فک و فامیله داریم ؟! .........

mxmxz

عضو جدید

مامانم پاي كامپيوتر:
مازولا رو باز كنم يا گوگل و؟
من: مازولا؟؟؟؟!!! :O
مامانم: نازيلا؟
من :|
مامانم :S

چند وقت پيش با بابام دعوام شد، دستشو برد بالا که بزنه تو صورتم...!
منم يهو رفتم تو فاز هندي گفتم:
بزن بابا..!
بزن !
بزن بذار بفهمم که پدر بالا سرمه...!
بزن که بفهمم هنوز بي صاحب نشدم...!
بزن بابا!
و در نهايت ناباوري بابام زد تو گوشم :(

مامانم عينکش به چشمشه بعد داره تند تند تو کيفش دنبال عينکش مي گرده..خالم زل زده تو صورتش ميگه عينکتو نياوردي حالا بيا مال منو بزن.. :O فک و فاميله داريم؟

خواهرم 8 سالش بود ، مدرسش کوچه پشتي خونمون بود، داشت ميومد خونه تو راه يه پسر بچه بهش ميگه " بي شعور" بر ميگرده بش ميگه "به تو چه ! "

به خواهرم گفتم پول بفرست به موبایلم اونم فرستاد یک ساعت نشد که اندازه دوبرابر پولی که فرستاده اس ام اس داده که پوله رو برگردون:|

دیشب میخواستم برم دستشویی...بابام از پشت صدام کرد گفت: بیا ببین این چیه تو چشم رفته؟...تا اومدم نیگا کنم منو هل داد خودش رفت دستشویی..من :| فک و فامیله داریم؟

زن داداشم گفت باهاش برم سگشو ببره دکتر بابام ميگه جواب آزمايش خودتم ببر نشون بده!من:O بقيه :))) فک و فاميله داريم؟

خواهرم میخواد بهم زبان انگیلیسی آموزش بده میگه: همیشه یادت باشه پسرا هیزن پس واسه افراد مذکر his به کار میره!! |: فک و فامیله داریم؟

عمم 55 سال داشت که ازدواج کرد، بابام الانم هي ميگه صبر نکرد يه شوهر خوب براش پيدا کنيم! فک و فاميله داريم؟

يه بار تو يه جمعي بودم مامانم زنگ زد گفت يه سؤال مي پرسم اونجا تابلو نکن فقط با آره يا نه جواب منو بده...گفتم :بپرس .گفت: اوضاع اونجا چه جوريه؟!!!! :O مامانه داريم؟

شنيده بوديم مثلا طرف اسمش تو شناسنامه قوچ علي ه تو خونه کامبيز صداش ميکنن يا اقدس ه تو خونه پروانه صداش مي کنن...ما يه فاميل داريم اسمش مجيد ه،تو خونه حسن صداش مي کنن !!!...فک و فاميله داريم؟

با خانواده رفتيم بهشت زهرا سر خاك پدر بزرگم هر كي شيرني و شوكولات و... مياورد براي خيرات بابام جلوشون شروع ميكرد فاتحه فرستادن تا دور ميشدن فاتحشو قطع ميكرد ! فک و فامیله داریم؟

مامانم اس ام اس داده ناهارت آماده ست، فقط دوتا لیوان برنج بریز تو پلوپز،40min بعدم زنگ بزن واست دوسیخ کباب بیارن:) ! فک و فامیله داریم؟

دو ساعت پيش تصادف کردم طرف مقابل مقصره هي مامانم داد ميزنه چرا تصادف کردي آهسته جواب مي دم مادر جان من مقصر نيستم اون مقصره ميگه من نميدونم چرا تصادف کردي؟
مامانه داريم؟

امشب جشن تولدمه,مامانم ميگه: منيژه برو جارو و گردگيري کن شب مهمونا ميان.ميگم مامان من تازه به دنيا اومدم برم جارو کنم؟ رفته زير پتو ميگه منم تازه زاييدم بايد استراحت کنم مامانه تنبله از زير کار در روئه داريم ؟ فک و فاميله داريم؟

ظهر تو خونه دراز کشیده بودم و tv میدیدم که متوجه شدم که یه نفر از تو کوچه داره اسممو با بلندگو صدا میزنه اولش فکر کردم شاید با کس دیگه ایی کار داشته باشه اما بعد از چند ثانیه اسم و فامیلو با هم صدا زد رفتم تو کوچه دیدم یه وانت سبزی فروشی جلو در خونه ایستاده بهش گفتم منو از کجا میشناسی گفت:بابات سر کوچه ازم سبزی خریدو گفت بیام اینجا صدات کنم که بیای بگیری. :O ظهر تا حالا نشستم تو خونه و میترسم برم تو کوچه.باباس ما داریم؟ :| فک و فامیله داریم؟

به داداشم میگم لامصب دسشویی میری سریع بیا بیرون مام کار داریم اون تو خب.میگه يه وقتايي که تو دستشويي ام و يکي به شدت منتظره که بيام بيرون, الکي طولش ميدم!!! آدم احساس قدرت مي کنه, انگار تو اون لحظه زندگي اوني که بيرونه توي دستاته!!!! داداش استعمارگر روانیه من دارم ؟ :| فک و فامیله داریم؟

mxmxz

عضو جدید
خورشت بادمجون داشتيم همه داشتن ميخوردن يهو مامان بزرگم گفت بادمجونايي که اين سري خريده بابات خيلي تخمي بود !! ما همگي :o
مامان بزرگم گفت نه منظورم اين بود که زيادي تخم دارن ! ما همگي :o :)) { منظورش اين بود که زياد دونه داره }

خواهرم تو گوشيش منو save کرده "فاتوله"...! ميگم فاتوله يعني چي؟ ميگه مخفف "فاطمه کوتوله"ست!! :| فک و فاميله داريم؟

داداشم وقتي 3 سالش بود توي باغچه‌مون پشکل کاشته بود گوسفند برداشت کنه! فک و فاميله داريم؟

مهمونا نشسته بودن بابام اومد شيريني تعارف کنه گفت بفرماييد دهنتونو سرويس کنيد!! :| فک و فاميله داريم؟

به بابام ميگم مامانمو اولين بار کجا ديدي؟ ميگه با دوست دخترم تو يه عروسي بودم ديدمش عاشقش شدم ! :| فک و فاميله داريم؟

بابام شماره يه دختره رو داده بهم ميگه شماره موبايل منو داره جواب نميده تو با گوشيت بهش زنگ بزن بگو بابام گفت اون 50 تومن زياد بود گرفتي 10 تومنشو بيا پس بده!

ديشب خواب بودم يهو فردوسي پور داد زد از خواب پريدم!!! ، به داداشم ميگم فردوسي پوره؟ ميگه نه بارسا رئاله ! فک و فاميله داريم !

شوهر عمم عکس پروفايل عمم رو گذاشته تو پيج ضايع ترين پروفايل هاي فيسبوک!!! فک و فاميله داريم؟

پسر داييم مو کاشته بينيشو عمل کرده بوتاکسم کرده ابرو هاشم که از ابرو زنا نازکتره.فک کنم امروز فردا پروتز هم بکنه.فقط هر کاريش ميکنيم سيبيلاشو نميزنه.ميگه مرد بايد سيبيل داشته باشه. :| فک و فاميله داريم؟

گفت و گوي كاملا" جدي بين من و خواهرم:
اون: مربي تئاترمون قبلا" دستش تومور داشته..:(
من: تومور مغزي؟
اون: نمي دونم..اونشو نگفت!!
فک و فاميله داريم؟

داداشم موهاش فره نميدونم چرا ميخوابه دوبرابر ميشه اصن يه چيز وحشتناک.ديشب رفتم دستشويي برگشتم پام گير کرد به پتوش تو خواب وبيداري افتادم روش يه آن با اون موهاش يه داد کشيد چنان ترسناک شد سرخم شده بود منم از ترس فقط داشتم داد ميزدم از داد ما خواهرم از تو آتاقش يه جيغ بنفش کشيد جو داغون بود. ديدم بابام پاشده در خونرو وا کرده داد ميزنه فرار کنيد اسراييل حمله کرد. فک و فاميله داريم؟

کمپوت باز کرديم بخوريم ، به مامانم ميگم : مامان فکرکنم مزش عوض شده ..
ميگه : آره
ميــــگم : بريزمش دور ؟
ميگه : نه بزار تو يخچال بابات مياد ميخوره !!!!

چند وقت پيش رفته بوديم مشهد ، بعد رفتيم بازار رضاش ديدم رو مغازهه نوشته چلغـــــــوز رسيد !=)) رفتيم جلوتر ديدم رو بقيه هم اينو نوشته يعني داشتم مي مردم انقدر خنديدم ، آخر مامانم ديد من تو کمام رفت از يکيشون پرسيد آقا دخترم ميپرسه اين چلغوز کيه که رسيده ؟ !:) بعد يارو چپ چپ منو نگاه کرد گفت تخمه هنديه که کيلويي 40هزار تومنم قيمت داره محض اطلاع دخترتون :|، بعد منم براي اينکه کم نيارم گفتم چيزي نيست که آقا اندازه 5هزار تومن بهمون بده بخوريم چلغوز نخورده از دنيا نريم :))
دختر جلف چلغوز نخوردس مامان من داره ؟:)

داداشم داشت نماز ميخوند ، منم داشتم اهنگ گوش ميدادم ، ديدم وسط نماز بلند گفت "الله اكبر" فكر كردم شايد صداي موزيك زياده ، يكم كمش كردم ، يك دقيقه بعد دوباره گفت "الله اكبر" فكر كردم شايد بازم حواسشو پرت ميكنه ، كلاً موزيك و قطع كردم ، نمازش كه تموم شد، ميگم چرا اينقدر "الله اكبر" ميگي،؟ ميگه منظورم اينه از اين آهنگ خوشم نمياد ، بزن تِراكِ بعدى! من :| فک و فاميله داريم؟

خواهرم آمادگي ميرفت منم سوم دبستان بودم يه بار بهش گفتم تو بچه سره راهي هستي ما تو رو از کنار مسجد پيدا کرديم! هر چي اصرار ميکردم ميگفت نه تو دروغ ميگي. 2 سال بعدش يه بار مامانم دعواش کرد اونم زد زيره گريه گفت:آرهههههه من خودم ميدونم. مامانم : چي رو ميدوني؟ من که 2زاريم افتاده بود هي چشم و ابرو ميومدم که نگووووو. خواهرم: من خودم ميدونم منو از کنار مسجد پيدا کردين :( مامانم: کيييييييييي گفته؟ و اين چنين بود که من رسوا شدم :| مامانم: غلط کردههههههههه خودشو از تو جوب پيدا کرديم :( فک و فاميله داريم؟

همکار پدرم با دخترش ( که منم يه ساله بهش نظر دارم! ) و خانومش که کلي هم دَک و پز دارن بعد مدت ها اومدن خونمون , از شانس فضايي منم اَد همون روز وضع معدم غاراش ميش شده بود. اينا هم شيريني خامه اي گرفته بودن منم که کلي واسه دختره تيپ زده بودم رفتم نزديک دختره نشستم گفتم خوب سارا خانوم با درس و دانشگاه چه کار ميکنيد ؟دختره داشت تعريف ميکرد و منم يه شيريني تر برداشتم که بخورم که مامانم از اون ور سالن بلند گفت اِاِاِ نخور اون شيرينيو پسر تو مگه اسحال نداري ؟؟!!منو ميگي :'( دختررو ميگي :O بابام رو ميگي :)) يعني همون موقع بدون هيچ حرفي رفتم تو اتاقم واسه,خدافظي هم نيومدم بيرون!مامانه آدم ضايع کنه ما داريم !!! فک و فاميله داريم؟

بابام شطرنج گذاشته بود جلوش داشت به بچه خواهرام ياد ميداد مثلا...
مثلا اين سربازا شما دوتاييد
اين شاهه منم و وزير مامان بزرگتونه
اين دوتا گوشه اي ها اسمشون رخه , يکيش باباتونه يکيشم مامانتون
اين دوتا فيلا عموهاتونن , حرف حاليشون نيست همينجوري سرشونو ميندازن پايين اينور اونور ميرن :|
اين دوتا اسبا هم دايي هاتونن فقط ميپرن و مث خر جفتک ميندازن !!! :|
فک و فاميله داريم؟

mxmxz

عضو جدید
به پسر عموم تو مدرسه گفتن با اردک جمله بساز گفته "پدر من اردک است". فک و فاميله داريم؟

اندازه دکل ايرانسل قدمه هنوز که هنوزه تا مادربزرگم ميبينتم اينجوري صدام ميزنه : پولي پولي شاکولي پولي
فک و فاميله داريم ؟!

به بابام ميگم تيغ اصلاح داري؟ ميگه نه برو بيرون بخر! نون هم بخر! يه سر برو تا اون داروخانه شبانه روزيه يه قرص معده بخر! ... ... ميوه هم بگير که عصر مهمون داريم! ماشينم بنزين نداره.... زحمت اونم بكش. ميگم : نه احساس ميکنم ته ريش بهم مياد ؟

مامان و بابام نشسته بودن داشتن چايي ميخوردن، از مامانم پرسيدم:"خوب حال ميکنيدا پسر به اين ماهي داريد"سکوت کردن و بهم خيره شدن، بابام يه آهي کشيد و با افسوس به مامانم گفت:"چايتو بخور..." من:| مامان باباي نامرده داريم؟ فک و فاميله داريم؟

نصفه شبي دارم درس ميخونم مادر اومده تو اتاق ميوه داد بهم.خواست بره بيرون گفت زبونتو ببينم!مام زبونمونو در اورديم يهو گفت سلام رکس :|
بعدم خوشحال و خندان رفت بيرون
نميدونم خنده و شادي به چه قيمت اخه؟ :|

رفتيم خونه عمم!خواهر کوچيکم گريه ميکرد شير ميخواست شوهر عمم کنترل تلويزيون رو بر ميداشت صدا بچه رو کم کنه!!!آخه فک و فاميله ما داريم؟!!!

اين خواهر زاده خانومم به من ميگه عمو . تو خونه راه ميره ميخونه, من و مامان و خاله و عموم , هفته اي دو بار ميريم حموم ... آبرو نذاشته برامون.فک و فاميله داريم؟

مادرم زنگ زده تو مسابقه يکي از شبکه هاي ماهواره شرکت کرده 3 تا سوال ازش پرسيد هر 3 تا رو من جوابشو گفتم مجريه ميگه خانوم شما چقدر اطلاعاتتون بالاست مادرم ميگه خواهش ميکنم تازه هيچ کس هم نيست کمکم کنه تنهام ! :| فک و فاميله داريم؟

نشسته بودم سر کلاس مامانم بهم اس ام اس داد :
700 هزار تومن ترمي باباي بدبختت داره واسه دانشگاهت پول ميده
اونوقت تو سر کلاس گوشيتو چک ميکني ببيني کي اس ام اس داده الاغ؟؟

بابام نشسته يه ميزگرد به زبون آلماني مي‌بينه، ميگم مگه مي‌فهمي چي ميگن!؟ ميگه قيافه‌هاشونو که مي‌بينم مي‌فهمم در مورد چي حرف مي‌زنن!! مملکته داريم؟

چند روز بود اصلاح نکرده بودم رفتم خونه ابجيم خواهر زادم اومد گفت دايي امير سانديس خوردي ؟؟؟؟؟؟؟
گفتم چطور ؟
گفت آخه بابام گفته اگه سانديس بخوريم ريش درمياريم !!!! در ضمن فک و فاميله داريم

شوهر عمم دو هفته ميشه باباش مرده , ارث بش رسيده ,از ده اومده تهران, ماشين شاسي بلند گرفته , تو خيابون هر کي جلوش لايي ميکشه , ميگه " بله ديگه , آدم گوسفنداشو بفروشه , بياد شهر , ماشين بخره , از اين بهتر نميشه که "

يک روز همه خونه خالم بوديم تلفن زنگ خورد دختر خالم گوشي رو برداشت خالم گفت کيه؟دختر خالم گفت ضيا مامانش گفت دخترم نگوزيا (نگو ضيا)بگو عمو ضيا
فک و فاميله ما داريم ؟شما بگيد؟

مادرم داشت چيپس ميخورد يهو گفت اوه اوه چقدر تنده فلفليه؟ بعد روي چيپسو نيگا کرد گفت نه, نوشته کچاپ ! بعد با خيال راحت شروع به چيپس خوردن کرد و به اين ترتيب چيپس ديگر تند نبود! فک و فاميله داريم؟

من سربازم و معمولا اخرهفته ميام خونه ...امروز مامانم اومد توي اتاقم ديد دور و برم پر کارت شارژه و برگشته ميگه يک هفته که پادگاني يه زنگ نميزني ببينيم زنده ي يا مرده اونوقت 2شب که خونه يي معلوم نيست صبح تا شب با کدوم پدر سگي حرف ميزني ؟ منم گفتم يکي از اون پدرسگا برادرزاده ي خودته بعد گفت درمورد اون، تو پدرسگي که باهاش حرف ميزني !!! مامانه قاطيه داريم؟

مامانم داشت تعريف ميکرد:"نوزاد که بودي چند دفعه از رو صندلي پرت شدي پايين! يه دفعه رو صندلي جلو گذاشته بودمت بعد ترمز زدم ديدم کف ماشيني!" وقتي تعريف ميکرد چنان ذوق داشت که اگه بابام اون لحظه واسش يه سرويس طلا ميخريد ذوق نميکرد :| و من تازه فهميدم چرا در درک بعضي از درسا ناتوانم! :| فک و فاميله داريم؟

مامان من وقتي ميخواد سوال بپرسه معمولا تمام سوالات ش رو ميشه با پ نه پ جواب داد يه روز هي سوال پرسيد منم کم نياوردم همه رو با پ نه پ جواب دادام اخرش عصبي شده برگشته بهم ميگه پ نه پ باباته.... D:

امروز ديدم بعد از اخبار آقا جونم خيلي بي حوصله و همش تو فکرِ ...رفتم پيشش ميگم چرا انقد تووو فکري جَووون؟
ميگه: تو الان حاليت نيس.. من دارم به اون روزي فک ميکنم که تحريم رو کامل کنن و ديگه لوازم آرايشم وارد کشور نشه!!!!وا مصيبتا... !! آخر عمري شبا چه کابوسي بياد سراغمون...!!
تازه اينجا بود که بعد از بيست و اندي سال مفهوم دود از کُنده بلند شدن رو با گوشت و پوست و خونم حس کردم!!!يه همچين آقا جوني دارم من!!!
فک و فاميله داريم؟

دختر بچه فاميلمونو بردم شهروند گذاشتمش تو چرخ، يهو اشتباهي به جا پنبه، نوار بهداشتي انداختم تو سبد! جلو جماعت برگشت داد زد: نيما اين نوار بهداشتيه! نوار بهداشتي واسه چي برداشتي؟ نيما نوار بهداشي ماله کيه! تو مگه پسر نيستي!!! گند زد به همين يه ريزه آبروي باقي مونده رفت :| فک و فاميله داريم؟

بچه بودم، يه شب با داداشم رفتيم خونه ي عموم اينا.صبح که پاشدم ، ديدم رطوبت تشک از حد مجاز بيشتره (آره...همون..)تشکو برگردوندم (رد گم کني)، آروم رفتم حياط،شلوارو درآوردم که بشورم.....وااااااي...ديدم زن عموم و دخترعموهام هرکدوم يه گوشه ي تشکو گرفتن دارن ميارن حياط ............يه چند سالي هست که ديگه خونشون نميرم :دي فک و فاميله داريم؟

مامانم خطاب به بابام : يه چيزي شده نمي تونم بهت بگم ، خـــيلي عصباني ام.
بابام : اوکي ، چايي ميريزي برام لطفا
مامانم : چرا نمي پرسي چي شده ؟
بابام : خودت يک ساعت ديگه ميايي ميگي

شامپو خريدم بيست هزار تومن ريختمش تو ظرف داروگر تخم مرغي که بقيه نفهمن ازش استفاده نکنن !! فرداش اومدم برم حموم ديدم ظرفش خاليه !!!! داد زدم کي اينو زده به سرش ؟؟ بابام اومد يه دونه زد تو سرم گفت : آخه گدا سگ اينو ميزنه سرش !! شامپوت خوراک ماشين شستن بود برو ببين ماشين چه برقي ميزنه !!! يعني من الان هيچي ندارم بگم .. خاک تو سرم.. :( فک و فاميله داريم؟

با داداشم دعوام شد بهش گفتم پدر سگ .....
بعد ديدم مامانم عصباني گفت تو معني حرفت رو ميفهمي اين فحشي که دادي يعني بابات گاوه ..... مامانت خره !!!!!!!!!!!!!!!
من که آخرش نفهميدم چي شد ؟؟؟

دو تا کاکتوس داشتيم،انقــــد بهشون آب نداديم تا خشک شدن
قبلشم يه سرخس و دوتا بامبو ناکار کرده بوديم
مامانم مي گه ايول موفق شديم کاکتوسو بخشکونيم، يه شترم بياريم از تشنگي بميره رکورد بزنيم!

پسر خالم با خواهرش در حد تيم ملي دعواشون شد ، وسط دعواشون يه چيزي گفتم بهش اونم سريع گفت تو گوه نخور... منم گفتم : چيييييييييييييييي؟؟؟؟
گفت : اااا ببخشيد فک کردم ساناز حرف زد ، تو گوه بخور :|

از پسرعموي 12 ساله م مي پرسم در آينده ميخواي چيکاره شي؟
خيلي جدي زل ميزنه تو چشام ميگه : لات!
فک و فاميله داريم؟

دختر عموم کور هست تو عالم کوري از رنگ زرد بدش مياد ، بولوزم زرده عموم باهم دعوا ميکنه که چرا زرد پوشيدم اين از زرد بدش مياد.
فک فاميل داريم ها ...

مامانم از تو اتاقم يه بسته سيگار پيدا كرده اومده بهم ميگه هر كاري بهت ميگم ميكني وگرنه به بابات ميگم.يعبي علنن داره ازم باج ميگيره!!!?
فكو فاميله داريم!!?!

با آبجيم رفتيم پمپ بنزين به ماشينش بنزين بزنيم رفتم کارت رو زدم تو پمپ ديدم آبجي خانوم کارت عابر بانکشو داده بهم :|
رفتم با يه قيافه حق به جانب پسش دادم کارت سوخت رو گرفتم ديدم شلنگ پمپ نميرسه دارم داد ميزنم ''ماشين رو روشن کن بيا عقب ، بيا عقبببببببببببب'' ، غافل از اينکه سوئيچ رو خودم گرفتم در باک رو باز کردم :)
يعني خونواده خوشبخت که ميگن ماييم D:

مامانم خطاب به مرغ مينامون: سلام عزيزم، سلام پسرم صبحت بخير! خوب لالا کردي؟ بزار برات دون بيارم عشقم بخوري چاق بشي چله بشي... آي مامان قربونت بره.. اي جانم اي جانم!
مامانم خطاب به من: هوي شتر نميخواي اون تن لشت رو از جات بلند کني بياي صبحونتو کوفت کني؟؟؟ انقدر آدم لــــــــــــــَش!! من :| فک و فاميله داريم؟

mxmxz

عضو جدید
به مامانم مي‌گم مي‌خوام يه خونه جدا بگيرم و مستقل بشم؛ مي‌گه برو... برو مستقل شو... برو ايدز بگير.......!!!

شب جلو تلويزيون خوابم برده بود
مامانم اومد ساعت 2 نصفه شب پتو انداخت روم بوسم کرد ، کلي هم قربون صدقم رفت
بعد موقع رفتن پامو لگد کرد، داد زدم و گفتم : اهههههههههههه پام داغون شد
جواب داد: خاک تو سرت کنن آخه اينجا جاي خوابه؟

من و برادرم سرما نمي خوريم اصلا !!! مامانم ميگه براي اينکه وقتي بچه بودين از حمام که مي اومدين ميذاشتمتون جلو پنکه خشک بشين حالا بدنتون مقاوم شده !
فک و فاميله داريم؟

شوهر عمم ورداشته با خرمالو املت درست کرده :| فک و فاميله داريم؟

داداش کوچيکم داره مشق مينويسه . هر چند ديقه سرشو مياره بالا ميگه 8 خط مونده .
چند ديقه بعد : 10 تا مونده
چند ديقه بعد : حالا 11 تا مونده
فک و فاميله داريم؟

يه لشگر از فاميلامون حمله کردن خونمون هر چند دقيقه يه بار هم يه چيزيو بچه ها ميزنن ميشکونن پسر خالم بر گشته بهشون ميگه بچه ها چيزايي که نميشکنه رو الکي زمين نندازيد :| فک و فاميله داريم؟

مستاجرمون ميگه براي زير زمين در نصب كنيد، من مي گم نه لازم نيست. پسر خالم مي گه نــه اگه نصب نكنيد گربه ها ميرن زيرزمين تخم مى زارن ! ما :| فک و فاميله داريم؟

ديشب داداشم يهويي از اتاق زد بيرون. در حالي که داد ميزد و ميگفت: عه،...همه کار هام رو بايد خودم بکنم، و به سمت توالت روانه شد ! فک و فاميله داريم؟

عمه ام تاپ پوشيده بوده که مثلا واسه شوهرش عشوه بياد بعد از دو ساعت تلاش بي وقفه.... شوهرش ميگه: تو سردت نيست اينجا لخت نشستي..؟
فک و فاميله داريم؟

با کلي شوق و ذوق رفتم خونه، مي گم پدر جان استادمون گفت بين همه ي کلاس ها، من بالاترين نمره رو گرفتم. مي گه: ببين ديگه بقيه چقدر خنگن..
فک و فاميله داريم؟

پسر داييم ميگه خوش به حالت که تک فرزندي !! ميگم چرا؟ ميگه : واسه اينکه برا خوردن ته ديگه مارکاروني کسي نيست شريکت شه! همچين منطقي دارن جوانانه فاميله ما!!! فک و فاميله داريم؟

مامانم داره ميره تركيه مامان بزرگم سفارش كرده حتما خونه عدنان سريال عشق ممنوع رو پيدا كنه و بهش بگه كه سمر و مهند دارن بهش خيانت ميكنن :| فک و فاميله داريم؟

ظهر رسيدم خونه هيچکس خونه نبود ناهارم نداشتيم زنگ زدم مادرم ميگم ناهار چيه؟ ميگه گوشت گذاشتم بيرون... :O يه لحظه احساس کردم گربه ام. فک و فاميله داريم؟

با بابام رفتم تو اينترنت واسه ثبت نام دانشگاه بعد يه صفحه رو ميخواست اشتباه باز كنه گفتم نــرين توش (نرو تو سايت)عصباني شده ميگه چي؟ !بي ادب نرينم توش؟! برو بيرون :|
من :O فک و فاميله داريم؟

ديشب نشستيم پاي ماهواره سريال عاشقانه ميبينيم. زن داداشم (كه نوعروسم هست) برگشته با عشوه به داداشم ميگه:
مهرداد، اگه چي بشه تو منو ميبري طلاق ميدي؟
داداشم خيلي جدي برگشته ميگه:
اگه سكه برگرده به همون 400تومن!!
ما :))) زن داداش :((( فک و فاميله داريم؟

تخم مرغ رنگي درست کردم با طراح هاي هنري ..دوست خواهرم اومده خونه خواهرم از طرح هاي من براش تعريف ميکنه بعد بر ميگرده به من ميگه :تخماتو به ليدا نشون بده :|:|
فک و فاميله داريم؟

مامانم اومده ميگه امشب داييم داره مياد اينجا سعي کن آبروداري کني!
ميگم مثلا بايد چيکار کنم؟
با جديت تمام ميگه هيچي،فقط از اتاقت بيرون نيا!!! :|فک و فاميله داريم؟

يه بار دختر عموي 3 سالم رو با خودمون برديم شام بيرون و پيتزا خورديم.وقتي برگشتيم خونه باباش ازش پرسيد با عمو اينا شام چي خوردي؟جواب داد:
هيچي بهم ته ديگ دادن با سوسيس
فک و فاميله داريم؟

پسرم شش سالشه اومده با دوربين از من عكس گرفته ميگه ميخوام بزرگ شدم به پسرم نشونش بدم بگم اين بابام بود!!! بهش ميگم پسرت خودش منو ميبينه ديگه. ميگه معلوم نيست. مگه من باباي خدا بيامرزتو ديدم ؟!!!! :|پسره من دارم ؟؟!!! فک و فاميله داريم؟

مامان بزرگم به جن ميگه جند! تو يه مهموني خانوادگي نشسته بوديم بحث سر جن و پري و اينا بود يهو مامان بزرگم با اعتماد به نفس كامل گفت : خونه ي فلاني كه پر از ..... !!! فك و فاميله داريم ؟

يه فاميل داريم اون زمان که جومونگ نشون ميداد 14 هزار تا صلوات نذر کرده بود که جومونگ نميره! فک و فاميله داريم؟

قلعه هزار اردک يادتونه؟ يه Nany بود توش، اصولاً اهل در زدن يا حتّي نيگاه کردن به در و اينا نبود، همينجوري زارپ ميومد تو اتاق در و ديوارو خورد ميکرد؟
هيچي. خواستم بگم ما يه دونه توپّشو تو خونه داريم.

رفتم خونه مادربزرگم ميبينم داره دنبال يه چيزي ميگرده . ميگم مامان جون دنبال چي ميگردي؟ ميگه محمد ببين اين فيليکسُ پيداش نمي کني؟ گفتم :فيليـــــــکس؟؟؟؟؟؟؟ فيليکس ديگه چيه؟ اين که اسم پسره تازه خارجيم هست؟ چي ميگي مامانجون؟ بعده کلي توضيح که داده فهميدم منظورش کليبس بوده...... تلفظ ما داريم؟ مامانجونه ما داريم؟

خواهرم هر روز(هر روز) مي خواد بره سر کار دنده عقب مي ره مي زنه به ماشين همسايمون! بعد زنگ خونشون رو مي زنه ميگه: حاج آقا من زدم به ماشينتون!
امروز حاجي گفته:عيبي نداره دخترم ولي تو که هر روز مي زني بهش منم ميگم عيب نداره لااقل بزار صبحا بخوابيم ساعت هفت بيدارمون نکن! فک و فاميله داريم؟

يکي از فاميل هاي سن بالامون که تازه کار کردن با اينترنت رو ياد گرفته بهم گفت برام ايميل درست کن. براش درست کردم. بعد ميگم ايميلت اينه، پسوردش هم اينه.حالا به دوستاش پيامک زده گفته: "آدرس ايميل و پسورد اينجانب ... ميباشد. منتظر ايميل هاي شما هستيم" من :| فک و فاميله داريم؟

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این که خوندنش صبر ایوب میخواست اما بالاخره موفق شدم بخونمش
گشتگ بود میسی

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:]چه زیادههههههههههههههههههه...بازم ممنون..

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واییییییییی خدا خیرت بده
مردم از خنده

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خواهرم میخواد بهم زبان انگیلیسی آموزش بده میگه: همیشه یادت باشه پسرا هیزن پس واسه افراد مذکر his به کار میره!! |: فک و فامیله داریم؟

ما هم همین نشونه رو گذاشته بودیم:lol::w07:

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گورورم که هامیز تورک سوز. به نیه گلمیسیز همشهریها قسمتینه؟
scorpion نیه گلمیسن زنجانا؟:mad:
ببخش تشکر نداشتم همین جا ازت تشکر میکنم.

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

fappist

عضو جدید
کاش یتیم باشی فکو فامیل این دوره زمونه رو نداشته باشی

mxmxz

عضو جدید
بچه خواهرم 3سالشه هروقت مي خواد قايموشک بازي کنه ؛ ميگه : خاله تو" برو گمشو" تا من بيام دنبالت...فک و فاميله داريم؟!

دختر خالم به پسرش ميگه:بيا آب بخور مگه نگفتي داري خفه ميشي؟؟؟
پسرش:نه ديگه خفم رفت پايين....!!!

بابام زنگ زده غذا سفارش بده میگه 2تا پیتزا مخصوص با یه همبرگر ساده. وقتی قط کرد بش میگم چرا نگفتی 3تا پیتزا؟ میگه پیتزا گرون میشد برا تو همبرگر گرفتم. من:(. فک و فامیله داریم؟

امشب سالگرد ازدواج مامان و بابامه , به بابام ميگم : بابا اگه زمان برگرده باز با مامان ازدواج ميكني؟ميگه : آره ولي تورو به دنيا نمياورديم :((( من برم بميرم؛ بابائه دارم ؟ :|
فک و فامیله داریم؟

تلویزیون داره یه برنامه درباره علائم اعتیاد نشون میده. هر علامتی که میگه مامانم زیر چشمی با شک منو نگا میکنه :)))) فک و فامیله داریم؟

با دوس دخترم رفته بودیم خرید لباس، منتظر بودم لباسو پرو کنه بیاد بیرون که یهو یکی از پشت دستشو گذاشت رو شونم، برگشتم دیدم مامانمه! :O گفت بگیر این مانتو رو به حساب من بده عروسمون بپوشه! :D
از خجالت کم مونده بود خودم برم پرو کنم مانتو رو! :| فک و فامیله داریم؟

خونه ساکت ساکته
مامانم : هان ؟؟
بابام : چی ؟
آخه توهم تا چه حد ؟
فک و فامیله داریم؟

چندتا عمه ی پیر داشتم همیشه توی عروسی ها میومدن سیخونک میزدن تو پهلوم در گوشم میگفتن :
بعدی تویی .. بعدی تویی
البته دیگه اینکارو نمیکنن..
چون توی ختم ها منم باهاشون همین کارو کردم

عمم به شوهرش ميگه: اگه تو رو نداشتم چيکار مي کردم؟؟
شوهرش ميگه: کِــيف مي کردي!!

داشتم میرفتم بیرون مامانم گفت خمیر دندون تموم شده، یکی سر راه بخر بیار
گفتم چه طعمی بگیرم ؟ داداشم از تو اتاق داد میزنه : دو سیب نعناع بگیر !!!! :))
فک و فامیله داریم؟

با دختر خالم رفته بودیم بیرون، دوست پسرش ما رو دید اومد جلو گفت:"این پسره کیه؟" دختر خالم هم اومد تریپ شاخی و دفاع از من بیاد گفت:"هر خری که هست به تو چه؟" من :| فک و فامیله داریم؟

لباس پوشيدم كه برم باشگاه..., مامانم ميگه الان كجا ميري هوا سرده...سرما ميخوري!
برو حياطو جارو كن!!! :| فک و فاميله داريم؟

مامان بزرگم زنگ زده بود واسه داداشم که سربازيه ، شماره رو گرفته بود، هي ميگف:
ننه صداي نوارتو کم کن بفهمم چي ميگي، ننه گوشام سنگينه، ننه صدات واضح نمياد، صداي نوارتو کم کن!!
کنجکاو شدم ببينم چه خبره ،گوشي رو ازش گرفتم ديدم يه ساعته داره با پيشواز ايرانسل حرف ميزنه!!! :-|
فک و فاميله داريم؟!؟

بابام زده پس کلم بهش میگم چرا میزنی؟
میگه میخوام جنبت زیاد بشه!
دو دقیقه بعد دوباره زد.
با حالت عصبی میگم چرا دوباره میزنی؟
میگه دیدی بی جنبه ای؟ :|
فک و فامیله داریم؟

گل در اومد از حموم
سنبل در اومد از حموم ...
- آواز پدرم بعد از در اومدن از حموم -
من: :|:|:| فک و فامیله داریم؟

با مامانم دعوام شده رفتم سر گوشیش میبینم شمارم رو پاک کرده :| فک و فامیله داریم؟

آبجیم فردا زایمان داره دختر خالم 4 سالشه زنگ زده میگه اصن نگران نباش من خودم یه بار سابقه به دنیا اومدن دارم ترس نداره که :)))) فک و فامیله داریم؟

بابام وقتي باهام کار داره صدام نميکنه مودم رو خاموش ميکنه

بچه که بودم هميشه برام سوال بود که چرا دستشويي ها مردونه زنونه دارن ، وقتي از بابام مي پرسيدم خيلي جدي مي گفت برا اينکه جيش مردا نبايد با جيش زنا قاطي شه :-|

لحظاتي پس از اتمام صبحانه در خانه ما،صداي آواز مامان از آشپزخونه کاملا جدي:
"به زير سقف اين خونه،منم مثل تو مهمونم،منم مثل تو ميشينم،هيچ کوفتيم درست نميکنم ..." فک و فاميله داريم؟

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با مامانم دعوام شده رفتم سر گوشیش میبینم شمارم رو پاک کرده :| فک و فامیله داریم؟

:biggrin:
مرسی .جالب بودن.

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا نکشت خیلی باحال بود
تا آخرش خوندم و از ته دل خندیدم مشتریام چپ چپ نگام می کنند

juliet

کاربر بیش فعال
عالییییییییییییییییییییییییی بووووووووووود :biggrin::biggrin::biggrin: مرسییییییی:w27:

mxmxz

عضو جدید
دیروز عصری تو اتاقم بودم،داشتم کتاب میخوندم، یهو دیدم مادر بزرگم داره داد میزنه محسن بیا بیا بسیج اومده ، اونم چندتا ، صداشونم اومد شنیدم خودم
،آقا مارو میگی‌ گفتم ای‌ داد بیداد بسیجی‌ چرا آخه :O پریدم از اتاق بیرون میگم کجان تو حیاطن؟کجا دیدیشون؟ میگه اینها اینها موبایلت رو میز برات بسیج اومده
مامان بزرگ داریم!!؟!!!!

پسر خالم کلاس دوم تو امتحانشون يه سوال داشتن که گفته بود:آيا ميدانيد رود هيرمند به کدام دريا ميريزد؟؟ اينم نوشته بود:بله ميدانم...معلم خوشش اومده بود نمره کامل داده بود!!! فک و فاميله داريم؟

“همونجاهاست” چیست ؟
سر راست ترین آدرسِ مامان ها ، وقتی چیزیو پیدا نمیکنی !

مامانم خواب دیده ماشینش پنچر شده تونی بلر اومده واسش پنچر گیری کرده ! :| :|

مامانم گیر داده یه آهنگی هست بگرد ببین می تونی دانلودش کنی ؟! می گم اسمشو بگو ؟ می گه نه اسم خودشو می دونم نه خوانندشو ولی اولش یه ریتمی داره مثل " دیدینگ دیدینگ دینگ " .... فک و فامیله داریم؟

خالم می خواد دخترش رو بخوابونه توی اتاق من یهو دختره می زنه زیر گریه که من عروسکم رو خونه جا گذاشتم خالم برگشته می گه قربونت برم گریه نکن به ممد می گم بیاد بجای عروسکت پیشت بخوابه
حالا عروسکش چیه:خـــــــــــــــره شرک
اخه من چی بگم:O

مامانم مامان بزرگمو برده بود دکتر. توی نوبت نشسته بودن. مامان بزرگم گفت پس چرا نوبتمون نمیشه؟ مامانم آروم که جلو بقیه زشت نباشه گفت منشی میگه هنوز نوبتتون نشده. مامان بزرگمم گوشاش سنگینه فکر میکنه بقیه هم نمیشنون یهو بلند گفت منشی گه خورد... سه ساعنه اینجایم... مامانم :l ملت تو مطب =))) منشی :O
فک و فامیله داریم؟

بابام اومده, ميگه اين فيلم جدايي "سارا " از سيمين بذار ببينيم ... مامانم ميگه اااااااااا ادامه ي جدايي نادر از سيمين ساختن ؟؟؟؟ سيمسن از دخترش جدا مي شه ؟!؟
پدر و مادر پيگير فيلم داريم ؟!؟!؟

دیشب داشتم به شوخی با لوله جارو برقی خواهر کوچیکامو میزدم ،بابام خیلی جدی و با عصبانیت برگشته میگه نزن بی پدر جارو رو الان میشکونی . من :| ،خواهرم :O

با مامانم دارم اسم فامیل بازی میکنم با حرف (گ), قسمت شغل که رسید با اعتماد به نفس کامل میگه: گودال خالی کن... :-| مامانه اشتغال زاست داریم؟!

رفتم دنبالِ خواهرم از دانشگاه بيارمش
برگشتنه گشت بهمون گير داده ، ميگه خانوم كى باشن؟
منم با حالت عصبانى ميگم خواهرمه! مشكلى هست؟
بعد يهو خواهرم ميگه :
جناب سروان دروغ ميگه !!!
دوست دخترشم ؟؟؟؟
ميگم دروغ ميگه به خدا جناب سروان ؟
يارو هم مدارك ماشينُ گرفت گفت بيا كلانترى معلوم ميشه!!
به خواهرم ميگم مرض دارى مگه!!!!
ميگه بريم كلانترى بعد بابا اينا بيان دنبالمون مامورِ ضايع بشه يه ذره بخنديم؟؟؟
خواهر خُل و چلِ داريم؟ :)) فک و فامیله داریم؟

چند سال پیش یکی از فامیلامون با یه پسره دوس شد که اسمش آیدین بود. کلی عاشقش شده بود و دیوونه اش بود ، اینقد که با تیغ رو دستش نوشت" آیدین " . بعد چند وقت فهمید اسمشو دروغ گفته بهش :|

به خالم که آمریکا زندگی میکنه با کلیییی ذوق و شوق گفتم: خاله من خیلی دوس دارم بیام اونجازندگی کنم. برگشته میگه : خب اینجا کسی رو داری بری پیشش؟؟؟ من:| خالم:-؟؟ فک و فامیله داریم؟

امروز صبح با دخترم که دو سالشه رفته بودیم فروشگاه
یه دفعه متوجه شدم دخترم نیست
پشت این قفسه پشت اون قفسه آخرش شنیدم صدای خنده میاد
میبینم دخترم یه بسته پوشک برداشته اندازه خودش داره میره سمت صندوق
ملت مرده بودن از خنده!

دیشب به بابام میگم 30 تومن پول بده.
میگه: چقدددددددد!!!!!! 20 تومن!!!!!!
بیا این 15 تومن.
شمردمش دیدم 10 تومن بیشتر نیست !!!!!!!!!!!!!! :|
ینی من در توصیف این نوع پدر حرفی برای گفتن ندارم!!!

انقدر که مامان و بابام سر ریختن نمک تو غذا اختلاف دارن ایران و غرب سر پرونده
هسته ای ندارن :|

می خواستم برم بیرون، رفتم جلو آینه شالم رو درست کنم مادربزرگم برگشته میگه چرا میری جلو آینه کی تو رو نگاه میکنه ؟ :| فک و فامیله داریم؟

پسرخالم یه ترم بیشتر روانشناسی نخونده میگه وایسا لایه های زیرین شخصیتتو واکاوی کنم!!! :| فک و فامیله داریم؟

با مامانم رفتيم مغازه تعميرات تلفن كه تلفن بي سيم خونرو بديم درست كنن....ياروو تلفن زده به پيريز بعد با موبايلش زنگ زد كه ببينه زنگ ميخوره يا نه....تلفن كه زنگ خورد مامانم به من ميگه اين آقاهه شماره مارو از كجا داشت.....ماااااامااااان..:| فک و فامیله داریم؟

برادرزادم چهار سالشه زنگ زده ميگه عمه اون اسباب بازيه که گفتم حتما برام بخري ها اگه يادت رفت زنگ بزن بهم تا يادت بيارم!!! من :-0 اون :)

بابام هرشب كه ميخاد بخوابه مياد دره اتاقه هركدوم از ما (سه تا خواهريم) ميگه فردا ميريد دانشگاه؟ ميگيم نه فعلا تعطيله , بعد صبح ساعت 6 مياد سه تامونو بيدارميكنه ميگه كلاس نداريد!!!! ديرتون نشه!!! :|بابائه دارم؟ فک و فامیله داریم؟

زنداداشم جلو روی من به بچش میگه تو روح عمــــــــــــــــــــــــــــت ! هیهات از عمه بودن =(((

بابام اومده باد انداخته تو غبغبش میگه برو چک کن برات یه ایمیل فرستادم...رفتم چک کردم میبینم یه ایمیل خالی زده سابجکتشو گذاشته ما میتوانیم........... من :| :O
بابائه داریم ؟ فک و فامیله داریم؟

داشتیم با مامانم وسایل انباری رو مرتب میکردیم
یه دفعه مامانم یه جعبه مدادرنگی ۲۴رنگ قاب فلزی رو از توو کارتون درآورد
نگاش کرد و زد زیر خنده!!!
گفت: میدونی این چیه؟ گفتم خوب مدادرنگی ۲۴رنگه
گفت اینو خریده بودم هروقت معدلت ۲۰شد بدم بهت
حیف واقعا!!!خاک تو سرت !!!! :| فک و فامیله داریم؟

داشتم پروژه دانشگاه رو درست میکردم بابام اومد تو اتاقم میگه:این چیه؟میگم:یه قطعه الکتریکی.میگه: کارش چیه؟ میگم:توضیحش سخته. زارت گذاشت زیر گوشم و گفت:فکر کردی اون موقع که 3 سالت بود و میپرسیدی بابا من چطور درست شدم توضیحش آسون بود.یعنی هیچی برای گفتن ندارم حتی نمیخوام بگم فک و فامیله داریم؟

پسر عموم تو یه سریال درپیت آبکی فقط 2 ثانیه بازی کرده ! زنگ زده به کل فامیل جمع شدن خونه عموم اینا ! هر کدوم یه کاسه تخمه جلوشونه کل پیام بازرگانیا رو هم دیدن تا سریال شروع شد! بعد یک ساعت پسرعموی ما اومد مث این حمالا یه کارتن اسباب اثاثیه دستش بود به بازیگره گفت آقا اینا رو کجا بذارم؟ همین فقط! بعد دوربین میره یه سمت دیگه ! وقتی که این 2 ثانیه تموم شد کل فامیل زنها جیــــــــــــــــــــــــــــــغ مردها عربـــــــــــــــــــــده ! پریدن هوا, یکی ندونه خیال میکنه علی دایی تو فینال جام جهانی بین ایران و برزیل دقیقه 94 گل زده باشه ! فک و فامیل ندید بدیده ما داریم؟ از همه جالبتر خود پسرعموم بود آب از لب و لوچش سرازیر شده بود مث خر شرک میخندید و مث اسب شیهه میکشید منم که :O

[TR]
[/TR]