گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هم از صبح موندیم خونه شام مورد علاقه ی شما آقایونو پختیم
واستون چایی آوردیم
میوه آوردیم
تازه به جای تشکر باید کمربندمونم بزنید.........

آهان...این شد منطق...دوستان با ویدا خانوم دیگه کاری نداشته یاشین....کارشون رو بلدن ایشون
2 تا مریم و 1 ستاره مونده

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای داد بیداد دلمون به رحم اومد .حامد واقا میلاد تجدید نظر نکنیم
دخترا..... دارن عقب نشیتی میکنن;)

مثه اینکه امروز زیادی فیلم دیدین... خدا کنه تا فردا صبح همش از سرتون بپره وگرنه به یه دبستانی مهدکودکی برا ابراز قدرتتون حمله میکنین
:biggrin:اون شیشه آبلیمو رو بزار بغل دستم

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آهان...این شد منطق...دوستان با ویدا خانوم دیگه کاری نداشته یاشین....کارشون رو بلدن ایشون

میگم یه خورده دیگه ادامه بدیم شاید اونها هم به این نتیجه برسن.ستاره خانوم هم فک کنم رفتند چای رو حاضر کنند

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز

وقتی فردا نه صبحونه خوردی نه نهار نه شام حساب کار دستت میاد...........یه روز باید تنبیه بشی گشنه بمونی...........تازه شبم باید پولاتو بدی با گل بیای خونه......وگرنه در به روت باز نمیشه...........

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم یه خورده دیگه ادامه بدیم شاید اونها هم به این نتیجه برسن.ستاره خانوم هم فک کنم رفتند چای رو حاضر کنند

آره به نظر منم ستاره داره کم کم دخمل خوبی میشه....
2 تا مریم داریم و یه فشنگ...

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا..... دارن عقب نشیتی میکنن;)

:biggrin:اون شیشه آبلیمو رو بزار بغل دستم
منم فک میکنم اقا بهنام داره حرف حساب میزنه حامد جان امشبو بیخیالشون شو..... همینطوریشم از حرفاشون پشیمونن

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا مراقب باشین با احساسات لطیفتون بازی نشه:smile:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی فردا نه صبحونه خوردی نه نهار نه شام حساب کار دستت میاد...........یه روز باید تنبیه بشی گشنه بمونی...........تازه شبم باید پولاتو بدی با گل بیای خونه......وگرنه در به روت باز نمیشه...........

ویدا خانوم شما دیگه خواسته یا ناخواسته تو تیم مایی....شوم رو زود آماده کن که بچه ها خسته ی جنگن

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکبیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییر

ستاره67

عضو جدید

آره به نظر منم ستاره داره کم کم دخمل خوبی میشه....
2 تا مریم داریم و یه فشنگ...
نخیر چرا حرف درمیارید.من رفتم رو کیسه بوکسم گرم کردم اومدم.حامد خان حاضری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر چرا حرف درمیارید.من رفتم رو کیسه بوکسم گرم کردم اومدم.حامد خان حاضری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووف
چه میکنه ستاره ه ه ه
هووووووووووووووووووووووووووووووووورا

ستاره67

عضو جدید
منم فک میکنم اقا بهنام داره حرف حساب میزنه حامد جان امشبو بیخیالشون شو..... همینطوریشم از حرفاشون پشیمونن[/
خب اگه شما میخواید عقب نشینی کنید چرا رد گم می کنید؟ما به رو خودمون نمیاریم.QUOTE]

ویدا خانوم شما دیگه خواسته یا ناخواسته تو تیم مایی....شوم رو زود آماده کن که بچه ها خسته ی جنگن
عجب آدمایی هستید هان!!!!!!!!!!

بالا