به نظر شما چند تا بچه کافیه؟

به نظر شما چند تا بچه کافیه؟

• هیچی

رای: 17 11.9%
  • یکی

رای: 47 32.9%
  • دو تا

رای: 57 39.9%
  • سه تا

رای: 5 3.5%
  • بیش از سه تا

رای: 17 11.9%

• مجموع رای دهندگان
    143
  • نظرسنجی بسته .

koobagher

عضو جدید
کشورهای اروپایی به دلیل این که سالها رشد جمعیت منفی و یا نزدیک به صفر را داشته اند برای جوان تر شدنشان این کار را میکنند وگرنه جمعیت مسلمان نشینشان اینقدر ناچیز است که به دنبال رشد جمعیت باشند.
اما در مورد سنی و شیعه خوشحال میشوم آمار تفکیکی استان ها را از یک منبع خبری معتبر به ما بدهید.
سلام.
به هر حال آنها هم نگران پیر شدن جمعیت هستند و ما در ایران هم نگران پیر شدن جمعیت و هم نگران تغییر ترکیب و نسبت جمعیتی.
جمعیت مسلمانان اروپا و همچنین مهاجرت به اروپا یک نگرانی برای دولتهای اروپایی است و خیلی ها ادعا می کنند در سال 2050 بیشتر جمعیت اروپا مسلمان خواهند بود.
آمار را ندارم.
اما اخبار موثقی از وجود برنامه و تبلیغات برای افزایش شدید جمعیت سنی مسلکها و کمکهای وهابی ها برای این کار دارم.

tatu_lover1366

عضو جدید
رشد جمعیت این کشورها همگی منفی نیست. آنها نگران مهاجران مسلمان هم هستند.
فاجعه می تواند در ابعاد دیگر هم باشد.
منابع طبیعی کشور ما مناسب است. حالا شاید من نام مناسبی بکار نبرده باشم. شما ببخشید.
به هیچ وجه کشور ما زیر بار این 75 میلیون نفر نمانده است. خیلی هم وضعیتمان مناسب است و باید با بسیاری از کشورهای دیگر مقایسه شود.
نسبت موالید بین شیعه و سنی در استانهای سنی نشین به طور معناداری به نفع سنی مسلکها تغییر کرده است. این تغییر غیرعادیست و نشان دهنده آینده ای نامناسب می باشد.
مگر باید در زمان تولد مذهب بچه را بپرسند؟ اداره ثبت در هر منطقه می تواند بررسی نمونه ای و آماری انجام دهد. مجموعا نواحی سنی نشین و شیعه نشین در استانهای مرزی مشخصند. وقتی بنده از کسانی خبر موثق دارم که مثلا 3 زن و نزدیک 30 فرزند یا 3 زن و 17 فرزند یا دو زن و 14 فرزند دارند شما این را انکار می کنید!؟

شما فقط دارین حرفهای یکی مثل حجت‎الاسلام والمسلمين محمدرضا زيبايي‎نژاد
آلمان و فرانسه و نروژ و سوئد و دانمارک و ژاپن رو که گفتید کاملا رشد منفی دارند اما وقتی نمیخواید واقعیت رو ببینید چاره چیست
آیت اللهی که در مورد مهاجران در اروپا کردند هنوز معنی رشد 1.5% ایران رو نفهمیدند
و در مورد رشد منفی هم که صحبت کردم
شما اگر متوجه بشید که رشد 1.5% ایران هم یک فاجعس و در 70سال جمعیت 1.5 برابر یعنی 105=1.5%*70 میلیون جمعیت خواهیم داشت
در مورد سیستان سرچ کردم , حق با شما بود رشدی برابر 3.5 درصد داشت اما هیچ جا توضیح نداده بود که چند درصد موالید مربوط به سنی ها و چند درصد مربوط شیعه هستند
راستی منم خیلی ها رو میشناسم که شیعه اند و 4 تا زن و 30 تا بچه دارند
آخه این که نشد آمار دادن عزیز من
در مورد قسمتی که قرمز کردم هم قضاوت رو میزارم به عهده مخاطبین که خودشون تحلیل کنند این صحبت شما رو . چون خودم خسته شدم از این همه رویا پردازی شما
باید واقعیت گرا باشید تا ببینید که در طی 30 سال زیر ساخت برای حتی 50میلیون هم ایجاد نشده و مقایسه هم باید با آمارهای نرخی که از سوی جامعه جهانی سالانه منتشر میشه , مقایسه بشه و نه با کشورهای دیگه که احتمالا از دیدگاه شما کشورهای آفریقایی و فقیر هستند

آخرین ویرایش:

koobagher

عضو جدید
شما فقط دارین حرفهای یکی مثل حجت‎الاسلام والمسلمين محمدرضا زيبايي‎نژاد
آلمان و فرانسه و نروژ و سوئد و دانمارک و ژاپن رو که گفتید کاملا رشد منفی دارند اما وقتی نمیخواید واقعیت رو ببینید چاره چیست
آیت اللهی که در مورد مهاجران در اروپا کردند هنوز معنی رشد 1.5% ایران رو نفهمیدند
و در مورد رشد منفی هم که صحبت کردم
شما اگر متوجه بشید که رشد 1.5% ایران هم یک فاجعس و در 70سال جمعیت 1.5 برابر یعنی 1.5*70=105 میلیون جمعیت خواهیم داشت
در مورد سیستان سرچ کردم , حق با شما بود رشدی برابر 3.5 درصد داشت اما هیچ جا توضیح نداده بود که چند درصد موالید مربوط به سنی ها و چند درصد مربوط شیعه هستند
راستی منم خیلی ها رو میشناسم که شیعه اند و 4 تا زن و 30 تا بچه دارند
آخه این که نشد آمار دادن عزیز من
در مورد قسمتی که قرمز کردم هم قضاوت رو میزارم به عهده مخاطبین که خودشون تحلیل کنند این صحبت شما رو . چون خودم خسته شدم از این همه رویا پردازی شما
باید واقعیت گرا باشید تا ببینید که در طی 30 سال زیر ساخت برای حتی 50میلیون هم ایجاد نشده و مقایسه هم باید با آمارهای نرخی که از سوی جامعه جهانی سالانه منتشر میشه , مقایسه بشه و نه با کشورهای دیگه که احتمالا از دیدگاه شما کشورهای آفریقایی و فقیر هستند
سلام.
چرا برادر من جدل می کنید؟
کشور ما اگر از لحاظ جمعیتی و پیری جمعیت آسیب ببیند؛ امنیتش را در منطقه از دست خواهد داد. ما در منطقه بحران خیزی قرار داریم.
اصلا افزایش جمعیت کشور ما باید به حدی باشد که طمعی به آن در دیگران بوجود نیاید.
رشد جمعیت سیستان و بلوچستان به دلیل سیاست و برنامه سنی مسلکهاست. درصد مطلق رشد جمعیت در سیستان متعلق به آنهاست.
منابع طبیعی کشور ما خیلی خوب است و می تواند جوابگوی جمعیت 300 میلیونی هم باشد. به شرطی که از فن آوری های مدرن خوب استفاده شود.
زیرساختهای خوبی هم داریم.
با تشکر.

آخرین ویرایش:

tatu_lover1366

عضو جدید
سلام.
چرا برادر من جدل می کنید؟
کشور ما اگر از لحاظ جمعیتی و پیری جمعیت آسیب ببیند؛ امنیتش را در منطقه از دست خواهد داد. ما در منطقه بحران خیزی قرار داریم.
اصلا افزایش جمعیت کشور ما باید به حدی باشد که طمعی به آن در دیگران بوجود نیاید.
رشد جمعیت سیستان و بلوچستان به دلیل سیاست و برنامه سنی مسلکهاست. درصد مطلق رشد جمعیت در سیستان متعلق به آنهاست.
منابع طبیعی کشور ما خیلی خوب است و می تواند جوابگوی جمعیت 300 میلیونی هم باشد. به شرطی که از فن آوری های مدرن خوب استفاده شود.
زیرساختهای خوبی هم داریم.
با تشکر.

جدل؟؟؟؟؟؟
مرد مومن شما حتی نمی خوای قبول کنی که کشور ما با کشورهای با رشد منفی جمعیت تفاوت داره و داری مارو با اونا مقایسه میکنی و تازه برای اونا هم تبصره میاری
اونوقت حرف از جدل میزنی عزیز من
برای زیر ساختها هم که هرچی ما میگیم شما میگی بجاش منابع طبیعی داره کشور
آخه مگه قراره ملت معادن و یا نفت رو جای زیرساخت استفاده کنند؟!!!!!!!!!!!!
برای سیستان هم که فقط دارین حرف میزنین و مدرک مستدلی ارائه نمیکنید
و من چیزی جز حدس و گماندر این مورد ندیدم
بحث سوبسید رو که بدون جواب منطقی به بنده جواب دادید و دنبالش رو هم نگرفتید
جاهایی از مشهد رو که قرار بود لیست کنید بعد از دو روز هنوز لیست نکردید
قرار نیست به من آدرس میلان رو بدید , بگید کدوم منطقه من متوجه میشود
اونوقت مییاد و حرف از جدل میزنید؟؟ باب انصافتون رو شکر
در مورد قسمتی که قرمز کردم هم لطفا براساس منطق پاسخ بدید و نه احساسات

آخرین ویرایش:

صنم.

عضو جدید
صنم خانم اگه جسارت نباشه ، اینجا رو با یاهومسنجر اشتباه گرفتید :w12:

حاجی خانمن چشاتو قلمبه میکنی ضرر داره هاااا
از من گفتن بود بالاخره :w12:

تو هم بیا از اینا بخور :child:
na aziz eshtebah nagerftam eshkale fanni dare forsatesham nadarm dorosesh konam
majboram besazam:child::child:

koobagher

عضو جدید
جدل؟؟؟؟؟؟
مرد مومن شما حتی نمی خوای قبول کنی که کشور ما با کشورهای با رشد منفی جمعیت تفاوت داره و داری مارو با اونا مقایسه میکنی و تازه برای اونا هم تبصره میاری
اونوقت حرف از جدل میزنی عزیز من
برای زیر ساختها هم که هرچی ما میگیم شما میگی بجاش منابع طبیعی داره کشور
آخه مگه قراره ملت معادن و یا نفت رو جای زیرساخت استفاده کنند؟!!!!!!!!!!!!
برای سیستان هم که فقط دارین حرف میزنین و مدرک مستدلی ارائه نمیکنید
و من چیزی جز حدس و گماندر این مورد ندیدم
بحث سوبسید رو که بدون جواب منطقی به بنده جواب دادید و دنبالش رو هم نگرفتید
جاهایی از مشهد رو که قرار بود لیست کنید بعد از دو روز هنوز لیست نکردید
قرار نیست به من آدرس میلان رو بدید , بگید کدوم منطقه من متوجه میشود
اونوقت مییاد و حرف از جدل میزنید؟؟ باب انصافتون رو شکر
در مورد قسمتی که قرمز کردم هم لطفا براساس منطق پاسخ بدید و نه احساسات
هم پیری جمعیت ما خطرناک است و هم تغییرنسبت.
منابع طبیعی کشور خوب است. برای ایجاد زیرساخت از آنها استفاده می کنیم.
آدرس مناطق سنی نشین مشهد را باید از یک نفر بگیرم.

سعیده راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه مشکل مالی نداشته باشی و بتونی آیندشونو تضمین کنی و اینکه نگران اندام نباشی4تا
ولی در غیر اینصورت یکی کافیه

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی کافیه... البته من که تنهایی نمی تونم نظر بدم... باید آقامونم باشن... می خواین یه 10 سالی صب کنید بعد بیام جواب بدم... :w12:

amir reza_66

عضو جدید
[QسوUOTE=Babak.php;2265067]من خودم دوس دارم چهار تا داشته باشم
از هرکدوم 2 تا[/QUOTE]

اقا بابک بازار اولسون نخبرده

koobagher

عضو جدید
اگه مشکل مالی نداشته باشی و بتونی آیندشونو تضمین کنی و اینکه نگران اندام نباشی4تا
ولی در غیر اینصورت یکی کافیه
اندام بالاخره خراب می شود.
5 تا یا 6 تا خوب است.
اگر پدر و مادر سالم و قوی و زیبا باشند؛ بهتر است فرزندان بیشتری داشته باشند و جامعه را از ژنوم های خوب و قوی و زیبا محروم نکنند.

یکی کافیه... البته من که تنهایی نمی تونم نظر بدم... باید آقامونم باشن... می خواین یه 10 سالی صب کنید بعد بیام جواب بدم... :w12:
سخت در اشتباهی!

pedram_irani

عضو جدید

پیری جمعیت در اثر رشد جمعیت نزدیک به صفر و یا منفی به وجود می آید وقتی ایران در دهه 60 یک رشد جمعیت بسیار بالا را تحربه کرده فرزندان آن بچه ها چند موج جمعیت دیر ایجاد خواهند کرد و همین طور وقتی در ایران یک رشد جمعیتی حدود 1 تا 1.5 درصد داره ، با یک یا دو بچه داشتن جامعه نخواهد شد این را مطمئن باشید.

این منابع طبیعی همیشه بوده ولی شغل و امکانات نشده برای جمعیت جوان تا آینده خود را بسازند.

koobagher

عضو جدید
پیری جمعیت در اثر رشد جمعیت نزدیک به صفر و یا منفی به وجود می آید وقتی ایران در دهه 60 یک رشد جمعیت بسیار بالا را تحربه کرده فرزندان آن بچه ها چند موج جمعیت دیر ایجاد خواهند کرد و همین طور وقتی در ایران یک رشد جمعیتی حدود 1 تا 1.5 درصد داره ، با یک یا دو بچه داشتن جامعه نخواهد شد این را مطمئن باشید.

این منابع طبیعی همیشه بوده ولی شغل و امکانات نشده برای جمعیت جوان تا آینده خود را بسازند.
اولا؛ ما از نظر نژادی ضعیفتر هستیم و در سنین پایینتر دچار فرسودگی می شویم.
ثانیا؛ اثر آن مدت بیشتری طول خواهد کشید تا بروز کند.

به هر حال منابع باید به زیرساخت و ثروت تبدیل شوند و بستگی به کوشش خودمان دارد.

tatu_lover1366

عضو جدید
شما ماشالا خودت مهندسی
منم اینقدر که در مورد پیری جامعه توضیح دادم کف کردم
شما و هر دوستی که داره این مطلبو میخونه , بشینید حساب کنید یک کشور با رشد 1.5% آیا رو به پیری جمعیتی میره یا به سمت انفجار جمعیتی
و هر کسی هم که متوجه منظورم میشه , بزرگواری کنه و به این جناب مهندس هم توضیح بدن چون ایشون هنوز متوجه نشدند
بازم میگم که منابع طبیعی ربطی به زیر ساخت نداره و در کشورهای پیشرفته حتی قبل به دنیا آمدن یک بچه زیرساخت های مورد نیاز برای زندگی اون فرد تازه متولد شده در جامعه , مهیا میشه
نه اینکه وقتی به شن 18 رسید بفهمند که ای بابا نه دانشگاه به اندازه دارند واسه افراد و نه شغل و نه حتی سرباز خونه به تعداد کافی
اگه اون ادعا شما هم نقل قول از یکی دیگه باشه بدون حتی کوچکترین اطلاعات شخصی خودتون (مثل مناطق سنی نشین در مشهد که قراره تازه از اونی که ازش شنیدید , لیستش رو بگیرید) که وا ویلاست
من بهتون اطمینان میدم که همچین لیستی وجود نداره و فردی که این اطلاعات رو به شما داده صرفا دروغ گفته

آخرین ویرایش:

tatu_lover1366

عضو جدید
اندام بالاخره خراب می شود.
5 تا یا 6 تا خوب است.
اگر پدر و مادر سالم و قوی و زیبا باشند؛ بهتر است فرزندان بیشتری داشته باشند و جامعه را از ژنوم های خوب و قوی و زیبا محروم نکنند.
شما خرجش رو میدی یا قراره خدا یک گونی پول واسش از آسمون بفرسته؟

Sarp

مدیر بازنشسته
[QسوUOTE=Babak.php;2265067]من خودم دوس دارم چهار تا داشته باشم
از هرکدوم 2 تا

اقا بابک بازار اولسون نخبرده[/QUOTE]
ساغ اؤل امیر بالا
دا نئینماخ :huh:
گزینه 2 صحیح میباشد :w12:

civil.7

عضو جدید
ببين عزيز من ....
وقتي مقام بلند مرتبه كشور ( محمود ... نژاد ) ميگه بيشتر از دو تا خوبه ديگه جاي بحثي نمونه كه.........:biggrin:
كشور در حال توسعه است.... پس هر چي بيشتر بهتر ;)
تعداد مسلمانان هم زياد ميشه ...اجرت با خدا :biggrin:

koobagher

عضو جدید
شما ماشالا خودت مهندسی
منم اینقدر که در مورد پیری جامعه توضیح دادم کف کردم
شما و هر دوستی که داره این مطلبو میخونه , بشینید حساب کنید یک کشور با رشد 1.5% آیا رو به پیری جمعیتی میره یا به سمت انفجار جمعیتی
و هر کسی هم که متوجه منظورم میشه , بزرگواری کنه و به این جناب مهندس هم توضیح بدن چون ایشون هنوز متوجه نشدند
بازم میگم که منابع طبیعی ربطی به زیر ساخت نداره و در کشورهای پیشرفته حتی قبل به دنیا آمدن یک بچه زیرساخت های مورد نیاز برای زندگی اون فرد تازه متولد شده در جامعه , مهیا میشه
نه اینکه وقتی به شن 18 رسید بفهمند که ای بابا نه دانشگاه به اندازه دارند واسه افراد و نه شغل و نه حتی سرباز خونه به تعداد کافی
اگه اون ادعا شما هم نقل قول از یکی دیگه باشه بدون حتی کوچکترین اطلاعات شخصی خودتون (مثل مناطق سنی نشین در مشهد که قراره تازه از اونی که ازش شنیدید , لیستش رو بگیرید) که وا ویلاست
من بهتون اطمینان میدم که همچین لیستی وجود نداره و فردی که این اطلاعات رو به شما داده صرفا دروغ گفته
جامعه ما رو به پیری می رود چون از نظر نژادی ضعیفتر هستیم. آلودگی محیط زیست هم مزید بر علت خواهد شد.
زیرساختها هم اکنون در حال ساخت هستند. این امر هماهنگ با رشد جمعیت انجام می شود و لازم نیست هر کدام را مقدم بر دیگری کنیم.
ضمنا عرض شد که منابع طبیعی را برای ساختن زیرساختها بکار می بریم.
مناطق بلوچ نشین مشهد هم خدمتتان عرض خواهم کرد.
خداوند رزق و روزی مخلوقاتش را ضمانت کرده است. مطمئن باش! نگران هم نباش! رزق زیادیست که خطرناک تر است.
سوره: 42 , آیه: 27
وَلَوْ بَسَطَ اللَّهُ الرِّزْقَ لِعِبَادِهِ لَبَغَوْا فِي الْأَرْضِ وَلَكِن يُنَزِّلُ بِقَدَرٍ مَّا يَشَاءُ إِنَّهُ بِعِبَادِهِ خَبِيرٌ بَصِيرٌ.
و اگر خدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداند مسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن آنچه را بخواهد به اندازه‏اى [كه مصلحت است] فرو مى‏فرستد به راستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست.

tatu_lover1366

عضو جدید
جامعه ما رو به پیری می رود چون از نظر نژادی ضعیفتر هستیم. آلودگی محیط زیست هم مزید بر علت خواهد شد.
زیرساختها هم اکنون در حال ساخت هستند. این امر هماهنگ با رشد جمعیت انجام می شود و لازم نیست هر کدام را مقدم بر دیگری کنیم.
ضمنا عرض شد که منابع طبیعی را برای ساختن زیرساختها بکار می بریم.
مناطق بلوچ نشین مشهد هم خدمتتان عرض خواهم کرد.

خداوند رزق و روزی مخلوقاتش را ضمانت کرده است. مطمئن باش! نگران هم نباش! رزق زیادیست که خطرناک تر است.
سوره: 42 , آیه: 27
وَلَوْ بَسَطَ اللَّهُ الرِّزْقَ لِعِبَادِهِ لَبَغَوْا فِي الْأَرْضِ وَلَكِن يُنَزِّلُ بِقَدَرٍ مَّا يَشَاءُ إِنَّهُ بِعِبَادِهِ خَبِيرٌ بَصِيرٌ.
و اگر خدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداند مسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن آنچه را بخواهد به اندازه‏اى [كه مصلحت است] فرو مى‏فرستد به راستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست.
یک توضیح بدید منظورتون از نژآد ضعیفتر چیه؟ عربها نژاد برترند لابد
دیگه در مورد زیر ساخت صحبت نکنید که فقط دارید ایده آلیستی به قضیه نگاه میکنید
مثل اینکه توی جامعه نیستی مهندس
اگه زیر ساخت بود نیاز نبود که سالانه کنکور به این واضحی برگزار بشه
مگه زیرساخت چیه دیگه مهندس؟ تازه این یک نمونه از هزاران نمونه نبود زیر ساخت تو جامعست و با حرف هم که نمیشه زندگی کرد عزیز من
انشالا که لیست خواهید کرد چیزی رو که وجود نداره

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ادم دوبار بچه دار بشه و هر بارشم چهارقلو باشه و چهار قلوی اول به ترتیب دختر پسر دختر پسر باشه ولی بار دو به ترتیب پسر دختر پسر دختر بعدشم فاصله زمانی بین دو تا بارداری فقط یک سال باشه
:دی

• Like
واکنش ها: Sarp

koobagher

عضو جدید
یک توضیح بدید منظورتون از نژآد ضعیفتر چیه؟ عربها نژاد برترند لابد
دیگه در مورد زیر ساخت صحبت نکنید که فقط دارید ایده آلیستی به قضیه نگاه میکنید
مثل اینکه توی جامعه نیستی مهندس
اگه زیر ساخت بود نیاز نبود که سالانه کنکور به این واضحی برگزار بشه
مگه زیرساخت چیه دیگه مهندس؟ تازه این یک نمونه از هزاران نمونه نبود زیر ساخت تو جامعست و با حرف هم که نمیشه زندگی کرد عزیز من
انشالا که لیست خواهید کرد چیزی رو که وجود نداره
با سلام.
نژاد اروپایی ها و آمریکایی ها و آفریقایی ها از نژاد آسیایی ها قوی تر هستند.
عرض شد که زیرساختهای توسعه به تدریج ساخته می شوند.
اما مناطق سنی نشین شده مشهد:
1 ) شهرک شهید باهنر(جاده سرخس) و ساختمان.
2 ) شهرک شهید رجایی-میلان کشاورز.
این دو مکان را اطلاع دارم.
بقیه موارد را هم در حال تکمیل تحقیقات هستم.
با تشکر

Sarp

مدیر بازنشسته
به نظر من ادم دوبار بچه دار بشه و هر بارشم چهارقلو باشه و چهار قلوی اول به ترتیب دختر پسر دختر پسر باشه ولی بار دو به ترتیب پسر دختر پسر دختر بعدشم فاصله زمانی بین دو تا بارداری فقط یک سال باشه
:دی

sariii

کاربر بیش فعال
1.از اونجاييكه من عاشق بچه ام بايد بچه داشته باشم!
2.چون خودم تك فرزند بودم و اصلا باهاش حال نكردم با 2تا بچه موافقم!;)

reyhoon

عضو جدید
:w20: هر چی آقاموون بگه!!!:w02:

بچه یکی....اما اگه وضعیت مالیم خوب باشه و قوه بنیه داشته باشم هر چی بیشتر بهتر....:D

بالا