دانشگاه سمنان

doost4

عضو جدید
محمد ما در چه حاله
حالا همه نوايي نوايي نوايي نوايي
به ياد خراسان جنوبي

سلام وحید :D خوبی ؟ بابا اینجا از نوایی خبری نیس که :surprised: همه گیجن ! تیکه کلامشون اینه : "چی بگم والا" هر سوالی بپرسی پاسخش اینه . چی بگم والا .:surprised: کی؟ چی بگم والا . :surprised: کجا ؟ چی بگم والا .:surprised: کدوم ؟ چی بگم والا :surprised:

doost4

عضو جدید
اصلن هم دلم نميخواد ديشب از گرما خوابم نبرد!!!:w00:ديووه ها خوابگاهشون كولر نداره:mad:
آبگرمكنشونم خرابه!!!:mad:
بوفه هم ندارن!!!:mad:

کولر ؟ :surprised: کولر چیه دیگه :surprised: مگه تو سمنان به این خوش آب و هوایی کولر نیاز هست :D:D اصلا آفتاب می تابه اونجا ؟ :D
بوفه می خوای چی کار دیگه بهونه الکی نیار :w00::w00:

faranak123susmar

عضو جدید
سلام اییییییی میگذره ....:cry:
دانشگاهتون خوش میگذره ؟

سلام

ببخشید دیشب ندیدمشون :cry:

تکرار نشبد!(عینک)

faranak123susmar

عضو جدید
چون که حقته !! :w06::w06: این همه آدم اینجاست میای می گی فرانک سلام :w39::w39: ما سیب زمینی آب پزیم پس این وسط :w39:
بیا . :razz: اینم یه دلیل دیگه برای مورد :w39: قرار گرفتن !!
:w39::w39::w39::w39:

الی سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام....

:d:biggrin:

faranak123susmar

عضو جدید
اصلن هم دلم نميخواد ديشب از گرما خوابم نبرد!!!:w00:ديووه ها خوابگاهشون كولر نداره:mad:
آبگرمكنشونم خرابه!!!:mad:
بوفه هم ندارن!!!:mad:

خو سرما میخورین روشن نمیکنن!!!! (قظیه صرفه جویی در مثرفه برغ همچنان در خابگاه ادامه داره):D

doost4

عضو جدید
الی سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام....

:d:biggrin:

:w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00:

متیــــــــــــــــــــــــــــــن وحیـــــــــــــــــــــــــــــــــــد سلام :D

خو سرما میخورین روشن نمیکنن!!!! (قظیه صرفه جویی در مثرفه برغ همچنان در خابگاه ادامه داره):D

آبگرمکن که دیگه برق مصرف نمی کنه :surprised::surprised:

doost4

عضو جدید
دیروز با بچه ها کوبیدیم رفتیم یه بلوک دیگه حموم!!!!خدا بگم چکارشون نکنه!!!:w06:
مثه این حموم عمومیا که میان بیرون چادر به سر!!!:Ph34r:
سوژه خنده بودیم:surprised::)

آخ جون :D حقته :D
اصن گفتم بهت حموم ندن خائن :thumbsdown::thumbsdown:

شما همچنان به شغل شریفت ادامه بده:D:biggrin::biggrin:
بله البته :w39::w39::w39::w39: