خداحافظی من

Hazhir.

عضو جدید

دیگه گندشو در آوردن اینجا هر غلطی دلشون خواست میکنن . با اجازه دوستان من دیگه میرم

اگه بدی از ما دیدین به بزرگی خودتون ببخشین . من چاکر همتونم . دوستون دارم داداش ها و آبجیای گلم :gol:

خدانگهدارتون

Hazhir.

عضو جدید
كجا مي خواهين برين؟
ديگه نمي آيين؟

نه :gol:
این روزها همه خدافظی میکنن شما چه طور؟:surprised:

منم همینطور ;):gol:

به سلامت
موفق باشی

:gol::gol: چاکریم داداش

:gol: چرا برااااااد ...! آنجلينا ديگه نمي ذاره بياي ؟! :gol:

آنجلینا غلط کرده با براد . خودم میرم :redface: :gol:

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداشی نرو...
خوب حق داری برو...واقعا هرکاری بخوان میکنن...
اما صبر کن قهرمانی ایتالیارو جشن بگیریم بعد برو...

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شمارونمیشناسم
باید قبول کنید که این دنیا باتمام بزرگی وکوچیکیش فقط یک دنیای مجازیه وهمه حورادمی توش پیدامیشه
خیلی خوبه که ازرفتار علط دیگران برآشفته شدین ...بمونید وبابودنتون سعی کنیداجازه ندیدهرکس هرکاری دلش میخواد بکنه
هرکس به سهم خودش میتونه اثرگذارباشه

nena_921

عضو جدید
من شمارونمیشناسم
باید قبول کنید که این دنیا باتمام بزرگی وکوچیکیش فقط یک دنیای مجازیه وهمه حورادمی توش پیدامیشه
خیلی خوبه که ازرفتار علط دیگران برآشفته شدین ...بمونید وبابودنتون سعی کنیداجازه ندیدهرکس هرکاری دلش میخواد بکنه
هرکس به سهم خودش میتونه اثرگذارباشه

منم موافقم ، باید بمونین روشون کم کنین نه اینکه بزارین برین

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
همون قدر که قبلی ها رفتند شما هم میری

اقاجان ترفند ها تکراریه:biggrin::biggrin::biggrin:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه گندشو در آوردن اینجا هر غلطی دلشون خواست میکنن . با اجازه دوستان من دیگه میرم

اگه بدی از ما دیدین به بزرگی خودتون ببخشین . من چاکر همتونم . دوستون دارم داداش ها و آبجیای گلم :gol:

خدانگهدارتون
دیگه گندشو در آوردن اینجا هر غلطی دلشون خواست میکنن . . .
اینو یکم تند گفتی عزیزم. دلتو بزرگ کن . اگه واقعآ همه رو دوستشون داری , دیگه نباید از کاراشون ناراحت بشی. باید صبر کنی تا باروت های بیات و مونده شون تموم بشه و بیان رو خط. .
ما هم به امید همانروز ها اینجائیم.
راضی و خشنود هم نیستیم ولی صبر میکنیم تا این تالار شبیه نام بلند مهندسان بشه. شما هم صبر کن ببینیم چی میشه.:gol:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدانگهدارتون
بابا بذار یه برسی بعد خداحافظی کن......تاریخ عضویتش رو نگاه:surprised::biggrin:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدانگهدارتون

چی شده باز؟؟ :w12:
موضو چیه؟ بگو شاید منجر به خدافظیه مام شد!!:w18: