نظرتون در مورد این عکس چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا فکر میکنید یه عده باید افکار رو طوری منحرف کنن که دنیا رو بخوان برا عوام مردم جهنم کنن!!!! آخه این کار چه سودی به حال اونها داره!!! من شخصا مخالفم، جهنم کردن دنیا برای مردم هیچ سود و منفعتی به حال کسی ندارد...

جهنم شدن دنیا ممکنه برای کسی سود نداشته ولی چندین ساله که برای یه سری ها نون داشته........

آخرین ویرایش:

mahta_architect

عضو جدید
منم هی با خودم گفتم این صادق هدایته ها...آخه برادر من چرا ذهنارو به سمت محمدعلی فروغی منحرف میکنی :lol:

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
بار عرض پوزش از تمامي طرفداران آقاي هدايت

به نظرم ايشون مشكل رواني داشت جدي ميگم / داستان هاش رو بخونيد

عروسك رو بخونيد / ديوانه است طرف (شخصيت داستان)

كلا صادق يكم حالت روحي نامناسبي داشت / آخرش هم زد خودش رو تركوند

*Essi*

اخراجی موقت
برتراند رسل :

مشکل دنیای امروز ما این است که احمق ها کاملا از خود یقین دارند و آنهایی که داناترند سرشار از شک و تردیدند......

sara-z-a

عضو جدید
نظرتون در مورد این عکس چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

خب تو که اینقدر سختته می تونی بهشت رو انتخاب نکنی تا دنیات جهنم نباشه!!!!!!!
اما فک کنم شیشه عینکت کثیفه داداش آخه دنیا رو داره جهنم میبینه!!!! نور خورشید به کثیفی هاش خورده توهم برداشتی فک کردی آتیش و هزیم جهنمه.
عینکت رو تمیز کن تا ببینی دنیا جهنم نیست!!!!!!!

sosmar

کاربر بیش فعال
منظور حضرت این نیست که سختی بیخود بکشیم ؛ منظور سختی هاییست که در راه خدا باشه
فرض کنین مثلا شما هر روز یه چاله بکنین و پرش کنین ، این خیلی کار سختیه ولی سود و نفعی نداره و فی سبیل الله نیست
پس منظور کارهاییه که به ما سفارش شده ، یه مثال ساده ش همون روزه گرفتنه ، اگه کسی یه صبح تا غروب چیزی نخوره و سختی بکشه مطمئنا اجر و پاداشی خواهد داشت( فقط منظورم قسمت ظاهریه ، وارد بحث معنوی این قضیه نمیشم)
و مسلما کسی که این ها رو رعایت نکنه و کلا به عیش و نوش بگذرونه اون دنیا سختی خواهد کشید.............
و در قرآن کریم هم هست که انسان رو به خوردن روزی های حلال و پاک سفارش میکنن و تنها خواستار سختی انسان نیست.

ولی بی شک مسلمان و مومن حقیقی بودن در این دنیا کاری بس دشوار است ولی ممکن و انجام پذیر.
یاعلی

حرفتون تا حدودی درست هست ولی مطمئا باش که خود خدا هم از انسان کارهای سخت غیر ممکن نمی خواد و آدم می تون با کارهای ساده و کوچک هم به بهشت بره
این اسلامی که این کشور میگه خیلی با اون اسلام محمدی فرق می کنه و خیلی سخت گیرانه به اسلام نگاه کرده.
لطفا دو جنبه رو ببینید و یک طرفه قضاوت نکنید

sosmar

کاربر بیش فعال
برتراند رسل :

مشکل دنیای امروز ما این است که احمق ها کاملا از خود یقین دارند و آنهایی که داناترند سرشار از شک و تردیدند......

مشکل 2 تا شد دوست عزیز .
قضیه اینه که تو ایران همه از خودشون کاملا مطمئن هستن

سلام به صورت مستقیم می زنی زیر همه چی ؟ که چی بشه ؟ گیرم که آخرتی در کار نباشه تو می خوای با این کارت همه نظمی که تا به امروز با زخمت بوجود آمده رو از بین ببری و کلی امید رو نا امید کنی واز اون بدتر ذهن مخاطبتو درگیر چیز های پوچی کنی که قبل ها چندین بار اثبات شده. زندگی کردن با ایمان به وجود موجودی بالای سرت زیبا تره. حتی اگر این فکر توهم باشه که نیست اگر یک ذره سعی کنی خدا رو با چشم سرت می بینی بی بندباری لذت لحظه داره که اگر وجدان بیدار باشه خیلی زیر سوال می بره شمارا وااز دماغ در می یاره .

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز
برتراند رسل :

پس خود برتراند رسل احمقی بیش نبوده که توی جملاتش خیلی به خودش یقین داشته

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز
حرفتون تا حدودی درست هست ولی مطمئا باش که خود خدا هم از انسان کارهای سخت غیر ممکن نمی خواد و آدم می تون با کارهای ساده و کوچک هم به بهشت بره
این اسلامی که این کشور میگه خیلی با اون اسلام محمدی فرق می کنه و خیلی سخت گیرانه به اسلام نگاه کرده.
لطفا دو جنبه رو ببینید و یک طرفه قضاوت نکنید
مسلمونای این کشور هم خیلی با مسلمونای محمدی فرق دارن ، پس لطفا مقایسه ی غیر منطقی انجام ندین
( هر وقت تونستیم مثل مومنین صدر اسلام ( سلمان و مقداد و ابوذر و عمار) رفتار کنیم ، بعد میتونیم چنین مقایسه ای رو انجام بدیم)

یاعلی

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده مخالفم!
یه نمازو روزه و دروغ نگفتنو غیبت نکردنو.........باعث میشه که زندگیت جهنم شه؟؟:D
نه!!:cool:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گر چه برخي نوشته هاي صادق هدايت رو دوست دارم. و هنر قلمشو تحسين ميكنم . ولي داره چرت و پرت ميگه. عقيده هر كس براي خودش محترمه خوب اونم اين نظرو داره . افكار هدايت به درد همه نميخوره. و از اين حرفا زياد داره. البته من تو بعضي نوشته هاش توضيح سخنان اينچنينيش رو هم ديدم كه يكم تندي نوشته رو كم ميكنه و ميخواد منظورشو روشنتر و متعادلتر كنه ولي در كل با نظرات اعتقاديش مخالفم.

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه صادق هدایت افکارش درست بود،خودکشی نمی کرد
کسی که جهنمو فریب بدونه بیشتر ازین ازش بر نمیاد
ولی به نظرم حالا خیلی خوب باهاش روبه رو شده
هم دنیاشو جهنم کرد هم آخرتش

sosmar

کاربر بیش فعال
سلام به صورت مستقیم می زنی زیر همه چی ؟ که چی بشه ؟ گیرم که آخرتی در کار نباشه تو می خوای با این کارت همه نظمی که تا به امروز با زخمت بوجود آمده رو از بین ببری و کلی امید رو نا امید کنی واز اون بدتر ذهن مخاطبتو درگیر چیز های پوچی کنی که قبل ها چندین بار اثبات شده. زندگی کردن با ایمان به وجود موجودی بالای سرت زیبا تره. حتی اگر این فکر توهم باشه که نیست اگر یک ذره سعی کنی خدا رو با چشم سرت می بینی بی بندباری لذت لحظه داره که اگر وجدان بیدار باشه خیلی زیر سوال می بره شمارا وااز دماغ در می یاره .

دوست عزیز با دقت بیشتری در مورد عکس و نوشته قضاوت کنید .
منظور اینه که نباید بخاطر موضوعی تمام زندگی رو متوقف کنیم و همه چیزو به پای اون مورد خراب و نابود کرد .
از این دنیا لذت بردن مخالف بهشت رفتن نیست .

sosmar

کاربر بیش فعال
مسلمونای این کشور هم خیلی با مسلمونای محمدی فرق دارن ، پس لطفا مقایسه ی غیر منطقی انجام ندین
( هر وقت تونستیم مثل مومنین صدر اسلام ( سلمان و مقداد و ابوذر و عمار) رفتار کنیم ، بعد میتونیم چنین مقایسه ای رو انجام بدیم)

یاعلی

خوب خود شما هم قبول دارید که این اسلام , اسلام ناب محمدی نیست و بخاطر همین هست که نمی تونیم مثل مومنین صدر اسلام رفتار کنیم.
چون اگر حضرت محمد می گفت دروغ بد هست خودش هم دروغ نمی گفت ولی روحانیون حال حاضر هم می گن دروغ بد و هم خودشون دروغ می گم.
یعنی حرف با عملشون یکی نیست و این مشکل اصلی هست

medjoon

عضو جدید
جهنم شدن دنیا ممکنه برای کسی سود نداشته ولی چندین ساله که برای یه سری ها نون داشته........

ببین دوست عزیز، من قبول دارم که حکومت ها برا حاکمیتشون بر مردم، همیشه از تکنیک سرگرم کردن اونا استفاده میکنن، اما تو این یه مورد واقعا نفعی به اونها نمیرسونه، اینکه مردم درگیر آخرتشون بشن برای کسی نون نمیشه، در یه مواردادیگه ای هستش که سرگرمی مردم باعث راحت تر حکومت کردن به اونها میشه، خیلی راههای راحتتری برای انحراف افکار هستش که بتونن نون در بیارن، موضوع آخرت و بهشت و جهنم انقد سنگین هستش که نخوان رواین موضوع مانور بدن و از این طریق بر عوام حکومت کنن و نون در بیارن...

sosmar

کاربر بیش فعال
ببین دوست عزیز، من قبول دارم که حکومت ها برا حاکمیتشون بر مردم، همیشه از تکنیک سرگرم کردن اونا استفاده میکنن، اما تو این یه مورد واقعا نفعی به اونها نمیرسونه، اینکه مردم درگیر آخرتشون بشن برای کسی نون نمیشه، در یه مواردادیگه ای هستش که سرگرمی مردم باعث راحت تر حکومت کردن به اونها میشه، خیلی راههای راحتتری برای انحراف افکار هستش که بتونن نون در بیارن، موضوع آخرت و بهشت و جهنم انقد سنگین هستش که نخوان رواین موضوع مانور بدن و از این طریق بر عوام حکومت کنن و نون در بیارن...

وقتی حکومتی اسلامی باشه بهترین راه حکومت کردن این که مردومو مشغول بهشت و جهنم و ظهور امام زمان کردن.

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز
خوب خود شما هم قبول دارید که این اسلام , اسلام ناب محمدی نیست و بخاطر همین هست که نمی تونیم مثل مومنین صدر اسلام رفتار کنیم.
چون اگر حضرت محمد می گفت دروغ بد هست خودش هم دروغ نمی گفت ولی روحانیون حال حاضر هم می گن دروغ بد و هم خودشون دروغ می گم.
یعنی حرف با عملشون یکی نیست و این مشکل اصلی هست

نه خیر ؛ منظور منو اشتباه متوجه شدین
به خاطر این که ما بد عمل میکنیم ، اسلام رو بد میبینیم......
من در مورد کسی نظر نمیدم ؛ چون خودم معصوم نیستم ، و امکان گناه در من وجود داره....
اون روحانی هم که یه موقعی اگه اشتباهی کنه ؛ اون هم معصوم نیست ، درسته باید بیشتر مراقب باشه ولی عصمت از گناه نداره که....
در کل ؛ اسلام به ذات خود ندارد عیبی ، مشکل ز مسلمانی ماست....
و این که هر موقع شما تونستی مثل عمار به ندای رهبرت لبیک بگی اون موقع میتونی ادعا کنی چرا وضع اینه....( امضام رو مطالعه کنین ، متوجه میشین)
یاعلی

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در مورد کسی نظر نمیدم ؛ چون خودم معصوم نیستم ، و امکان گناه در من وجود داره....
اون روحانی هم که یه موقعی اگه اشتباهی کنه ؛ اون هم معصوم نیست ، درسته باید بیشتر مراقب باشه ولی عصمت از گناه نداره که....
و این که هر موقع شما تونستی مثل عمار به ندای رهبرت لبیک بگی اون موقع میتونی ادعا کنی چرا وضع اینه....( امضام رو مطالعه کنین ، متوجه میشین)
یاعلی
شعر گفتی یه تیکه برادر؟

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
آخه این آدم یکم مردونه هم خودشو نکشت ، با گاز شهری :hate: ، اون که خودشو میکشت حداقل یکم از غیرتش مایه می ذاشت.

sosmar

کاربر بیش فعال
یاعلی

من به ندای رهبری لبیک میگم که معصوم باشه و عادل
خود اسلام مشکلی نداره ولی اون افرادی که اسلام رو رواج می دهند مشکل دارن.
اسلام در زمان یزید و معاویه بود زمان حضرت محمد و امام علی هم بود حالا کدوم اسلام درست تر اجرا می شد ؟؟؟؟؟؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

همین شهدای خودمون فکر می کنی چی شد برای رفتن به خط مقدمه جبهه ها سر و دست می شکستن؟؟؟؟؟؟
به دلیل اینکه تو تلویزیون و رادیو هی می گفتن سربازان امام روح ا.. می خوان برن حرم امام حسین رو از چنگال رژیم بعث نجات بدن این یعنی تعیین تکلیف برای جهنم و بهشت یعنی کاری کردن که اونا جو گیربشن.....
الانم که دارن با اجساد شون بازی میکنن هر چند وقت یه تیکه از استخون ها شون و میارن می برن تو پارک و کوه و دانشگاه دفن می کنن بعد برای ساخت یه مقبره براشون خدا تومن دزدی می کنن از بیت المال.........همه ی اون استخون ها رو از جزیره ی مجنون میارن چون اونجا نزدیک به 2تا 3 هزار شهید داریم که این قدر تیکه تیکه شدن به دستور رهبر همون جا با لدر روشون خاک ریختن ولی الان دارن از استخون های اون بندگان خدا این نمایش ها رو درست می کنن......

در ضمن اینو بگم ها من خودم از طرف داران و پیروان همین شهدا هستم و تا اخرین قطره خونم از راهشون حمایت و پیروی می کنم..... چون خودم از خانواده شهدا هستم و می دونم داره چه اتفاقات شومی می افته......