گپ ويژه همه مهندسان مكانيك باشگاه-همه بيان

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میخاستم نظر باتجربه های تاپیک رو در مورده اینکه غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد بدونم (رشته ساخت و تولید )
کدومش بهتره ؟ هم اعتبار مدرک هم سطح علمی
سلام
من خودم دانشگاه ازادیم به نظرم ازاد بهتر از غیر انتفاعیه
در مورد مدرک تو ایران به غیر از چند تا ساسری بقیه عین هم دیگه هستن
شما الان کجا میخونی؟

meoiotu

عضو جدید
بنده دانشجوی مکانیک سیالات دانشگاه سراسری تبریز هستم.تا پایان ترم 6 معدلم حدودا 18.5 بوده و نفر اول گرایش می باشم.در حال حاضر در مغازه ی پدرم مشغول به کار بوده و در حال نوشتن مقاله برا ISME و اولین کنفرانس علوم حرارتی می باشم.(برا ارشدم می خونیم:confused::confused:)

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
عجب استقبال گرمـــــــــــــــی!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://[URL=http://www.irfreeup.com/viewer.php?file=g4174li4wk90xkhm8r67.jpg][IMG]http://www.irfreeup.com/images/g4174li4wk90xkhm8r67_thumb.jpg[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

P aYa M

عضو جدید
سلام.
منم اومدم.
اگه وقتم خالي باشه يه گپي هم ميزنم.
چون فول تايم دارم ميخونم واسه ارشد ساخت.
پاينده باشيد...

ariana2008

عضو جدید
سلام
میخاستم نظر باتجربه های تاپیک رو در مورده اینکه غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد بدونم (رشته ساخت و تولید )
کدومش بهتره ؟ هم اعتبار مدرک هم سطح علمی

مدرک دانشگاه آزاد معتبر تره چون غیرانتفاعی یه موسسه آموزشیه

P aYa M

عضو جدید
مدرک دانشگاه آزاد معتبر تره چون غیرانتفاعی یه موسسه آموزشیه
سلام دوست عزيز نميخوام بحث اعتبار مدك رو شروع كنم چون مدركهاي كه ايران ميده كلا همچين اعتباري نداره.
اما اگه يه سري به رتبه بندي استخدامي شركتهاي و ارگانها بزني متوجه ميشي كه اسم دانشگاه هاي غير انتفاعي رو بالاتر از ازاد گذاشتن.
البته من هيچ موقع نميگم مدرك دانشگاه ازاد ارزش نداره و بر عكس يه سري از دانشگاه ازاد هارو مثل باراجين و تهران جنوب و علوم و... از بعضي دانشگاه هاي دولتي روزانه هم بالاتر ميدونم.
اما در كل درسته كه عير انتفاعي موسسه هستش اما مدرك وزارت علوم ميده.
بحث كردن در رابطه با ارزش مدرك فايده نداره و نظر ها خيلي با هم متفاوت اند.

مهم اينه كه هر چه سريعتر بخونيد و سواد تون رو زياد كنيد چون من تو اين 4-5 سال هر چي بلدم رو خودم خوندم و به نظرم اگه دانشگاه هم نميرفتم تفاوتي نميكرد . اما چه ميشه كرد كه تو اين زمونه بايد مدركو داشته باشي.
پاينده باشيد...

narges khatun

عضو جدید
منم اومدم

منم اومدم

برو بچ مکانیک بیاین بگین این ترم چی برداشتین
سلام.من ترم 7ام.تابستون یه چیزایی خوندم.ایشالا از10مهر جدی جدی شروع میکنم واسه ارشد تبدیل...
این ترم انتقال حرارت2،سیستم های انتقال آب،سیستم های حرارتی و تهویه مطبوع،کنترل اتوماتیک،آز دینامیک و ارتعاشات و کارگاه اتومکانیک دارم.:)

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من ترم 7ام.تابستون یه چیزایی خوندم.ایشالا از10مهر جدی جدی شروع میکنم واسه ارشد تبدیل...
این ترم انتقال حرارت2،سیستم های انتقال آب،سیستم های حرارتی و تهویه مطبوع،کنترل اتوماتیک،آز دینامیک و ارتعاشات و کارگاه اتومکانیک دارم.:)
نرگس جان مگه ساخت دخترم داره

reza.jouza

عضو جدید
سلام به همه منم رضا هستم با این کار شما حال کردم خیلی خوبه که هممون بتونیم با هم دوست باشیمو رابطه دوستیمونو با هم قوی کنیم .

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
یعنی کسی دوست نداره که تبادل اطلاعات کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

element

عضو
سلام به همه دوستان
من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مکانیک گرایش طراحی کاربردی در دانشگاه فردوسی مشهدم، الان هم دارم کارهای تایپ و ... پایان نامه ام رو انجام می دم. پایان نامه ام در زمینه بهینه سازی سازه ها است و 27 ساله هستم.

بالا