چرا قدبلند برای زنان خوب نیست؟!

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
قد بلند حداقل تو ایران و واسه زنای ایرانی فک نکنم زیاد خوب باشه چون مردا اکثرا کوتاه هستن و یه کفش پاشنه 5 سانتی میپوشی میرسی بهشون!

alborz_3000

اخراجی موقت
به نظر من قد کوتاه خیلی خوبه ولی هیچ کس قدر ما رو نمیدونه .............................
اختیار دارید، شکسته نفسی نفرمایید اونی که باید قدر بدونه میدونه، گرچه چیزای مهمتری از قد وجود داره.
ولی دخترای قد بلند خیلی یخ هستن (اونی که من دیدما). حتی وقتی میگه دوست دارم، یه جوری میگه، دلت میخواد سرشو بزاری لای در ماشین، چند بار درو محکم ببندی

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر قد بلند خوبه..........
چه سرطان بگیره چه نگیره...........
اینا همش حرف.........
دو روز دیگه برعکسش اثبات میشه...........
اگه نشد.......:D

alborz_3000

اخراجی موقت
اینا همش حرف.........
نکنه شما قدت بلنده؟ بعضی قد بلندا هم خوبن، گفتم که خوبیو بدی به قد نیست

ghazaliii

عضو جدید
پس چی حساب میشه؟:razz:
همه مون مخلوق خدا هستیم.
152 برا يه خانوم واقعا كوتاهه
فكر كنين بعد زايمان و توي ميانسالي چقدر كوتاهتر ميشه
من به مخلوق خدا جسارت نكردم اما اين منبع كه اين تايپيك را زدن وجد نداره و كاملا رد ميكنم
من خودم تو خاهرام بلندترم و همش سر كفش پاشنه دار و كوتاهيشون مشكل دارن

zahra az iran

کاربر بیش فعال
بله به نظر من کسی که به ظاهر توجه کنه حتی ارزش نگاه کردنم نداره .چه در مورد آقایون چه در مورد خانوما

ارزش در انسان بودنه نه اینکه ظاهرت خوب باشه یا بد ...قدت بلند باشه یا کوتاه .... ممنون از ابراز همدردی تون ................................................................................

ghazaliii

عضو جدید
هيچوقت سر قدبلنديم نه ناراحت بودم ونه خوشحال
چيزي بوده كه خدا داده و شاكرم اما اين منبع را قبول ندارم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اختیار دارید، شکسته نفسی نفرمایید اونی که باید قدر بدونه میدونه، گرچه چیزای مهمتری از قد وجود داره.
ولی دخترای قد بلند خیلی یخ هستن (اونی که من دیدما). حتی وقتی میگه دوست دارم، یه جوری میگه، دلت میخواد سرشو بزاری لای در ماشین، چند بار درو محکم ببندی
کاملا موافقم...
دخترای قد بلند خیلی خشک هستن و عین یخ میمونن و هیچ گونه عاطفه ای انگار ندارن بیشتر بهشون میخوره پسر باشن...
در ماشین کمه گیوتین بهتره!!
ولی من فقط قد بلند میخوام...:cry:
چه کنم؟؟؟

alborz_3000

اخراجی موقت
کاملا موافقم...
دخترای قد بلند خیلی خشک هستن و عین یخ میمونن و هیچ گونه عاطفه ای انگار ندارن بیشتر بهشون میخوره پسر باشن...
در ماشین کمه گیوتین بهتره!!
ولی من فقط قد بلند میخوام...:cry:
چه کنم؟؟؟
مجبوری با یخ بودنشون کنار بیای دیگه. ولی احتمالا دیوونه میشی همون 2سال اول. توصیه میکنم برو دنبال یه قد متوسط با نمک

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا همش حرف.........
خدا کنه خلافش اثبات بشه!!!!:biggrin:
آخه من با 183 قد و 90 کبلو وزن غولیم برا خودم نمیشه برم یه دختر 150 سانتی بگیرم که!!!!
خیلی ضایست ....
من همیشه وقتی مردای قد بلند رو میبینم که زنشون کوتاه خندم میاد...
مثل زنگوله باید به شوهرش آویزون بشه!!!!

afn741

عضو جدید
قد بلند خوب نیست به خاطر اینکه وقتی سوار شوهراشون میشن اون موقع پاهاشون رو زمین کشیده میشه که این اصلا" خوب نیست

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا قدر بلند یعنی چقدر ما تکلیفمونو بدونیم نگران باشیم یا نه ! 190 میشه؟

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان تو 190؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه سوال پرسیدم من فکر کنم منظور این تاپیکه قد های خیلی بلنده . من الان دادشم 188 بهش میگی قد بلند میخنده چرا چون دوستاش یکیش 2010و اونکی 2015 هستن خوب به اینا میگن قد بلند نه ماها که تو رنج 160 70 80 ایم

alborz_3000

اخراجی موقت
نه سوال پرسیدم من فکر کنم منظور این تاپیکه قد های خیلی بلنده . من الان دادشم 188 بهش میگی قد بلند میخنده چرا چون دوستاش یکیش 2010و اونکی 2015 هستن خوب به اینا میگن قد بلند نه ماها که تو رنج 160 70 80 ایم
160 که بلند نسیت، 70 بلنده ولی باز از مردای ایرانی بلندتر نیست (اکثرا) ولی 180 واسه یه زن تو ایران بلندهف گرچه اون دختری که من گفتم 184 بود و تقریبا 5-6 سانت بلندتر از من.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
160 که بلند نسیت، 70 بلنده ولی باز از مردای ایرانی بلندتر نیست (اکثرا) ولی 180 واسه یه زن تو ایران بلندهف گرچه اون دختری که من گفتم 184 بود و تقریبا 5-6 سانت بلندتر از من.

من همینطوری نسبی گفتم وگرنه قد به سانتش هم فرق میکنه . با این اوصاف من لب مرز هستم!