اسلحه های مدرن

arashlolos

عضو جدید
پس بی زحمت نزار تشنه بمیره یه قاچ از هندونه ات بهش بده لباش تر بشه بعد خلاصش کن.....

بهش نمیدم
جلو روش هندونه میخورم حرصش بگیره
اینطوری شاید بعدها بهش لقب شهیدی چیزی دادن

بهتر نیست افسون

مرسییییییی....تخمه هاشو قورت نده بزاریم تو آفتاب بشکنیم

نمیری از خنده...من و نیاز میکشیمت...
اینجایی دیوونه؟!
کی خوابیدی کی بیدار شدی؟
من نیم ساعت نیست بیدار شدم

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا همشون اسباب بازیند. بنده اینو بر می دارم

هم خوبه هم خوش فورمه اینم نتیجش

Comparative fireball radii for a selection of nuclear weapons, including the Tsar Bomba. Full blast effects extend many times beyond the radii of the fireballs themselves.

Zone of total destruction of the Tsar Bomba (as an example – over a map of Paris): red circle = total destruction (radius 35 kilometres (22 mi)), yellow circle = fireball (radius 3.5 kilometres (2.2 mi)).

afson jon

اخراجی موقت
اینا همشون اسباب بازیند. بنده اینو بر می دارم

هم خوبه هم خوش فورمه اینم نتیجش

Comparative fireball radii for a selection of nuclear weapons, including the Tsar Bomba. Full blast effects extend many times beyond the radii of the fireballs themselves.

Zone of total destruction of the Tsar Bomba (as an example – over a map of Paris): red circle = total destruction (radius 35 kilometres (22 mi)), yellow circle = fireball (radius 3.5 kilometres (2.2 mi)).
لقمه های درشت میگیری نپره گلوت

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ن هجانم شما خیالت راحت:
Tsar(
Царь-бомба
نام مستعاریست که روسها برای پر قدرت ترین بمب آزمایش شده بر روی زمین انتخاب کردند. پیش از آزمایش

قدرت تخریب این بمب برابر صد مگا تن TNT اعلام شده بود. ولی به دلیل مسائل نامعلومی که البته خود روس ها اونرو رسوب بیش

از حد تشعشات اعلام کرده بودند این میزان به نصف کاهش یافت. تزار در سی اکتبر سال 1961 در جزیره نوایا در شمال روسیه و

اقیانوس منجمد آزمایش شد. پروژه تزار به دلیل مشکلات مالی و خرج های سر سام آوری که داشت هیچوقت فراتر از این آزمایش

نرفت و تنها یک ماکت از این بمب در موزه سلاح های هسته ای در روسیه باقی مانده. و هیچوقت دوباره ساخته نشد.

دلیل اصلی آزمایش تسار فقط عرض اندامی به غرب و ایالات متحده بوده خصوصا که کشورهایی نظیر فرانسه و انگلستان هم در حال

تبدیل شدن به قدرتهای هسته ای منطقه بودند.

تزار وزنی حدود 27 تن با قطری نزدیک به 7 متر داشت که به یک پاراشوت 800 کیلویی متصل شده بود . پاراشوت این فرصت رو به

هواپیمای پرتاب کننده توپولف 92 و اسکورتهاش میداد که حدود 45 کیلومتر از محل اصلی انفجار دور بشن.

در نهایت تزار روز سی اکتبر سال 61 در ارتفاع 4 کیلومتری زمین ( طبق طراحی که بمب داشت) منفجر شد. در مورد قدرت تخریب

بمب اظهار نظرهای زیادی شده. تخمین وزارت دفاع آمریکا از قدرت تخریب تزار 51 مگاتن TNTبود. در حالیکه خود روسها قدرتش

رو 57 مگاتن TNT اعلام کردند. آزمایش تزار به صورت زنده از تلویزیون ملی اتحاد جماهیر شوروی پخش شد.

قارچ انفجار تزار به ارتفاعی حدود 60 کیلومتر و عرضی برابر 40 کیلومتر رسید. انفجار از فنلاند و سوئد به راحتی فابل دیدن بود.

و باعث شکسته شدن شیشه برخی منازل در شمال سوئد شد . گفته شده انفجار بمب تا شعاع 1000 کیلومتر کاملا قابل رویت بود

و امواج آن حس میشد.

بمب هسته ای تزار قوی ترین و نابودکننده ترین ساخته دست بشر هست که آزمایش شده. بد نیست بدونیم که قوی ترین بمب بعد

از تزار و قوی ترین بمب هسته ای که ایالت متحده آرمایش کرده بمب بی-41 با قدرت تخریب 25 مگاتن TNT و بمب کاستل براوو با 15

مگاتن TNT بوده ! که حتی برخی گزارشات حاکی اینه که بر خلاف ادعای آمریکایی ها بی-41 قدرت تخریبی کمتر از 18 مگا تن

داشته. پس با این حساب میشه گفت که شوروی با آزمایش تزار در اون زمان غرب رو خیلی شگفت زده و مطمئنا وحشت زده کرده

بوده !

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم بد نیستشا
Landkreuzer P
سال ساخت : 1943
کشور سازنده : آلمان نازی
وزن : 1,500 تن
طول : 42 متر
عرض : 18 متر
ارتفاع : 7 متر
سرنشینان : 100 نفر hypnotized skull
سلاح اصلی :دو توپ 250 م م
سلاح دوم : توپ 80 م م
اسب بخار : 2,200 hp
سرعت : 15 کیلومتر در ساعت
نیروی حرکت : ؟

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با پرندی راحت ترم اسلحه هاش قوی تره
منم باهات دوس بشم پرندی
بمب اتم تو دست و بالت نیست؟؟؟

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با پرندی راحت ترم اسلحه هاش قوی تره
منم باهات دوس بشم پرندی
بمب اتم تو دست و بالت نیست؟؟؟
مشکلی نداره. به شرطی که اون هندوانه رو بذاری کنار. شب خوابای بد می بینی صبح که بیدار بشی ....
ضمنا اون بمب اتمی نبود که بمب هیدروژنی بود وقتی روسا ترکوندنش با نصف قدرت ترکید. تازه تو همون حالت تا 60 کیلومتری هر کی و هرچی که بود دچار سوختگی درجه سه شد.

mr.rohalamin

اخراجی موقت
اصلا معلومه اينجا چه خبره!
بازار سياه سلاحه؟
تو رو خدا نگاه كيا دارن معامله اسلحه مي كنن!
پرند يه وقت به اينا تفنگ ندي!؟
كار دستمون مي دن!

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینارو بیار تو تاپیک کشت و کشتار پول خوبی گیرت میاد

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازار سياه سلاحه؟
كار دستمون مي دن!
یه تفنگ فسقلی کوچک فروشی دارم کی می خواد

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکلی نداره. به شرطی که اون هندوانه رو بذاری کنار. شب خوابای بد می بینی صبح که بیدار بشی ....
ضمنا اون بمب اتمی نبود که بمب هیدروژنی بود وقتی روسا ترکوندنش با نصف قدرت ترکید. تازه تو همون حالت تا 60 کیلومتری هر کی و هرچی که بود دچار سوختگی درجه سه شد.

فرقی نداره
بالاخره میتونم یه جارو بترکونم دیگه
بینم دیگه کی جرات میکنه با من بد حرف بزنه و مزاحم بشه
ایول خان دادا
چرا هندونه رو بذارم کنار؟هندونه دلش واسه من تنگ میشه هاااا

بازار سياه سلاحه؟
كار دستمون مي دن!

همشهری ببین نداشتیمااا
میزنم بوشهر رو با خاک یکسان میکنما(الان بمب اتم خریدم از خان دادا)

پرند دستت درد نکنه اون دومی رو بدی یه عمر دعات میکنم!

mr.rohalamin

اخراجی موقت
فرقی نداره
بالاخره میتونم یه جارو بترکونم دیگه
بینم دیگه کی جرات میکنه با من بد حرف بزنه و مزاحم بشه
ایول خان دادا
چرا هندونه رو بذارم کنار؟هندونه دلش واسه من تنگ میشه هاااا

همشهری ببین نداشتیمااا
میزنم بوشهر رو با خاک یکسان میکنما(الان بمب اتم خریدم از خان دادا)

پرند دستت درد نکنه اون دومی رو بدی یه عمر دعات میکنم!
تورو خدا بزن همه بوشهرو با خاك يكسان كن!
حداقل از گرماش راحت مي شيم! كلي مردم هم دعات مي كنن!

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تورو خدا بزن همه بوشهرو با خاك يكسان كن!
حداقل از گرماش راحت مي شيم! كلي مردم هم دعات مي كنن!
بوشهر نیروگاه اتمی داره. یه وقتی نترکونی اونجارو که بدبخت می شیم.
ضمنا با دهن پر حرف نزن. (اینو با niaz** بودم)

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست ميگه!
اونجا رفيقام كار ميكنن!
نزني كار دستمون بدي!

نوچ راه نداره!
همه فک و فامیل منم اونجان،مستر راحت میشی از گرمااشاا ما که به سوریه اسلحه میدیم(دیگه بالاتر از این نداریم که)حالا بعد از نابودی اونجا زورمون میاد به خانواده های جنوبی یکی یدونه ویلا تو شمال بدیم؟تازه کشتی کمک های مردمی هم میرسه همینطور مفت مفت حالشو میبرین؛واسه تشکر هم بی زحمت نفرینمون نکنین!
بجز اقوام درجه یک باقی رو میخوام چیکار؟

بچه اون تفنگو بده خطرناکه.

خان دادا تو که مهربون بودی!
یدونه بمب اتم بده(بازار سیاه چند میفروشن؟)

mr.rohalamin

اخراجی موقت

نوچ راه نداره!
همه فک و فامیل منم اونجان،مستر راحت میشی از گرمااشاا ما که به سوریه اسلحه میدیم(دیگه بالاتر از این نداریم که)حالا بعد از نابودی اونجا زورمون میاد به خانواده های جنوبی یکی یدونه ویلا تو شمال بدیم؟تازه کشتی کمک های مردمی هم میرسه همینطور مفت مفت حالشو میبرین؛واسه تشکر هم بی زحمت نفرینمون نکنین!
بجز اقوام درجه یک باقی رو میخوام چیکار؟

خان دادا تو که مهربون بودی!
یدونه بمب اتم بده(بازار سیاه چند میفروشن؟)
حالا گلابي ما جزو اون خاندان درجه يك قرار مي گيريم يا نه!؟