هر کی عاشق بیاد تو

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سواااال....
تا حالا شده بین 2نفر دلتون گیر کنه؟؟؟؟

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
من از موقعی که یادم میاد عاشق بودمو هستم!
دیگه خسته شدم!

رزينا

عضو جدید
منم يكي رودوست دارم ولي ازهمديگه نميدونيم خيلي نگام ميكنه به نظرشمادوستم داره؟دلم بهم ميگه دوستم داره.شماچي ميگيد؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم يكي رودوست دارم ولي ازهمديگه نميدونيم خيلي نگام ميكنه به نظرشمادوستم داره؟دلم بهم ميگه دوستم داره.شماچي ميگيد؟

نه عزیزم دلیل نمیشه....خیلی داتو خوش نکن....اگه کسی آدمو دوس داشته باشه با رفتارش نشون میده نه با نگاهش.....

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عزیزم دلیل نمیشه....خیلی داتو خوش نکن....اگه کسی آدمو دوس داشته باشه با رفتارش نشون میده نه با نگاهش.....
باهات موافقم شیما جون ولی بعضی ها چون خجالت میکشن یا ازینکه میترسن جواب منفی بشنون با نگاهشون ثابت میکنن

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باهات موافقم شیما جون ولی بعضی ها چون خجالت میکشن یا ازینکه میترسن جواب منفی بشنون با نگاهشون ثابت میکنن

شاید........درسته !ولی نمیشه به این چیزا دل خوش کرد سحرجون.......پس کافی نیست..
واسه خودت میگم گلم:زود قضاوت نکن.....اگه دوسش داری فقط صب کن ببین چی پیش می یاد....شاید به جای نگاه...با رفتارش نشون بده!!

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید........درسته !ولی نمیشه به این چیزا دل خوش کرد سحرجون.......پس کافی نیست..
واسه خودت میگم گلم:زود قضاوت نکن.....اگه دوسش داری فقط صب کن ببین چی پیش می یاد....شاید به جای نگاه...با رفتارش نشون بده!!

بله عزیزم..همینطوره.چشم

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دکتر علی شریعتی میگه:
چه خوشبخت است آن که کسی را دوست می دارد و عشق می ورزد...او بر روی این زمین در میان این کوچه و بازار انبوه سایه هایی که چون اشباح خیالی می گذرند یکی را می بیند و احساس می کند که در میان این خلوت خالی یکی وجود دارد...
آره....
دکتر شریعتی راست میگه
فقط یکی وجود داره............

anise b

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصرار نکنید من دم در راحتم................................:biggrin:

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز

نه اصلا دلیل نمیشه!
خب توی دانشگاهمون،یکی از دخترا هم همین فکرو راجع به من داره ولی من اصلا حتی ذره ای دوستش ندارم!
نمیدونم چطوری حالیش کنم!؟
اگه دوستت داشته باشه ،باید عرضشو داشته باشه تا بیاد باهات صحبت کنه!وگرنه این چجور ادمیه که حاضر نیست برای عشقش،پا رو ترسش بذاره!

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق یعنی شاعری دلسوخته عشق یعنی آتشی افروخته
عشق یعنی با گلی گفتن سخن عشق یعنی خون لاله بر چمن عشق یعنی شعله برخرمن زدن عشق یعنی رسم دل بر هم زدن عشق یعنی یک تیمم، یک نماز عشق یعنی عالمی رازو نیاز عشق یعنی با پرستو پر زدن عشق یعنی آب بر آذر زدن عشق یعنی چون محمد پا به راه عشق یعنی بیستون کندن به دست عشق یعنی زاهد اما بت پرست عشق یعنی همچو من شیدا شدن عشق یعنی قطره و دریا شدن عشق یعنی یک شقایق غرق خون عشق یعنی درد و محنت در درون عشق یعنــی دیده بر در دوختن عشق یعنی در فراقش سوختن عشق یعنی قطعه شعر ناتمام

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اصلا دلیل نمیشه!
خب توی دانشگاهمون،یکی از دخترا هم همین فکرو راجع به من داره ولی من اصلا حتی ذره ای دوستش ندارم!
نمیدونم چطوری حالیش کنم!؟
اگه دوستت داشته باشه ،باید عرضشو داشته باشه تا بیاد باهات صحبت کنه!وگرنه این چجور ادمیه که حاضر نیست برای عشقش،پا رو ترسش بذاره!

خو تورو خدا دیگه نگاش نکن......دلم سوخت.
بعضی وفتا دخترای ساده با همین نگاهای گذرا چه دنیایی واسه خودشون میسازن