راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

مسروری

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من پیام های خصوصی ارسال شده (فرستاده شده ها)رو نمیتونم ببینم
راهنمایی لطفا:smile:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
من پیام های خصوصی ارسال شده (فرستاده شده ها)رو نمیتونم ببینم
راهنمایی لطفا:smile:

سلام

اول به
کنترل پنل خودتون برید و در اونجا تنظیمات شخصی رو انتخاب کنید سپس در قسمت Sent Private Messages: گزینه ی Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default رو انتخاب کنید تا از این به بعد پیام خصوصی هایی که می فرستید تو پوشه فرستاده شده ها نشون داده بشه

موفق باشید

ab 84

عضو جدید
سلام
من میخوام یک فایل رو آپلود کنم ،نمیشه!!!!!
پیام میده invalid file
فایلم هم هیچ مشکلی نداره ،اکسله با حجم خیلی کم:(

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
من میخوام یک فایل رو آپلود کنم ،نمیشه!!!!!
پیام میده invalid file
فایلم هم هیچ مشکلی نداره ،اکسله با حجم خیلی کم:(

سلام

این پیغام نشون دهنده ی اینه که نوع فایل تون برای آپلود غیر قابل قبوله یعنی فقط فرمت های زیر رو میتونید آپلود کنید:

فایلهای معتبر: bmp doc gif jpe jpeg jpg pdf png psd rar txt zip

شما فایل مورد نظرتونو زیپ کنید بعد آپلود کنید

موفق باشید

sassaann

عضو جدید
سلام من میخوام درخواست بدم برای گرفتن نقشه ی سیم کشی ساختمان وهمچنین سیم کشی bms ولی نمی دونم کجا باید مطرح کنم این سوال رو لطفا راهنمائی فرمایید .با تشکر.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من میخوام درخواست بدم برای گرفتن نقشه ی سیم کشی ساختمان وهمچنین سیم کشی bms ولی نمی دونم کجا باید مطرح کنم این سوال رو لطفا راهنمائی فرمایید .با تشکر.

سلام :gol:

درخواستتون رو میتونید اینجا مطرح کنید

لطفا سایتی و معرفی کنید که بتونم فرهنگ لغت کشاورزی رو دانلود کنم ممنون

درخواستتون رو میتونید اینجا مطرح کنید :

[h=2]تالار مهندسی کشاورزی[/h]

سلام.محاسبات برای ترسیم منحنی دانه بندی میخواهم.

[h=2]تالار مهندسی عمران[/h]

سلام به تمام دوستان مهندس به مقاله ای راجع به رولینگ که مربوط به درس روش های تولید میباشد نیاز داشتم لطفا اگر سایت یا کتابی را میشناسید معرفی کنیدhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cool.gif

[h=2]تالار مهندسی صنایع[/h]

آخرین ویرایش:

nazanin.padekan

عضو جدید
با سلام
من می خواستم نام کاربری خودم رو در این سایت تغییر بدم .
اگه ممکنه در این مورد راهنماییم کنید
باتشکر

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

mymr

عضو جدید
عضویت فعال

عضویت فعال

سلام عیدتون مبارک می خواستم بدونم چه جوری عضو یا عضو فعال میشن چرا من هنوز تازه واردم مرسی:(:wallbash:

REZAM007

عضو جدید
darkhast

darkhast

salam be modireat mohtarame saite va sale now ro be shoma va hamkarane gerami tabrik migooiam.1 darkhast dashtam, age mishe danlode faster raigane bazi World of warcraft ro dar saite gharar dahid man khily ehtiaj daram va khily ham sharmande hastam ke in ro migam chon man nmitoonam bezaram lotfan age mishe in karo anjam dahid
ba tashakkor
I like youre saite:gol:
:gol:dar zemn age miseh hamin hala javab dahid man on hastam ba mazerat bye.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام عیدتون مبارک می خواستم بدونم چه جوری عضو یا عضو فعال میشن چرا من هنوز تازه واردم مرسی:(:wallbash:

عناوین تازه وارد ، عضو و عضو فعال به تعداد پست هاتون در سایت بستگی داره

با ارسال پست های مفید و به اشتراک گذاری اطلاعاتتون ، میتونید به عضو فعال ارتقا پیدا کنید :gol:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
salam be modireat mohtarame saite va sale now ro be shoma va hamkarane gerami tabrik migooiam.1 darkhast dashtam, age mishe danlode faster raigane bazi World of warcraft ro dar saite gharar dahid man khily ehtiaj daram va khily ham sharmande hastam ke in ro migam chon man nmitoonam bezaram lotfan age mishe in karo anjam dahid
ba tashakkor
I like youre saite:gol:
:gol:dar zemn age miseh hamin hala javab dahid man on hastam ba mazerat bye.

سلام ؛ به باشگاه خوش اومدید :gol:

مطالب مورد نیازتون رو میتونید با استفاده جستجو پیدا کنید

اما همون طور که میدونید محیط باشگاه مهندسان ایران ، محیطی علمی بوده و برای دانلود مواردی از قبیل بازی های کامپیوتری میتونید به سایت های مرتبط مراجعه کنید

ضمناً ، لطفا فارسي تايپ كنيد

موفق باشید :gol:

آخرین ویرایش:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام افشين جان خوبي؟ داداش يه مشكلي برام پيش امده تقريبا سه روز ميشه كه هر چقدر تلاش ميكنم نميتونم صفحه مشخصاتمو ببينم روش كليك ميكنم اما نمياره ميدوني علتش؟ چيه بازم ممنوم داداش:gol::gol::gol:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام افشين جان خوبي؟ داداش يه مشكلي برام پيش امده تقريبا سه روز ميشه كه هر چقدر تلاش ميكنم نميتونم صفحه مشخصاتمو ببينم روش كليك ميكنم اما نمياره ميدوني علتش؟ چيه بازم ممنوم داداش:gol::gol::gol:

منم همین مشکلو دارم .فکرکردم مشکل از کندی نت منه:|

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام سال نوتون مبارک
تعداد پست هامون چندتا بیشتر باشه فعال میشیم؟؟؟؟

مریمs

عضو جدید
سلام بچه ها منم نمی تونم برم صفحه مشخصاتم , چه جوری مشکلتون و حل کردید لطفا راهنماییم کنید؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

منم همین مشکلو دارم .فکرکردم مشکل از کندی نت منه:|

سلام بچه ها منم نمی تونم برم صفحه مشخصاتم , چه جوری مشکلتون و حل کردید لطفا راهنماییم کنید؟

این مشکلات گاهی پیش میاد !

با مرورگرهای دیگه هم تست کنید ، اگر درست نشد کوکی و کش مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید !

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام سال نوتون مبارک
تعداد پست هامون چندتا بیشتر باشه فعال میشیم؟؟؟؟

بدون پست ------------------------> صفری

1-30 پست ------------------------> تازه وارد

31-100 پست ---------------------> عضو

بیشتر از 100 پست ---------------> عضو فعال

حامدیا

اخراجی موقت
چه افتخار بیشتر از این که عضو فعال هستم ...مزایا که تا دلتون بخواد ..نمیدونم چیکار کنم با این همه مزایا ..حالا تازه وارد یا عضو فعال چه فرق میکنه ..عضو هستین دیگه :smile:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام افشين جان خوبي؟ داداش كاربر فعال چي اونم بستگي به تعداد پست داره؟

عناوین کاربر فعال ، متخصص ، پیشکسوت ، کارشناس و ... بستگی به تعداد پست ها نداره و ملاک اعطای این عناوین فعالیت مفید کاربر در یه تالار خاص هست !

چه افتخار بیشتر از این که عضو فعال هستم ...مزایا که تا دلتون بخواد ..نمیدونم چیکار کنم با این همه مزایا ..حالا تازه وارد یا عضو فعال چه فرق میکنه ..عضو هستین دیگه :smile:

اعضای فعال با توجه به فعالیت و سابقه شون ، تا حدودی اعتبار بیشتری نسبت به سایر کاربران دارن و این مورد گاهی در اعطای عنوان های کاربر فعال و ... تأثیر گذاره !

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام. خسته نباشی افشین جان
من می خوام امتیاز هایی که میگیرم زیر آواتارم نشون داده نشه، دقیقا مثل پیرجو:D. دقیقا باید چیکار کنم؟

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام افشینی،من چرا نمیتونم به کاربرا امتیاز بدم؟؟؟
میگه باید 24 ساعت بگذره،تشکر دارم،ولی نمیتونم امتیاز بدم(الان تقریبا یه هفته س گذشته ولی نمیتونم امتیاز بدم)
دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟

بالا