دانشگاه صنعتی توفیق قوچان

hesamhtx

اخراجی موقت
بهترین دانشگاهه جهانه:razz:نه امسال اسیا سال دیگه جهان.استاداش همه از فردوسی میان. از دانشگاهای تهرانم چند تا دانشیار میاد (به صورت پروازی )
میکانیک امسال رتبه زیر 1000هم امده اینجا

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hesamhtx

اخراجی موقت
دانشگاه میخواد 100 نفر بری تکمیل ظرفیت برداره حواسا جمع باشه.
چون ساختمون جدیده تقریبا افتتاح شد . خوابگاه هم 2 برابر ظرفیت بچه هاست;)

m_mx2009

عضو جدید
دانشگاه صنعت نفت به تعدادی فارغ التحصیل دوره دکترا نیاز دارد (بدلیل کمبود دانشجو ) اگه میشه رئیس دانشگاه تعدادی از فارغ التحصیلاش رو بده به صنعت نفت اگه امکان داره !!! :eek::eek:

m_mx2009

عضو جدید
مهران کجاست ؟ گروه کفیت کامل نیست !!!!!!
زنده باد کفیت بابا زودتر جواب بدین رئیس دانشگاه منتظره . اگه ندین میره دانشگاه تهران!

hesamhtx

اخراجی موقت
h.k امروز دلم تنگ شده بود بری علاف شدن دم خونتون میخواستم زنگتونو بزنم فرار کنم .کی مییای؟:cry:

hesamhtx

اخراجی موقت
راستی جواب نهایی کنکور امد اگه انترنت نداری (حسین جون)مشخصاتو بده من نگاه کنم.;)
hesamhtx2008@gmail.com
در ضمن میخواستم یک تالار جدید با اسم ماکه ماییییییییم بزنم بریم اونجا چطوره یا همین جاخوبه؟
یزدانی هم که با احساسات من بازی میکنه دیروز میگه میام باشگاه امروز میگه ولش کن////:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
راستی زمستون امدین سوغاتی بیارین ها .byeeeeeee;);););););)

h.k 70

عضو جدید
اگر سه و چهار تا تسته فیزیک رو فقط درست خونده بودم.الآن پیشه هم بودیم.یا پاسخ ناممو درست زده بودم.

ای ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خیلی حالم گرفته ی دیگه هیچ راه برگشتی هم نیست.

h.k 70

عضو جدید
با اینکه قبلا هم ازین حرفها بود اینجا،منتها این بار از زبون شما اصلا خوشم نیومد که این حرف گفته شد:smile:
بذارین احترامها حفظ بشه:gol:
دمت گرم.کارت درسته.حسابی ریخته بودی تو فرقون.خیلی دوست داشت.آآآآآآآآآآآآآآآآآآآخ اگر اینجا بودی.

m_mx2009

عضو جدید
اگر سه و چهار تا تسته فیزیک رو فقط درست خونده بودم.الآن پیشه هم بودیم.یا پاسخ ناممو درست زده بودم.

ای ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خیلی حالم گرفته ی دیگه هیچ راه برگشتی هم نیست.

نگران نباش و حسرت نخور هرچی قسمت باشه همون میشه . دیگه به گذشته و خاطرات فکر نکن سعی کن خودتو شاد بگیری منم دلم برات تنگ شده . میخوام بیام بعد از ترم یه بوسه عمیق ازت بگیرم !!!!:w32::w32::w32::w32::w32::w32:

m_mx2009

عضو جدید
راستی نزدیک بود با اون شوخییه خرکی مون یکی رو به کشتن بدم راننده های اینجا ترمز حالیشون نیست.

اینجا که انقد وحشتناک رانندگی میکنن ماکه ماییم جرات نکردیم بپریم جلوشون!!!!!!!:cry::cry::cry:

hesamhtx

اخراجی موقت
نگران نباش و حسرت نخور هرچی قسمت باشه همون میشه . دیگه به گذشته و خاطرات فکر نکن سعی کن خودتو شاد بگیری منم دلم برات تنگ شده . میخوام بیام بعد از ترم یه بوسه عمیق ازت بگیرم !!!!:w32::w32::w32::w32::w32::w32:
به منم بوس میدی. این خوشکله کیه عکسشو انداختی .همی رو بری من میاری؟خیلی ازش خوشم امد.وای

m_mx2009

عضو جدید
یه گشاد و بلند و بزرگش رو میگیرم . چهار تایی بریم توش تو خیابون راه بریم.... همون 4 تا کفی خودمون مثل سابق.!!!!!!
بابا این قدر تجدید خاطره نکنین دلمون نازک میشه !!!!!!ما که ماییم دلمون هوایی شده !:cry::cry:

m_mx2009

عضو جدید
به منم بوس میدی. این خوشکله کیه عکسشو انداختی .همی رو بری من میاری؟خیلی ازش خوشم امد.وای
طرف یکی از دوستای اصفهانیه این عکس در ساعت 3 شب دو سه روز پیش از وی گرفته شد!!!!!
بهم گیر داده عکسو پاک کنم . حالا چیکار کنم !!!!!(معلومه که نمیکنم) و داره به مانیتور نگاه میکنه ولی نمیدونه چه آشی براش پختم!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

hesamhtx

اخراجی موقت
می خوام یک حمله اینترنتی به دانشگاه بابل بکنم ویروسام رو میتونی آپلود کنی اگه بفرستم 2تای با حجم کم اگه جواب بله است ای میلتو بده بفرستم (هرچی اپلود می کنکم خراب در مییاد):mad:مرحله دوم حمله ساخت یک پرو فایل دیگه و فحش دادن به اون تو تایپیکه دانشگاه بابله رمز عملیات هم کفیت است
اگه حوصلش رو نداری ولش کن:cool:
نگران نباش شبا فقط 11 میام پشت سیستم درسمو میخونم:cry:

h.k 70

عضو جدید
می خوام یک حمله اینترنتی به دانشگاه بابل بکنم ویروسام رو میتونی آپلود کنی اگه بفرستم 2تای با حجم کم اگه جواب بله است ای میلتو بده بفرستم (هرچی اپلود می کنکم خراب در مییاد):mad:مرحله دوم حمله ساخت یک پرو فایل دیگه و فحش دادن به اون تو تایپیکه دانشگاه بابله رمز عملیات هم کفیت است
اگه حوصلش رو نداری ولش کن:cool:
نگران نباش شبا فقط 11 میام پشت سیستم درسمو میخونم:cry:

man ham paie am

hesamhtx

اخراجی موقت
بیشتر توضیح بده . لینک ویروسات رو هم بذار!!:(:(:(
ویروسا رو نمیشه اپلود کنم دانلود ایرانسل بد نیست ولی اپلودش داغونه.حمله رو ولش زبانو چی کار میکنی کدوم کتاب رو بهت درس میدن؟ بورسیه چی شد به برقی ها میدن؟
چی کار میکنی من بدبخت که دارم بری کنکور90میخونم خدا کنه جای خوبی قبول بشم جبران این 1 سال سختی باشه از جای من اون اصفهانی رو ببوس:heart:;)