[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

hiby

عضو جدید
[h=1]Server Error in '/' Application.
[/h][h=2]Runtime Error[/h][FONT=Arial, Helvetica, Geneva, SunSans-Regular, sans-serif]Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web></configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web></configuration>

باز سایت آزمون اینجوری شده

میگم علی بیکی جان! نکنه میخاد از تکمیل ظرفیت خبری بشه

[/FONT]

فریدف

عضو جدید
Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web></configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web></configuration>

باز سایت آزمون اینجوری شده

میگم علی بیکی جان! نکنه میخاد از تکمیل ظرفیت خبری بشه

سلام
منم دقیقاً همین حدسو زدم. سابقه نداشته که باز نشه. خدا کنه اینجوری باشه .
خدا کمکمون کنه.. اگه قبول شم به همتون شیرینی میدم،، موقه ی شرو به کار

blackberry35

اخراجی موقت
من دچار سوشال فوبیای حاد شدم
این سایت هم لعنتی هم که خراب است چه خاکی سرم بریزم خدایا هو.

FAMINE RIAN

عضو جدید
من چند بار ایمیل به شرکت دادم و همچنین پیامک که گفتن اموزشتون دوره عمومی شهر ماهشهره ایا به نظر شما میتونه ره اوران فنون باشه مرکز اموزشمون ؟ من تو سایت این مرکز دیدم که یه مرکز بزرگه تو توضیحاتشم گفته شده ظرفیت 1000 نفر داره .
امید وارم اونجا باشه و وعده اول خرداد سرجاش محکم باشه
اینم ادرس مرکز اموزش
http://www.rfpc-ir.com/index.htm

majid2798

عضو جدید
من چند بار ایمیل به شرکت دادم و همچنین پیامک که گفتن اموزشتون دوره عمومی شهر ماهشهره ایا به نظر شما میتونه ره اوران فنون باشه مرکز اموزشمون ؟ من تو سایت این مرکز دیدم که یه مرکز بزرگه تو توضیحاتشم گفته شده ظرفیت 1000 نفر داره .
امید وارم اونجا باشه و وعده اول خرداد سرجاش محکم باشه
اینم ادرس مرکز اموزش
http://www.rfpc-ir.com/index.htm

جای بدی که به نظر نمی رسه !
من از یکی از دوستام که کارمند شرکته خواستم یه آمار بگیره برام،هنوط خبر نداده ببینم اوضاع چطوریه.
یه تاریخ دقیق بدن بتونیم برنامه ریزی کنیم خوبه به خدا

farkhaniii

عضو جدید
من از یکی از دوستام که کارمند شرکته خواستم یه آمار بگیره برام،هنوط خبر نداده ببینم اوضاع چطوریه.

برنامه ریزی برنامه ریزی
آخ که چقد منتظر خبر هستم که چیکار کنم
میترسم یهویی زنگ بزنن که دو روز دیگه بیا فلان جا
هیچ کاری هم نکردم آماده نیستم

majid2798

عضو جدید
برنامه ریزی برنامه ریزی
آخ که چقد منتظر خبر هستم که چیکار کنم
میترسم یهویی زنگ بزنن که دو روز دیگه بیا فلان جا
هیچ کاری هم نکردم آماده نیستم

من آخر خرداد امتحانای پایان ترممه،2تا پروژه هم باید آماده کنم تا آخر ترم.
نمیدونم این آموزشیه کی هست،چقدر هست،مرخصی میدن،نمیدن،کی بخونم،کی به پروژه هام برسم،...
موندم به خدا
اگه یه جواب درست و حسابی شرکت بده بهمون خیلی عالیه.

farkhaniii

عضو جدید
من آخر خرداد امتحانای پایان ترممه،2تا پروژه هم باید آماده کنم تا آخر ترم.
نمیدونم این آموزشیه کی هست،چقدر هست،مرخصی میدن،نمیدن،کی بخونم،کی به پروژه هام برسم،...
موندم به خدا
اگه یه جواب درست و حسابی شرکت بده بهمون خیلی عالیه.

دوست من کدوم شرکتی؟ مدرکت لیسانسه؟ منم در حال حاضر مشهدم

هر کس مشکلاتی داره ....

pouyashayan

عضو جدید
این محسن علی بیکی بد تاثیری رو بچه های این فروم گذاشته :biggrin:

یاشاسین
ما چاکرتیم hiby،هم به خاطر فلاتی بودنت هم قراره تو سیری دور هم شلم حکم 7 خبیث بازی کنیم:biggrin:
بعدشم اگه کسی به خاک این مملکت چشم بدوزه چششو در میاریم;)حالا چه ترک باشیم چه فارس،کرد،بلوچ،عرب ایرانی،لر و...هممون زیر یه پرچم داریم زندگی میکنیم

blackberry35

اخراجی موقت
آقا جان این سایت Azmoon.nioc.ir دچار مشکل حاد شده کمک کنید از حالت کما بیاد بیرون خو
ای ساربان آهسته ران، کارام جانم می رود

وان دل که با خود داشتم، با دلستانم می رود

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور ازو
گویی که نیشی دور ازو، در استخوانم میرود

گفتم به نیرنگ و فسون، پنهان کنم ریش درون
پنهان نمی ماند که خون، بر آستانم می رود

محمل بدار ای ساروان، تندی مکن با کاروان
کز عشق آن سرو روان، گویی روانم می رود

او می رود دامن کشان، من زهر تنهایی چشان
دیگر مپرس از من نشان، کز دل نشانم می رود

برگشت یار سرکشم، بگذشت عیش ناخوشم
چون مجمری پر آتشم، کز سر دخانم می رود

با آنهمه بیداد او، وین عهد بی بنیاد او
در سینه دارم یاد او، یا بر زبانم می رود

باز آی و بر چشم نشین، ای دلستان نازنین
کاشوب و فریاد از زمین، بر آسمانم می رود

شب تا سحر می نغنوم، واندرز کس می نشنوم
وین ره نه قاصد می روم، کز کف عنانم می رود

گفتم بگریم تا ابل، چون خر فرماند در گل
وین نیز نتوانم که دل، با کاروانم می رود

صبر از وصال یار من، برگشتن از دلدار من
گرچه نباشد کار کم، هر کار از آنم می رود

در رفتن جان از بدن، گویند هر نوعی سخن
من خود به چشم خویشتن، دیدم که جانم می رود

سعدی فغان از دست ما، لایق نبودی ای بی وفا
طاقت نمی آرم جفا، کار از فغانم می رود

FAMINE RIAN

عضو جدید
من الان وقت دکتر دارم که فردا باید تماس بگیرم که تغییرش بده به شهریور این چند وقت دوست دارم جایی برم اما میترسم یهو تماس بگیرن و برنامه ها بهم بخوره
به امید خدا تموم میشه دوستم که پالایشگاه شازند بود و رفته بود کمیسیون امروز تماس گرفت و گفت کمیسیونش درست شده و امروز اولین روز اموزشیش بوده کلی شاد شدم
انشاالله کار همه درست شه

rezanik2012

عضو جدید
آقا جان این سایت Azmoon.nioc.ir دچار مشکل حاد شده کمک کنید از حالت کما بیاد بیرون خو

وان دل که با خود داشتم، با دلستانم می رود

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور ازو
گویی که نیشی دور ازو، در استخوانم میرود

گفتم به نیرنگ و فسون، پنهان کنم ریش درون
پنهان نمی ماند که خون، بر آستانم می رود

محمل بدار ای ساروان، تندی مکن با کاروان
کز عشق آن سرو روان، گویی روانم می رود

او می رود دامن کشان، من زهر تنهایی چشان
دیگر مپرس از من نشان، کز دل نشانم می رود

برگشت یار سرکشم، بگذشت عیش ناخوشم
چون مجمری پر آتشم، کز سر دخانم می رود

با آنهمه بیداد او، وین عهد بی بنیاد او
در سینه دارم یاد او، یا بر زبانم می رود

باز آی و بر چشم نشین، ای دلستان نازنین
کاشوب و فریاد از زمین، بر آسمانم می رود

شب تا سحر می نغنوم، واندرز کس می نشنوم
وین ره نه قاصد می روم، کز کف عنانم می رود

گفتم بگریم تا ابل، چون خر فرماند در گل
وین نیز نتوانم که دل، با کاروانم می رود

صبر از وصال یار من، برگشتن از دلدار من
گرچه نباشد کار کم، هر کار از آنم می رود

در رفتن جان از بدن، گویند هر نوعی سخن
من خود به چشم خویشتن، دیدم که جانم می رود

سعدی فغان از دست ما، لایق نبودی ای بی وفا
طاقت نمی آرم جفا، کار از فغانم می رود

سلام عزیز
نمیخوام ناامیدت کنم ولی سایت نفت به خاطر یه حمله هکری اینجوری شده

http://khabarfarsi.com/n/2439033/حمله_سایبری_به_شبکه_اینترنت_و_مخابرات_وزارت_نفت

blackberry35

اخراجی موقت

blackberry35

اخراجی موقت
فکر کنم راست می گی چون بقیه لینکهایش همین طوری چون خودم هم این شک رو بردم

حمله سایبری به شبکه اینترنت و مخابرات وزارت نفت

تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۳۷
حمله سایبری بعد ازظهر به شبکه اینترنتی و مخابراتی ساختمان‌های اصلی وزارت نفت، شرکت ملی نفت و سایر شرکتهای تابع نفت شده اما با اقدامات انجام شده از ورود ویروس به سامانه‌های اصلی اینترنتی جلوگیری شده است.

به گزارش مهر، حوالی ساعت ۱۴ بعد ازظهر یکشنبه سوم اردیبهشت ماه به سامانه اصلی اینترنت و مخابرات وزارت نفت و شرکت ملی نفت اختلالاتی در سطح این وزارتخانه ایجاد کرده است.
بر این اساس از بعد از ظهر امروز تاکنون شبکه اینترنتی تمامی کارکنان و مدیران ساختمان های اصلی وزارت نفت، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، شرکت ملی گاز، شرکت نفت فلات قاره، نفت و گاز پارس و چندین شرکت زیر مجموعه شرکت ملی نفت به طور کامل قطع شده است.

پیگیری خبرنگار مهر از مدیریت فنآوری و اطلاعات شرکت ملی نفت و وزارت نفت درباره جزیئات این حادثه تاکنون بی نتیجه بوده است اما گفته می شود پس از حمله سایبری به شبکه اصلی اینترنت و مخابراتی شرکت ملی نفت ایران، به دلیل جلوگیری از نفوذ ویروس، اینترنت سایر شرکتها قطع شده است.

از سوی دیگر تاکنون وزارت نفت گزارشی درباره نوع حمله داخلی و یا خارجی هکرها یا انتشار ویروس ناشناخته اینترنتی به شبکه و سامانه مخابرات و اینترنتی این مجموعه منتشر نکرده است.

یک مقام مسئول در وزارت نفت در گفتگو با مهر با بیان اینکه با اقدامات انجام شده حمله سایبری به شبکه اینترنتی وزارت نفت ناکام مانده است، گفت: قطع اینترنت سایر شرکتهای نفتی هم با هماهنگی انجام شده است.

به گفته وی این حمله سایبری هیچ گونه خسارتی به همراه نداشته است و حمله کنندگان موفق به دستیابی به اهداف خود نشده اند.

در حال حاضر با حضور مدیران ارشد فنآوری و اطلاعات شرکت ملی نفت و وزارت نفت با تشکیل جلساتی وضعیت این حمله سایبری در حال بحث و بررسی است.

blackberry35

اخراجی موقت
حمله سایبری به شبکه اینترنت و مخابرات وزارت نفت

تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۳۷
حمله سایبری بعد ازظهر به شبکه اینترنتی و مخابراتی ساختمان‌های اصلی وزارت نفت، شرکت ملی نفت و سایر شرکتهای تابع نفت شده اما با اقدامات انجام شده از ورود ویروس به سامانه‌های اصلی اینترنتی جلوگیری شده است.

به گزارش مهر، حوالی ساعت ۱۴ بعد ازظهر یکشنبه سوم اردیبهشت ماه به سامانه اصلی اینترنت و مخابرات وزارت نفت و شرکت ملی نفت اختلالاتی در سطح این وزارتخانه ایجاد کرده است.
بر این اساس از بعد از ظهر امروز تاکنون شبکه اینترنتی تمامی کارکنان و مدیران ساختمان های اصلی وزارت نفت، شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، شرکت ملی گاز، شرکت نفت فلات قاره، نفت و گاز پارس و چندین شرکت زیر مجموعه شرکت ملی نفت به طور کامل قطع شده است.

پیگیری خبرنگار مهر از مدیریت فنآوری و اطلاعات شرکت ملی نفت و وزارت نفت درباره جزیئات این حادثه تاکنون بی نتیجه بوده است اما گفته می شود پس از حمله سایبری به شبکه اصلی اینترنت و مخابراتی شرکت ملی نفت ایران، به دلیل جلوگیری از نفوذ ویروس، اینترنت سایر شرکتها قطع شده است.

از سوی دیگر تاکنون وزارت نفت گزارشی درباره نوع حمله داخلی و یا خارجی هکرها یا انتشار ویروس ناشناخته اینترنتی به شبکه و سامانه مخابرات و اینترنتی این مجموعه منتشر نکرده است.

یک مقام مسئول در وزارت نفت در گفتگو با مهر با بیان اینکه با اقدامات انجام شده حمله سایبری به شبکه اینترنتی وزارت نفت ناکام مانده است، گفت: قطع اینترنت سایر شرکتهای نفتی هم با هماهنگی انجام شده است.

به گفته وی این حمله سایبری هیچ گونه خسارتی به همراه نداشته است و حمله کنندگان موفق به دستیابی به اهداف خود نشده اند.

در حال حاضر با حضور مدیران ارشد فنآوری و اطلاعات شرکت ملی نفت و وزارت نفت با تشکیل جلساتی وضعیت این حمله سایبری در حال بحث و بررسی است.
خدا لعنتشون کنه که ما فکر کردیم که تکمیل ظرفیت می خاد اعلام شه

kiyan_max2020

عضو جدید

کیان گزینشت چه تاریخی بوده؟

طب که یه روز قبل ما بودی درسته
طبت 15 اسفند بود؟ نیومده طب هنوز/؟

اشتباه تایپی بود درستش کردم
هر 3 تاش اومده
طب 17 اسفند بود
گزینش 10 اسفند
سو پیشینه هم خودم دستی 16 بردم تحویل دادم

بالا