کلوپ آبیدلان.

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاام بر آبیدلان عزیز

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از هوادارن استقلال در هنگام گرفتن عکس یادگاری با محمد رویانیان با نشان دادن عدد 4 به نشانه 4 پیروزی پیاپی در دربی به نوعی برای مدیرعامل سرخ پوشان پایتخت کری خواند.

apadana13

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از هوادارن استقلال در هنگام گرفتن عکس یادگاری با محمد رویانیان با نشان دادن عدد4 به نشانه 4 پیروزی پیاپی در دربی به نوعی برای مدیرعامل سرخ پوشان پایتخت کری خواند.

apadana13

عضو جدید
کاربر ممتاز
فانوس به دست گرفتن

رتبه رو پس گرفتن

صبا, گهر, سپاسی

چقدر تو آسو پاسی!

گل میزنن اساسی

لنگ و هدف گرفتن

لچک به سر گرفتن

استیناف و خریدن

داور ها رو دریدن

صبا, گهر, سپاسی

چقدر تو آسو پاسی

اااااااااااااااااااااااااااااا داماش ده نفره هم بهش اضافه کنید خودتون البته با قافیه :دی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
این چه بازی ای بود؟؟ خوب نبودیم ، خیلی از دقایق بازی بی هدف و سردرگم بودیم ، البته چند تا موقعیت پیش اومد که خطرناک ترینشون روی شوت بود ، یه تاکتیک جدید هم شده آوردن امین منوچهری و سانتر از هر جای زمین ، این تیم هنوزم خیلی کار داره
نکونام هنوز خوب نیست ّ، بیگ زاده خیلی ضعیفه ، خط دفاعی هماهنگ نیست و خط حملمون زور نداره ، رحمتی هم نمیدونم کی میخواد روی خروجهاش کار کنه
اما قلعه نویی آخر بازی گفته خیلی خوب بودیم و به70-80% اون چیزهایی که میخواستیم نزدیک شدیم و میتونستیم با اختلاف 3-4 گل ببریم
نمیدونم انگاری من یه بازی دیگه رو میدیدم
تنها جای جالب بازی اونجایی بود که مزدک گفت فقط مونده بود گهر بیاد بالای پرسپولیس که اونم اومد

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
این چه بازی ای بود؟؟ خوب نبودیم ، خیلی از دقایق بازی بی هدف و سردرگم بودیم ، البته چند تا موقعیت پیش اومد که خطرناک ترینشون روی شوت بود ، یه تاکتیک جدید هم شده آوردن امین منوچهری و سانتر از هر جای زمین ، این تیم هنوزم خیلی کار داره
نکونام هنوز خوب نیست ّ، بیگ زاده خیلی ضعیفه ، خط دفاعی هماهنگ نیست و خط حملمون زور نداره ، رحمتی هم نمیدونم کی میخواد روی خروجهاش کار کنه
اما قلعه نویی آخر بازی گفته خیلی خوب بودیم و به70-80% اون چیزهایی که میخواستیم نزدیک شدیم و میتونستیم با اختلاف 3-4 گل ببریم
نمیدونم انگاری من یه بازی دیگه رو میدیدم
تنها جای جالب بازی اونجایی بود که مزدک گفت فقط مونده بود گهر بیاد بالای پرسپولیس که اونم اومد

اره بازی اصلا روح نداشت
دوست داشتم برم تو زمین بیگ زاده رو خفه کنم فقط(من به این خونسردی از دستش کلافه شدم)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره بازی اصلا روح نداشت
دوست داشتم برم تو زمین بیگ زاده رو خفه کنم فقط(من به این خونسردی از دستش کلافه شدم)

آخ گفتی ، اما قلعه نویی نمیدونم با کی لج کرده و ساموئل رو گذاشته رو نیمکت خاک بخوره
استقلال روند امیدوار کننده ای هم نداره متاسفانه، و از روز اول و بازی با آلومینیوم همینطوری بازی کرده

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ گفتی ، اما قلعه نویی نمیدونم با کی لج کرده و ساموئل رو گذاشته رو نیمکت خاک بخوره
استقلال روند امیدوار کننده ای هم نداره متاسفانه، و از روز اول و بازی با آلومینیوم همینطوری بازی کرده

خاک خوردنو قشنگ گفتی

میثم بایو هم الان بدرد تیم میخوره خیلی بهتر از زندی اما قلعه نویی میترسه
تیم خیلی سنگینه و نمیدونم مشکلش چیه
و الان امشب واقعا تیم تو خط حمله فرهاد مجیدی کم داشت

الییی

عضو جدید
سلام به همه دوستان از آشنایی با شما خوشحالم کلوپ آبیدلان واقعا اسم جالبی داره .
در مورد بازی واقعا تیم مهره های خوبی داره ولی نمی دونم چرا هماهنگ نیستند بد بازی می کنند .نکو نام خوب کار نمی کنه توقع بیشتری این لیگ ازشون داشتم. نمی دونم.شاید بهتر بشن البته امیدوارم.:gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد بازی واقعا تیم مهره های خوبی داره ولی نمی دونم چرا هماهنگ نیستند بد بازی می کنند .نکو نام خوب کار نمی کنه توقع بیشتری این لیگ ازشون داشتم. نمی دونم.شاید بهتر بشن البته امیدوارم.:gol:

به به یه آبیدل دیگه
خوش اومدی عزیز
ایشالله از همین بازی روز جمعه یهو هماهنگ بشیم و ببریم
از یه سریا مثل نکونام ، توزی ، بیگ زاده و حتی زندی و برهانی توقع بیشتری داریم
امضاتم خیلی قشنگه

آخرین ویرایش:

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه استقلالی های گل
همتون رو دوست دارم
خواستم اعلام هویت کنم...!!!!!:D
فقط امیدوارم که استقلال جمعه به اون تیم ضعیفه رحم کنه و بیشتر از 4تا نزنه، به هر حال اول فصله دیگه
اگه 4تا بیشتر بزنه روحیه اونا خراب میشه دیگه کعلوم نیست که آخر این فصل چندم میشن

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

به به خوش اومدی آبجی هر اسمی که توش آبی داره قشنگه..........
نگران تی هم نباش تا ژنرال هست همه چی درست می شه......

الییی

عضو جدید
به به یه آبیدل دیگه
خوش اومدی عزیز
ایشالله از همین بازی روز جمعه یهو هماهنگ بشیم و ببریم
از یه سریا مثل نکونام ، توزی ، بیگ زاده و حتی زندی و برهانی توقع بیشتری داریم
امضاتم خیلی قشنگه
انشا الله که می بریم ممنونم امیدوارم بچه ها خوب بازی کنن .منم از آشنایی با شما خوشحالم . مرسی.:gol:

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

6.یاشاسئن سپاهانی هایی که با پلاکارد آزربایجان ما را در غم خود شریک بدان
7.یاشاسئن استقلال و مربیش قلعه نوعی که سیاهپوش بود و در سینه هایشان روبان مشکی رنگشان
8.یاشاسئن علی دایی
9.یاشاسئن کریم باقری
10.یاشاسئن سیروس دین محمدی
11.یاشاسئن رسول خطیبی
12.یاشاسئن پاشازاده
13.یاشاسئن مهدی رحمتی و... که بچه های هیمن دیار قهرمان پرور آزربایجان هستند بی نهایت ممنونیم و می گوییم آفرین بر غیرت شما که هنوز هم غیرت آزربایجانیتان و ترک بودنتان زبانزد عام و خاص است و نشان دادید که همیشه آزربایجان در قلب شما ها جای دارد از ورزشکاران و قهرمانان المپیکمان نیز جداگانه تشکر می کنیم و الحق که شایسته قهرمانی در این آوردگاه بزرگ بودید .

در پایان می گوییم یاشاسین آزربایجان کی هر بیر زمان یاشیییسن و یاشاداسان و یاشاداجاخسان. یاشاسئن غیرتلی دوسلاریمیز و غیرتلی اوغولاریمیز یا حق
Saygılarla R.F.A

منبع: تراکتور اف سی ( TractorFC.com )