ارشد عمران - آب

agriboy

عضو جدید
سلام..
آقا اینجا کسی هست که کارشناسی مهندسی آب خونده باشه واسه ارشد رفته باشه عمران-آب ؟؟؟ اگه هست خواهشا اطلاع بدید کار مهمی دارم:gol::gol::gol:
گیج شدم نیاز به مشاوره دارم

ali2459

عضو جدید
سلام من ارشد عمران آب هستم البته عمران عمران خوندم ولی بازم اگه کمکی باشه در خدمتیم

b_mardan

عضو جدید
salam

salam

من دانشجوی ارشد ذشته مهندسی عمران-آب هستم.کاری از دستم میاد براتون کمک کنم

ZeinabA

عضو جدید
سلام.
من هم لیسانسم مهندسی آبه.
و الان ارشد سازه های هیدرولیکی می خونم.

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam agriboy aziz manam ab mikhonam manam mikham arshad omran bedam manam to tahgigatet komak mikonam ishalah gabol mishim ba komak dostan omran

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
امیدوارم با این همه عزیزان عالی رتبه، بخش آب این باشگاه جزو بهترین ها باشد!
ما نیاز مند چند فعال در این شاخه هستیم، تا کم کم مسئولیت های این تالار به دوستان واگذار شه....

agriboy

عضو جدید
از همه دوستانی که اومدنو خودشونو معرفی کردن ممنونم...
یه سوالی از دوستان داشتم...
با این وضعیتی که از امسال تو کنکور ارشد عمران پیش اومده منظورم اضافه شدن چندین درس جدید به آزمون بازم شانس قبولی برای بچه های غیر عمرانی هست ؟
به نظرتون ممکنه ؟؟

آخرین ویرایش:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیدوارم با این همه عزیزان عالی رتبه، بخش آب این باشگاه جزو بهترین ها باشد!
ما نیاز مند چند فعال در این شاخه هستیم، تا کم کم مسئولیت های این تالار به دوستان واگذار شه....
بنده در خدمت هستم:redface::redface:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
انقدری بیشتر که یه روز کامل از حضورم رو بذارم واسه بازدید از تاپیک های این زیر تالار.
و این مورد هم دست یافتنیست!
حتی لازم شد با تالار کشاورزی، هماهنگ باشید و میز گرد هایی تشکیل دهید و بحث هایی راه بی اندازید و .....

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انقدری بیشتر که یه روز کامل از حضورم رو بذارم واسه بازدید از تاپیک های این زیر تالار.
حتی لازم شد با تالار کشاورزی، هماهنگ باشید و میز گرد هایی تشکیل دهید و بحث هایی راه بی اندازید و .....
راستش تو بخش آب تالار کشاورزی هم تاپیکهایی زدیم
ولی خب نه با این شدت
ولی پیشنهاد جالبیه

ZeinabA

عضو جدید
پیشنهاد خوبیه.
اونجا هم کارهای جالبی داره میشه.

sedmostafa

عضو جدید
در مورد ارشد آب بیشتر توضیح میدید؟ (گرایش ها-کارشون چی میشه-سد سازی هم جزء کارهای مهندسین عمران آبه و...)
کدوم یک از دانشگاه های آزاد ارشد عمران-آب داره؟
مثلا تاکستان-قزوین-ابهر و...

parisa2012asadi

عضو جدید
سلام منم آب میخونمو برای ارشد میخوام عمران بخونم با درسام مشکلی ندارم اما با اسم رشتم حسابی مشکل دارمو باهاش کنار نیومدم برای همین از امسال تابستون شروع کردم باید 12درس بخونی 4رو تابستون خوندمو کاس رفتم 2تا مهر خوندم از عیدم میرم کلاس زبان تخصصی بچه های عمران تو ریاضی و زبان ضعیفن اگه اینارو خوب بخونی عمران اب قبول میشی البته باید تحلیلو مقاومتو متعادل بزنی شانسی که داریم اینکه هیدرولیکو سیالاتمون از اونا قوی تره البته اگه مثه من از رشتت ناامید نشده باشی و بی خیال درس نشده باشی من زیاد پرسوجو کردم می خوام عمران بخونم برنامم ریختم اما مشکل اینه یه همپا پیدا نمیکنم اینطوری سره رقابتم شده درس می خونی اگه تصمیم قطعیه بخبر سخته اما شدنیه موفق باشی

mohamadreza!

عضو جدید
با سلام
منم ارشد عمران-آب تموم کردم
در خدمت دوستانی که سوالی چیزی دارن هستم.
یا علی

سلام مهندس خسته نباشی میشه در مورد حق امضاء عمران آب توضیح بدین؟میگن فقط حق امضای نظارت میگیره بهش حق امضای طراحی نمیدن درسته؟

hadi1876

عضو جدید
با سلام به همه دوستان
خواهشا اگه سوالات و یا کلید سولات امسال دارین بی زحمت واسم ارسال کنید :gol::gol:
ممنون
ضمنا اگه کسی سوالاته زبان و ریاضی و مقاومت مصالح رو خواست بهم بگه تا ارسال کنم براش .
hadi_habibzade@yahoo.com

mohamadreza!

عضو جدید
سلام..
آقا اینجا کسی هست که کارشناسی مهندسی آب خونده باشه واسه ارشد رفته باشه عمران-آب ؟؟؟ اگه هست خواهشا اطلاع بدید کار مهمی دارم:gol::gol::gol:
گیج شدم نیاز به مشاوره دارم
سلام من مهندسی آب خوندم امسال واسه ارشد عمران امتحان دادم سراسری مجاز شدم اما احتمالا قبول نمیشم دانشگاه آزاد هم عمران آب اسلامشهر امتحان دادم خوب بود بد نبود. در خدمتم

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام یه سوالی از دوستان مهندس عمران آب که ارشدم همین عمران آب شرکت کردند داشتم میشه منابع که احتیاج واسه ارشد خوند رو بگند و اینکه واسه قبول شدند رو چه درس هایی باید تمرکز کنم مخصوصا منی که کشاورزی آب خوندم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

sara3333

عضو جدید
کسی رو پیدا کردید؟ منم این سوال رو دارم اگه پیدا کردید خبر بدید

negarjonevar

عضو جدید
سلام منم آب میخونمو برای ارشد میخوام عمران بخونم با درسام مشکلی ندارم اما با اسم رشتم حسابی مشکل دارمو باهاش کنار نیومدم برای همین از امسال تابستون شروع کردم باید 12درس بخونی 4رو تابستون خوندمو کاس رفتم 2تا مهر خوندم از عیدم میرم کلاس زبان تخصصی بچه های عمران تو ریاضی و زبان ضعیفن اگه اینارو خوب بخونی عمران اب قبول میشی البته باید تحلیلو مقاومتو متعادل بزنی شانسی که داریم اینکه هیدرولیکو سیالاتمون از اونا قوی تره البته اگه مثه من از رشتت ناامید نشده باشی و بی خیال درس نشده باشی من زیاد پرسوجو کردم می خوام عمران بخونم برنامم ریختم اما مشکل اینه یه همپا پیدا نمیکنم اینطوری سره رقابتم شده درس می خونی اگه تصمیم قطعیه بخبر سخته اما شدنیه موفق باشی
نگار:سلام منم دقیقا همین مشکلو دارم شدیدبا اسم رشتم حال نمیکنم و میخوام فرار کنم برم عمران..همه جوره هم انگیزه دارم اگه پایه باشی من می تونم رقیب خوبی برات باشم.منتظر جوابم.اینم ایمیلم:negarjo0o0o0nevar@yahoo.com

آخرین ویرایش:

eri2

عضو جدید
سلام اگه میشه درسها و تعداد واحدهای دوره ارشد عمران آب برام بفرستید. خیلی ممنون.

propioneer

عضو جدید
تا اون جایی که من اطلاع دارم، کلاً منابع کنکور ارشد از 12 درس هست که به 4 دسته تقسیم میشه:

1-عمومی: ریاضیات و زبان (زبان= زبان عمومی + زبان تخصصی)
2- مکانیک سیالات: سیالات و هیدرولیک
3- مکانیک جامدات: مکانیک خاک و مقاومت مصالح
4- طراحی: سازه های بتنی 1و2 ،سازه های فولادی 1و2، راه سازی، رو سازی

که توی کنکور ارشد بیشتر ضعف بچه ها روی درس ریاضیات و زبان هست و همینطور طراحی (به علت گسترگی منابع...)
و تو قسمت سیالات اغلب درصدای بالایی دارن...

قبولی توی کنکور ارشد کار سختی نیست، فقط کمی همت و تلاش می طلبه... :)

نیما_1

عضو جدید
سلام منم عمران آب و فاضلاب خوندم چه درسهایی اضافه شده در هر صورت در خدمتیم

بالا