون دادن و به ملت فهموندند که همش ظاهر سازیه برای بقاء

hamid_geo

عضو جدید
ببینید بحث چیز دیگس
یک مملکت اسلامی به اون حد از تمدن و انسانیت نرسیده که در اون مردا بتونند یک زن با سر برهنه رو ببینند و خیلی عادی از کنارش رد بشن
خیلی ها که اینجا دارند دم از حجاب می زنند مطمئنا حتی با صدای زن هم تحریک میشن چه رسد به دیدن موهای یک زن
بندگان خدا حق دارند بگند که باید زنها خودشون رو بپوشونند ,خودشون نفسشون رو بهتر از هر کس دیگه ای میشناسن
مادامی که مدعیان تصدی اسلام مرد رو با حیوان و زن رو با یک کالای جنسی (مایه تحریک مرد) اشتباه بگیرند نباید انتظاری بیش از این داشته باشید

نه عزيزم براي اين نيست
براي اينكه مثل كشوراي مثلا متمدن غربي رابطه زنشون با يه مرد ديگه نمي تونه عادي باشه
حالا دوست متمدن عزيزم تو چرا چشمتو به اين چيزا بستي
اونا براشون عادي تو هم برات عادي
آقاي مسلط بر نفس چشمات باز كن ببين كور كورانه چيزي نگو
شايد براي توام عادي
اگر با صداي زن تحريك مي شن پس سعي مي كنن صداشو نشون نه اينكه برن با هاش ... كنن
كسايي كه مثل تو فكر مي كنن ميرن علاوه بر زنشون جي اف پيدا مي كنن

hamid_geo

عضو جدید
طرفدارهای دکی جون رو ببینید بی حجابای ......بس معلوم شد طرفداران رییس جمهور کیا هستن .....دیگه انکار نکنید ...خودتون فرق گذاشتین بین آدما...

عجب رییس جمهور ..اسلامییییییییییییییییییی
اول من اعلام كنم من هيچ طرفي نيستم
اما شما سبزا كه خيلي مقدس با حجاب بودين شما حداقل تو اين قضيه حرف نزنيد

hamid_geo

عضو جدید
جناب مهندس
یک زن از لحاظ بعد انسانی و گوهر درونی مثل طلا , الماس و مروارید و غیره هستش
نه از بعد جنسی
اینطوری شما قیاس میفرمایید یعنی اینکه از لحاظ ارزش کالایی زن مثل طلاست و مردها مثل دزد های لب گردنه
اگر اسلام انسانها و بخصوص زنها رو به دیدگاه انسانی ببینه و نه صرفا به یک دید جنسی , قاعدتا شما باید به یک دید دیگه به قضیه نگاه کنید
شما درست ميگيد دقيقا زماني كه تبليغه آن چناني مي كنه يا تو مسابقات ورزشي لخت مياد طلا مي شه
زماني كه بدنش بيرون زماني كه ميره كازينو كار مي كنه
عزيزم تو متمدنترين كشورم اگه زن لخت باشه يه سري حركات انجام ميشه نمونش

hamid_geo

عضو جدید
آدم مریض اگر زنها برزنت هم بپوشن بازهم نظرچرونی میکنه
اگر تجربه سفر خارج رو داشته باشید میبینید که اونجا همه چی عادیه
شما هم اگر برید اونجا بعد از نیم ساعت اینا واستون عادی میشه

مهم اینه که ادم اعتدال رو رعایت کنه
اون کسی که خودشو خیلی میپوشونه به همون اندازه کسی که خودشو نمیپوشونه قصد چلب توجه داره
نه عادي نشده تو كشورايي غربي مي خواي نمونه بدم
بروني زن ساركوزي
تري
اشلي كل و هزاران نفر كه ما نمي بينيم

hamid_geo

عضو جدید
راست میگی غیرت ندارن-جدا لغتی به معنی غیرت ندارن
اما میدونی بزرگترین جرم تو قانونشون چیه؟
1-تجاوز به عنف
2-دروغگویی

که اجراشم میکنن
نه مثل ما که مبلغ دینمون راحت هرکی رو خواست-چه چادری و چه غیر چادری-صیغه میکنه
به قول محمود بصیری:اینسان باید منطیق داشته باشه
اما اگه زن با يه مرد ديگه كه راضي بودن هردو جرم نيست؟اينو چرا نگفتي؟

hamid_geo

عضو جدید
احسنت کاملا با شما موافقم
همه حرف منم از صحفه سوم این تاپیک که در مورد حجاب صحبت شده اینه که حجاب اجباری نیست
تشخیص خوب یا بد بودن انسانها هم با خداست
و تنها تعدادی از افراد مریض دل هستن که در هر جامعه ای هست
حتی در زمان پیامبر هم تجاوز وجود داشته
اما راهکار مقابله با اینگونه افراد جامعه مطمئنا حجاب اجباری برای تمام اقشار جامعه نیست که اگر بود این امار بالای تجاوز به عنف و نوامیس و کودک و ......... اینقدر فجاهت بار نبود
آره منم موافقم حجاب اختياري
اما اگه ناموست راضي شد با كس ديگه اي بره ...
نبايد حرفي بزني
الان مي خواي بگي من از ناموسم مطمعنم اما اين حرف نزن

آخرین ویرایش:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما اگه نامست راضي شد با كس ديگخ اي بره ...
نبايد حرفي بزني

چرا نمیخواید به زن بدید یک انسان نیگاه کنید
شما چطور میتونید برید و تو خیابون آزادانه راه برید/شاید با جنس مخالف هم برخورد داشته باشید/اما لزوما این برخورد جنسیه؟؟؟؟؟؟؟ نمیتونه مورد کاری باشه؟؟
این ممکنهه برای ناموس شما هم اتفاق بیوفته
آیا شما از تربیت اجتماعی خودتون آگاه هستید؟میدونید که توانایی کنترل ررو خودتون رو دارید؟
خودتون رو جای اونها بگذارید/دوست دارید به چشم یک شکلات به شما نگاه بشه که باید جلدش کرد یا به چشم یک آدم؟

tatu_lover1366

عضو جدید
اما اگه نامست راضي شد با كس ديگخ اي بره ...
نبايد حرفي بزني

دوست ندارم اصولا اینجوری جواب بدم اما چون شما با ادبیات شیخها صحبت کردی مجبورم همینجوری جوابت رو بدم
یعنی بنظر شما ناموس شما با حجاب باشه دیگه با کسی بیرون نمیره و شما اینو تضمین میکنی
چند تا چادری دوست داری نشونت بدم که بدتر از صد تا بی حجابند
پس من باید نتیجه بگیرم که اگر ناموس شما با حجاب و چادر امد بیرون , راضی به بیرون رفته که اینگونه لباس پوشیده
ببین عزیز من سعی کن مسائل رو با هم قاطی نکنی
تربیت و اصالت خانوادگی بحثی جدا با قضیه حجابه
اما اگه شما از روی ظاهر در مورد افراد قضاوت میکنی بحثش جداس

felan toe in mamlekat ba in hame mardae chegorosneo haris (balanesbate aghayone jam) bi hejabi va bahejabi hich farghi nadare...shayad toe ye jahae ba hejab bodan be zararetam bashe..

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
با این ادبیات و اینجور حرف زدن به جایی نمیرسید

hamid_geo

عضو جدید
چرا نمیخواید به زن بدید یک انسان نیگاه کنید
شما چطور میتونید برید و تو خیابون آزادانه راه برید/شاید با جنس مخالف هم برخورد داشته باشید/اما لزوما این برخورد جنسیه؟؟؟؟؟؟؟ نمیتونه مورد کاری باشه؟؟
این ممکنهه برای ناموس شما هم اتفاق بیوفته
آیا شما از تربیت اجتماعی خودتون آگاه هستید؟میدونید که توانایی کنترل ررو خودتون رو دارید؟
خودتون رو جای اونها بگذارید/دوست دارید به چشم یک شکلات به شما نگاه بشه که باید جلدش کرد یا به چشم یک آدم؟
اولا من با چادر كاري ندارم دوما
چون تو كشور آزادم زندگي كرد اين بهت مي گم عزيزم
تو كشورايي ديگه چون به چشم نمياد نمي بيني ولي
تو همون كشورايي كه شما مي بيند آزادن
به قول خودت بر خورد جنسي زياد اتفاق مي افته
كه اكثرش براي وضعيت لباسشونه گلم
ولي به چشم نمياد عادي شده
اوناي كه بهتر لباس مي پوشن كمتر دچار بخورد جنسي مي شن
حضرت يوسفم مثل شما مطمئن حرف نمي زد
بشين قران فارسيشو بخون(سوره ي يوسف)

hamid_geo

عضو جدید
دوست ندارم اصولا اینجوری جواب بدم اما چون شما با ادبیات شیخها صحبت کردی مجبورم همینجوری جوابت رو بدم
یعنی بنظر شما ناموس شما با حجاب باشه دیگه با کسی بیرون نمیره و شما اینو تضمین میکنی
چند تا چادری دوست داری نشونت بدم که بدتر از صد تا بی حجابند
پس من باید نتیجه بگیرم که اگر ناموس شما با حجاب و چادر امد بیرون , راضی به بیرون رفته که اینگونه لباس پوشیده
ببین عزیز من سعی کن مسائل رو با هم قاطی نکنی
تربیت و اصالت خانوادگی بحثی جدا با قضیه حجابه
اما اگه شما از روی ظاهر در مورد افراد قضاوت میکنی بحثش جداس
من نگفتم چادر و چادري خوبا حتما چون تو هر قشر آدمي
آدم مشكل دارم هست
اما پستي كه براي دوستت فرستادم بخون

hamid_geo

عضو جدید
اون مورد اگه شامل خیانت نشه موردی نداره
در ضمن اگر جرمی هم باشه مردها مقصر میشن اکثرا
من ميگم الان تو ايران به زن ظلم ميشه خوب تا اينجا درست
ولي بجايي اينكه تو كشورايي ديگه تو دعواي زن وشوهر انقدر دخالت كنن بهتر نيست زن مثل برده استفاد نكنن؟
يا مثلا كالاي كه خودت گفتي؟
حالا حرف من اينكه به زندگي غربي نگاه نكنيم بيايم خودمون باشيم مثل خودمون زندگي كنيم من معتقدم هركي مثل خودش

hamid_geo

عضو جدید
الان همه ي هين جمع مشكلشون اون يه تيكه روسري
يا از اينكه نمي تونن راحت با دوست دخملش برن بيرون
باب الان كه لباسا خيلي راحته فهميدم روسريه سنگينه:biggrin::D:biggrin:

tatu_lover1366

عضو جدید
نه عزيزم براي اين نيست
براي اينكه مثل كشوراي مثلا متمدن غربي رابطه زنشون با يه مرد ديگه نمي تونه عادي باشه
حالا دوست متمدن عزيزم تو چرا چشمتو به اين چيزا بستي
اونا براشون عادي تو هم برات عادي
آقاي مسلط بر نفس چشمات باز كن ببين كور كورانه چيزي نگو
شايد براي توام عادي
اگر با صداي زن تحريك مي شن پس سعي مي كنن صداشو نشون نه اينكه برن با هاش ... كنن
كسايي كه مثل تو فكر مي كنن ميرن علاوه بر زنشون جي اف پيدا مي كنن

آره خوشکل پسر
درد هم همین جاست که امثال بعضی که فکر میکنن با چشمانی کاملا باز به مسائل می نگرند و تنها افراد فهمیده جامعه هستند باعث گند زدن به نظام اجتماعی میشند و چون شعور تحلیل نظام اجتماعیشون رو ندارند تماما نقل قول از حرفهای پیشوایان دینیشون میکنند
تمدن رو از اینرو گفتم که اصول مدیریت این کشور رو روستاییانی گرفتند که به واسطه رفتن به جبهه و سوء استفاده از این مهلکه به مقامهای بالای مملکتی رسیدند در حالی که تنها چیزی که قبل از ازدواج در روستا دیده بودند چهارپایان ماده که برای حمل و نقل استفاده میکردند بود
مطمئنا اینگونه افراد حتی با شنیدن صدای یک زن تحریک میشدن
صد البته که بنده انتظار درک این قضیه رو که , تحریک شدن با شنیدن صدای یک زن , یک بیماری روانی محسوب میشه رو از شما ندارم
اما بحث من
کسایی که مثل من فکر میکنن برداشتشون از جی اف به قول شما وسیله ای برای ......... نیست بلکه چون انسانی فکر میکنن اگر با یک زن تماس داشته باشند صرفا برای انجام ....... نبست

آخرین ویرایش:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه من گفتم زنها لخت بیان بیرون خوبه!
جامعه باید اون طرز پوشش رو قبول کنه
اما تو جامعه ما چون خود جامعه نمیتونه پوشش رو انتخاب کنه-چون یسری واعظ شرع که به همه چی کار دارن سر کارن-به این مشکلات خوردیم.
شما الان واقعا نمیتونی از پوشش کسی پی به اعتقاداتش ببری،چون همه چی درهم و برهمه

تو هر جامعه ای که به زن به دید شکلات نگاه بشه مشکل وجود داره/چه مملکت اسلامی چه مملکت لائیک

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما تو جامعه ما چون خود جامعه نمیتونه پوشش رو انتخاب کنه-چون یسری واعظ شرع که به همه چی کار دارن سر کارن-به این مشکلات خوردیم.

تو هر جامعه ای که به زن به دید شکلات نگاه بشه مشکل وجود داره/چه مملکت اسلامی چه مملکت لائیک

hamid_geo

عضو جدید

من موافقم هركي هر جوري دوست داره اما دوست ندارم مثل عربا باشن نه مثل كشوراي ديگه گلم
خلاصه ي مطلب تو كشور هر كس با فر هنگ خودش
سنگ كشوراي ديگه رو به سينه نزنيم
چون حلوا اونجا پخش نمي كنن

shahidi721

اخراجی موقت
من پستا رو خوندم بعضي ها دوست دارن ناموسشون لخت بياد بيرون چرا منو شما اسرار داريم با حجاب باشن استارتر يه عكس با معني گذاشته چرا توهين شما بريد راحت باشيد

hamid_geo

عضو جدید
آره خوشکل پسر
درد هم همین جاست که امثال بعضی که فکر میکنن با چشمانی کاملا باز به مسائل می نگرند و تنها افراد فهمیده جامعه هستند باعث گند زدن به نظام اجتماعی میشند و چون شعور تحلیل نظام اجتماعیشون رو ندارند تماما نقل قول از حرفهای پیشوایان دینیشون میکنند
تمدن رو از اینرو گفتم که اصول مدیریت این کشور رو روستاییانی گرفتند که به واسطه رفتن به جبهه و سوء استفاده از این مهلکه به مقامهای بالای مملکتی رسیدند در حالی که تنها چیزی که قبل از ازدواج در روستا دیده بودند چهارپایان ماده که برای حمل و نقل استفاده میکردند بود
مطمئنا اینگونه افراد حتی با شنیدن صدای یک زن تحریک میشدن
صد البته که بنده انتظار درک این قضیه رو که , تحریک شدن با شنیدن صدای یک زن , یک بیماری روانی محسوب میشه رو از شما ندارم
اما بحث من
کسایی که مثل من فکر میکنن برداشتشون از جی اف به قول شما وسیله ای برای ......... نیست بلکه چون انسانی فکر میکنن اگر با یک زن تماس داشته باشند صرفا برای انجام ....... نبست
آره راست مي گي بعضي روشن فكرا كه زندگي كشوراي خارجي رو از پشت تلوزيون و تو شبكه هاي ماهواره ي مي بينن و فكر مي كنن آزادي و فرهنگ لخت بودن آره عزيزم
فك مي كنن عالمن به همه ام توهين مي كنن و فك مي كنن تنها كسي كه شهري بودن خواهند بود بابا اينجوريام نيست
ايراني باش نه آمريكاي
وقت كردي تا سه شنبه يه سر اوكراين بيا باهم يه گپي بزنيم

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانمای آبنیات چوبی
آقایون مگس
چه تشبیهات جالبی.