بدترین درد تو دنیا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه دردی که داری به کسی نتونی بگی ومخفیش کنی

یارانراد

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بدترین درد دنیا بی دردیه
بی دردی دوا نداره.
ادم بی درد انگیزه نداره که بخواد زندگی کنه.
درد چه پست باشه چه متعالی ما ادم هارو یاد خدا می اندازه که بریم پیشش با هاش درد دل کنیم ازش بخواییم تا دردمون رو دوا کنه یا اصلا به معرفت خدا برسیم
شهید چمران توی دعا هاش از خدا می خواست که بهش غم بده غم دوری از خود خدا که این غم باعث می شه ادم حرکت کنه و به خدا نزدیک و نزدیکتر بشه
همین غم و درد که ما دمهارو به حرکت وا می داره تا به هدف برسیم
دنیای بی درد با همه ی ازادی ها و فراوونی هاش یه دنیای مرده اس

mirror_life2006

عضو جدید
درد را از هر سو که بنویسی درد میشه بدترین درد تو این دنیا غمه از دست دادن عزیزانته

mina***

عضو جدید
بلاتکلیفی ....جدایی از عشق

joline

عضو جدید
دیروز که تو کلاس شعرو ادب بودم استادم میگفت تا درد نباشه شعر بوجود نمیاد بدترین درد بی دردیه

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
درد فیزیکی: درد دندون
درد .........: ندونستن خودمون که تو همه ی مراحل زندگیمون ول کن نیست .

sarvestan1987

عضو جدید
بد ترین درد تو دنیا اینه که چیزی داشته باشی و بدونی بزودی از دستش میدی.

joline

عضو جدید
بدترین درد اینه که بخوای تو فیس بوک باشی ولی ندونی باید چیکار کنی اون تو و مجبور شی از بیکاری بیایی بیرون

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساعت 3 نصفه شب كه تو اوج خوابي گوشيت زنگ بخوره اما جواب ندي
دوباره چشات گرم خواب ميشه كه دوباره زنگ ميخوره
با اكراه گوشيتو برميداري، به زور يكي از چشماتو باز ميكني، و صفحه گوشي رو كه نورش چشمتو ميزنه نگاه ميكني
ميبيني بههههههه :surprised:، شماره دوست پسره محترمه ، كلي ذوق ميكني و البته تعجب ميكني كه چي شده اين وقت شب زنگ زده؟؟؟ :redface:

جواب ميدي اما صدايي نمياد
دوباره ميگي الووووو.... چرا حرف نميزني؟
بعد يه صداي لطيف از اون طرف ميگه: من مينا هستم 5 ساله با .... دوستم الان هم پيششم شماره تورو ديدم ، شما چه نسبتي باهاش داري؟؟؟...

همين لحظه يكي از بدترين لحظه هاست، سرتاپات ميسوزه تا صبح بيداري و هيچ كاري از دستت ساخته نيست :cry:

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:البته نميگم اين بدترين درده ها ، دردهاي مهمتري هم هست...
من این دردو کشیدم البته نامزدم بود حساب کن من چه زجری کشیدم.

engage

اخراجی موقت
این که اون دوگوله و عقلی که خدا بهت داده رو به کار نندازی یا استفاده مثبت نکنی ازش:mad: