جمع کردن جزوه اساتید جهت کنکور ارشد یکی بزارین دو تاببرین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

لیلا جان

عضو جدید
;) می گن سوالی کنکور ارشدبیشتر از جزوات دانشگاههای معتبر میاد بیاین جروهامونو تبادل کنیم بچه های دانشگاههای تهران و مشهدو تبریزو اصفهان و..جزوه های مکانیکی و فیزیکی و ترموتونو جهت ارشداینجا بزارین تا .....

لیلا جان

عضو جدید
از خودم شروع میکنم

از خودم شروع میکنم

من جزوه های صنعتی اصفهان به همران سنجش ودانشو به صورت pdfوپرینت و نیزکپیه پارسه رو دارم هر کی می خواد بگه یا تبادل میکنم یا....:redface::redface::gol:

magnet

عضو جدید
;) می گن سوالی کنکور ارشدبیشتر از جزوات دانشگاههای معتبر میاد بیاین جروهامونو تبادل کنیم بچه های دانشگاههای تهران و مشهدو تبریزو اصفهان و..جزوه های مکانیکی و فیزیکی و ترموتونو جهت ارشداینجا بزارین تا .....

من جزوه های صنعتی اصفهان به همران سنجش ودانشو به صورت pdfوپرینت و نیزکپیه پارسه رو دارم هر کی می خواد بگه یا تبادل میکنم یا....:redface::redface::gol:

سلام.
پیشنهاد خوبی یه ولی قبلاً این کار شده و جزوات زیر که آماده شده بود :

فیزیکی 2(صنعتی اصفهان)

خواص مکانیکی 1 و2 (دکتر نجفی زاده-صنعتی اصفهان)

خواص فیزیکی 2 (دکتر شفیعی-صنعتی اصفهان)
عملیات حرارتی (دکتر گلعذار-صنعتی اصفهان)
شیمی فیزیک(دکتر عباسی-صنعتی اصفهان)
خواص فیزیکی 1(دکتر گلعذار-صنعتی اصفهان)
ترمودینامیک مواد(دکتر عباسی-صنعتی اصفهان)
شیمی فیزیک و ترمو(پارسه)
خواص مکانیکی2(دانشگاه سمنان)
ترمودینامیک(دانشگاه سمنان)
خوردگی و اکسیداسیون(شریف)
خوردگی و اکسیداسیون(استاد افشار)
پدیده های انتقال مواد(شریف)
ترمودینامیک(سیم چی)
ترمودینامیک(یوزباشی زاده)
انجماد فلزات(شریف)
دیرگداز(فقیهی)
مکانیکی 1 (شریف)
مکانیکی 1(برای کنکور)
شکل دادن فلزات و حل تمرینها(شریف)
روش آنالیز مواد(شریف)
خواص فیزیکی 1(شریف)
خواص فیزیکی 2(شریف)
آزمونهای کارشناسی ارشد آزاد ماهان با پاسخ تشریحی
کرستالوگرافی(دکتر میرزایی-دانشگاه سمنان)
ترمودینامیک(دکتر یوزباشی)

و هر کی می خواست به مدیر (!؟) اطلاع می داد . (البته من نگرفتم)
شما اگه مطالبی رو دارین که مفیده و می خواین همه استفاده کنن لینک جزوات و کتب هستش ، می تونین از اون استفاده کنین. یا با همون مدیر مکاتبه کنید.

ممنون و موفق باشین.

لیلا جان

عضو جدید
[مرسی از توجهتون و راهنماییتون
من خودمم اون جزوه هارو درخواست کردم جناب مهندس این جزوات سنجش ودانشه و جزوات اساتید نیست و البته من می خواستم اینجا بابی بشه واسه تبادل جزوات و البته کمک به هم و چون همن هارو داشتم کاری بود که از دستم بر میامد که تبادلی صورت بگیره .
بازم ممنون اما بهتره ادمارو به همیاری ترغیب کرد .
:redface:

shahab-e.din

عضو جدید
سلام دوست عزیز
البته خوندن جزوات معتبر خیلی خوبه ولی رفرنس های کنکور مشخص هستند
کنکور امسال رو ببینید
همه سر در گم بودند چون فقط به جزوه اکتفا کردند.
رفرنس خوندن رو یادتون نره
با تشکر

لیلا جان

عضو جدید
آمرسی از تشکرتون

آمرسی از تشکرتون

آقا حسام یکی از جزوهارو (علم مواد)رو واستون ایمیل کردم بی انصاف یه تشکر واسم بفرست
آقا محسن دوست عزیزی که ازم تشکر کردی چون من از این کارتون مشعوف شدم شمام ایمیلتونو بفرستین
اگه خوشتون اومد بازم جزوه هست واسه بقیه درسا
شماهم واسه من جزوه بفرستید دیگه
با تشکر من:razz:

لیلا جان

عضو جدید
ببخشیدآقا مجتبی

ببخشیدآقا مجتبی

آقا مجتبی شرمنده که اسمتونو اشتباه محسن گفتم
منم ممنونم

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز

پیشنهاد خوبیه ... من اگه جزوه معتبری دستم اومد .. آپلودش میکنم .
از کار خوبتون هم تشکر میکنم .

آخرین ویرایش:

hesam02

عضو جدید
آقا حسام یکی از جزوهارو (علم مواد)رو واستون ایمیل کردم بی انصاف یه تشکر واسم بفرست
آقا محسن دوست عزیزی که ازم تشکر کردی چون من از این کارتون مشعوف شدم شمام ایمیلتونو بفرستین
اگه خوشتون اومد بازم جزوه هست واسه بقیه درسا
شماهم واسه من جزوه بفرستید دیگه
با تشکر من:razz:

من معمولا عادت ندارم از پست کسی تشکر کنم ولی چون شمایید اوکی...

mazhelan

عضو جدید

من جزوه ندارم به اشتاک بذارم.میشه جزوه هاتونو به منم بدید:(
z.sh009@gmail.com

fc_farshad

عضو جدید
آقا حسام یکی از جزوهارو (علم مواد)رو واستون ایمیل کردم بی انصاف یه تشکر واسم بفرستآقا محسن دوست عزیزی که ازم تشکر کردی چون من از این کارتون مشعوف شدم شمام ایمیلتونو بفرستیناگه خوشتون اومد بازم جزوه هست واسه بقیه درسا شماهم واسه من جزوه بفرستید دیگه با تشکر من:razz:
سلام من پيامتو ديدم و اين ايميلو ميفرستم اگه مايل بودي بگو تبادل جزوه کنيم من تموم جزوات دانشگاه شريفو دارم (شامل تموم درسا) تو پيغام اينارو جا انداخته بودي ميتونم همشو واست بفرستم عوضش ازت ميخام جزوات سنجشو واسم بفرستي fc_xway@yahoo.com

دخترک ناز

عضو جدید
سلام من پيامتو ديدم و اين ايميلو ميفرستم اگه مايل بودي بگو تبادل جزوه کنيم من تموم جزوات دانشگاه شريفو دارم (شامل تموم درسا) تو پيغام اينارو جا انداخته بودي ميتونم همشو واست بفرستم عوضش ازت ميخام جزوات سنجشو واسم بفرستي fc_xway@yahoo.com

سلامم.من جزوه هارو می خوام.جزوه ای ندارم.اگه میشه برام بفرستین. www.fatemehmaterial@yahoo.com

jaafar_amiri

عضو جدید
درخواست جزوه ترمودینامیک

درخواست جزوه ترمودینامیک

سلام دوستان تو رو خدا اگه یه جزوه ترمودینامیک دارین به منم بدین به شدت احتیاج دارم به یه بن بست خوردم تو رو خدا کمکم کنین

آخرین ویرایش:

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان تو رو خدا اگه یه جزوه ترمودینامیک دارین به منم بدین به شدت احتیاج دارم به یه بن بست خوردم تو رو خدا کمکم کنین

سلام ... این جزوه رو من در تالار مهندسی شیمی دیدم ... بگرد اگه پیدا نکردی بگو تا واست آپلود کنم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.