[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

si_ja103

عضو جدید
سلام دوستان ،سایت شرکت نفت ، استخدام ،جذب ممتازین که سر بزنید یه لینکی هست مشاهده وضعیت نیروهای جدید الاستخدام !!!!!واسه من که میگه شماره ملیت پیدا نشد!کسه دیگه ای هم این مشکلو داره؟ از حضراتی که هنوز دعوت به کار نشدن
http://www.nioc.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=12f87706-cc5c-4c96-ae7f-51f24085ff35

hyperlink05

عضو جدید
تکمیل ظرفیت نفت

تکمیل ظرفیت نفت

درود خودش بنده خدا نوشته تو اطلاعیه اونایی که مصاحبه استخدامی نمره نیاوردند دوباره مصاحبه میشن!یعنی ای کسانی که یک بار رد شده اید بشنید درس بخونید که یک شانس دیگر به شما دادیم!

منظورم اینه که بالاخره یک ظرفیتی برای مجوز استخدام در شرکت نفت صادر شده بود (اگه یادتون باشه 4907 نفر)،از طرفی این یک رقابت علمی بوده،حالا چه اتفاقی این وسط افتاده که شرکت نفت نمیاد از بین همین مردودین بر اساس رتبه و نمره بهتر دوباره دعوت به کار کنه تا کل این 4907 نفر تامین بشه؟!
خلاصه اینکه با این اوصاف مصاحبه مجدد منطقی به نظر میاد؟
البته یک احتمال این هست که چون قراره این حدود 600 نفر که گفته شده ،در شرکتهایی غیر از شرکت اولیه ای که هر کس اونجا مصاحبه داده استخدام بشن،لذا این شرکتهای جدید گفته باشن ما باید خودمون مصاحبه بگیریم و نمره مصاحبه شرکت قبلی مورد قبول ما نیست،که البته اینجا دوباره این سوال پیش میاد که مگه تعداد مجوز گرفته شده آزمون نفت پارسال (4907 نفر) بر اساس مجموع اعلام نیاز شرکت ها نبوده؟! پس چرا با وجود این همه داوطلب الآن میبینیم که بیش از 600 نفر هنوز جای خالی هست؟

miladeng1

عضو جدید
سلام دوستان ،سایت شرکت نفت ، استخدام ،جذب ممتازین که سر بزنید یه لینکی هست مشاهده وضعیت نیروهای جدید الاستخدام !!!!!واسه من که میگه شماره ملیت پیدا نشد!کسه دیگه ای هم این مشکلو داره؟ از حضراتی که هنوز دعوت به کار نشدن
http://www.nioc.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=12f87706-cc5c-4c96-ae7f-51f24085ff35

سلام مهندس
تو هم از ممتازین هستی؟

si_ja103

عضو جدید
سلام علیکم مهندس،نه به عنوان ممتازین جذب نشدم ولی تو اون صفحه هم حرفی از ممتازین جدید الاستخدام نزده.

m1984mm

عضو جدید
منظورم اینه که بالاخره یک ظرفیتی برای مجوز استخدام در شرکت نفت صادر شده بود (اگه یادتون باشه 4907 نفر)،از طرفی این یک رقابت علمی بوده،حالا چه اتفاقی این وسط افتاده که شرکت نفت نمیاد از بین همین مردودین بر اساس رتبه و نمره بهتر دوباره دعوت به کار کنه تا کل این 4907 نفر تامین بشه؟!
خلاصه اینکه با این اوصاف مصاحبه مجدد منطقی به نظر میاد؟
البته یک احتمال این هست که چون قراره این حدود 600 نفر که گفته شده ،در شرکتهایی غیر از شرکت اولیه ای که هر کس اونجا مصاحبه داده استخدام بشن،لذا این شرکتهای جدید گفته باشن ما باید خودمون مصاحبه بگیریم و نمره مصاحبه شرکت قبلی مورد قبول ما نیست،که البته اینجا دوباره این سوال پیش میاد که مگه تعداد مجوز گرفته شده آزمون نفت پارسال (4907 نفر) بر اساس مجموع اعلام نیاز شرکت ها نبوده؟! پس چرا با وجود این همه داوطلب الآن میبینیم که بیش از 600 نفر هنوز جای خالی هست؟

سوالاتتون کاملا منطقی هست............و احتمالا احتمال دوم به نظر درست تر می یاد ............و میشه یه این هم فکر کرد که بعضی از شرکت ها همه اون کسایی رو که حداقل نمره رو آوردن جذب کردن و کس دیگه ای نمونده براشون و مجبور شدن از نیروهای بقیه شرکت ها بگیرن .......ولی در آزمون اعلام نتایج پارسال هم معلوم بود که تعداد کمتری گرفتن ............و احتمالا اون تعداد 1000 تا بوده و نزدیک به 500 تاش رو به نحو دیگه ای گرفتن (به یکی از دوستان من که پدرش جانباز هست و تو آزمون کتبی هم قبول نشده بود از طر ف بنیاد شهید زنگ زده بودن که نفت یک سری اسامی از ما خواسته )

mirara

عضو جدید
سلام
دوستانی که کمپ اویک رو زیارت کردین میشه بفرمایید نسبت به ره اوران چه کمبودهایی داره و چه وسایلی لازمه همراهمون باشه؟
اونجا امکان خرید یاتهیه وسایل یا سایر ملزومات از جای بخصوصی یا فروشگاهی هست؟
عابربانک نزدیکش هست؟
سپاس

Mohsen406

عضو جدید

سلام
من هم هنوز دعوت به کار نشدم ولی شناره ملی من هم اونجا جواب نمیده

miladeng1

عضو جدید
سلام مهندس قبل تعطیلات تهران زنگ نزدی واسه زمان شروع به کار؟؟؟

سلام
قبلش نه یکی دو هفته پیش زدم گفت شماره پرسنلی همتون را میزنیم خبر میدیم
نگه داشتم بعد تعطیلات بزنگم شاید خبری دادن
اونجوری که من دست گیرم شد همه 44 نفر ممتازین را یجا بعد دادن شماره پرسنلی میفرستن
آموزشی هم ندارن

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستانی که کمپ اویک رو زیارت کردین میشه بفرمایید نسبت به ره اوران چه کمبودهایی داره و چه وسایلی لازمه همراهمون باشه؟
اونجا امکان خرید یاتهیه وسایل یا سایر ملزومات از جای بخصوصی یا فروشگاهی هست؟
عابربانک نزدیکش هست؟
سپاس

والا کمبودی که من حس نکردم همه چی ردیف بود
اونجا یه بوفه ای بود که بجه ها ازش خرید میکردن اما نمیدونم که چقدر مجهز بود
عابر بانکم تو خود کمپ نیس و شب اگه برید خود بندر عسلویه (سرویس هست) میتونید استفاده کنید

tanha_1900

عضو جدید
والا کمبودی که من حس نکردم همه چی ردیف بود
اونجا یه بوفه ای بود که بجه ها ازش خرید میکردن اما نمیدونم که چقدر مجهز بود
عابر بانکم تو خود کمپ نیس و شب اگه برید خود بندر عسلویه (سرویس هست) میتونید استفاده کنید

شما میدونید کدوم فازها اسکان نفراتشون تو o1 هست؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما میدونید کدوم فازها اسکان نفراتشون تو o1 هست؟
والا اگه اشتباه نکنم 17،18 و 20،21 و 15،16 عسلویه باشن که میشه OIEC (قابل توجه دوستانی که میخوان اسامی رو درست یاد بگیرن)
12 و 13،14 و 19 و 22،24 کنگان باشن

shahedsheida

عضو جدید
سلام
اونجوری که من دست گیرم شد همه 44 نفر ممتازین را یجا بعد دادن شماره پرسنلی میفرستن
آموزشی هم ندارن

سلام مجدد دوستان
یعنی شماره پرسنلی ها رو زدن؟

alirazavi2012

عضو جدید
با سلام خدمت تمام دوستان گرامی

من دیروز مصاحبه گزینشم بود ،خوب بود اکثر سوالا رو پاسخ دادم، یه سوال از خدمتدون داشتم، تا حالا کسی توی این تاپیک بوده که تو گزینش رد شده باشه یا براش مشکلی پیش اومده باشه؟

si_ja103

عضو جدید

من دیروز مصاحبه گزینشم بود ،خوب بود اکثر سوالا رو پاسخ دادم، یه سوال از خدمتدون داشتم، تا حالا کسی توی این تاپیک بوده که تو گزینش رد شده باشه یا براش مشکلی پیش اومده باشه؟
سلام بله بنده رد شده بودم ولی به دلیل اینکه نتایج تحقیقات محلی خیلی مثبت بودش ازم دوباره مصاحبه گزینش انجام شد و برای بار دوم تایید شدم.
اگر از علت هم جویا بشید اینکه در مرتبه اول مصاحبه گر بیشتر بر روی حفظیات تاکید داشت !مثلا اینکه قران چند سوره داره! سوره آخرش چیه! از این جور سوالا که فقط به درد حال گیری میخوره و بیانگر هیچی نیست .خوشبختانه نفر دوم که مصاحبه انجام داد بسیار پخته و جا افتاده بود .به طوری که بحث من و اون از یک سوال و جواب صرف بیشتر طول کشید حدودا 3 ساعت داشتیم با هم حرف میزدیم.

mostafa6x

عضو جدید
سلام
آموزشی هم ندارن

سلام مهندس  یعنی کلا 44 نفر ممتازین قبول شدند؟؟؟
این 44 نفر کدوم شرکت ها هستند؟؟  دوستان ممتازین هر کی هست بگه که به لیست دوستان اضافه کنیم.
خبری شد خبر کنید. ضمنا  کد ملی منم هنوز کار نمیکنه 
ممنون

ehsan6472

عضو جدید

اصلا نگران گزینش نباش بلکه مشکل بسیار حادی داشته باشی که اونم در آخر تایید میشی...
مصاحبه دوم هم بیشتر حالت ارشادی داره.
خود من که گزینش اصلا مشکلی نداشتم وبار اول تایید شدم البته بسیار طول کشید 4 ماه...

ehsan6472

عضو جدید
سلام مهندس یعنی کلا 44 نفر ممتازین قبول شدند؟؟؟
این 44 نفر کدوم شرکت ها هستند؟؟ دوستان ممتازین هر کی هست بگه که به لیست دوستان اضافه کنیم.
خبری شد خبر کنید. ضمنا کد ملی منم هنوز کار نمیکنه
ممنون
این سامانه کد ملی از روز اول کار نمیکرد یعنی اصلا سامانه اون تکمیل نشده...

miladeng1

عضو جدید
سلام مهندس یعنی کلا 44 نفر ممتازین قبول شدند؟؟؟
این 44 نفر کدوم شرکت ها هستند؟؟ دوستان ممتازین هر کی هست بگه که به لیست دوستان اضافه کنیم.
خبری شد خبر کنید. ضمنا کد ملی منم هنوز کار نمیکنه
ممنون

بله فقط 44 نفر قبول شدن شرکت نفت و پالایش را میدونم
با شما من اینجا چهار نفر را میشناسم
miladeng1
mostafa6x
shahedsheida
Mohsen406

Arbitrage

عضو جدید
[h=5]آموزش77 نيروي تازه نفس صنعت نفت دريايي ، در محمودآباد آغاز شد[/h]
دوره‌هاي آموزشي دومين گروه كاركنان جديدالاستخدام شركت نفت فلات قاره ايران از روز پنج‌شنبه يكم شهريورماه در مجتمع فرهنگي آموزشي محمودآباد آغاز شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران در اين دوره‌هاي آموزشي تعداد 77 نفر از كاركنان تازه استخدام اين شركت به مدت سه هفته انواع دوره‌هاي آشنايي با صنعت نفت، مقررات اداري استخدامي، طرح تكريم، مديريت بر مبناي ارزش‌هاي اسلامي، آشنايي با بهره‌برداري، استانداردهاي IMS، ايمني آتش‌نشاني، پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي و ... را سپري مي‌كنند.
اين افراد يك هفته به مرخصي رفته و پس از آن به مدت 3 هفته ديگر دوره‌هاي آموزشي مهارت‌هاي 10 گانه، گزارش‌نويسي، آشنايي با فرهنگ و الگوهاي رفتاري در صنعت نفت، H2S، بقا در دريا، كمك‌هاي اوليه و امداد ونجات، پدافند غيرعامل و ... را مي‌گذرانند.
در اين راستا دوره‌هاي فني نيز براي اين كاركنان تازه استخدام در نظر گرفته شده كه پس از طي دوره‌هاي فوق براي آنان برنامه‌ريزي و اجرا مي‌شود.
گفتني است، دوره‌هاي آموزشي اولين گروه كاركنان تازه استخدام شركت نفت فلات قاره ايران خردادماه سال جاري و با حضور 257 نفر از آنان برگزار گرديد.

http://nioc.ir/Portal/Home/ShowPage...tegoryID=40295507-1e70-49ec-af82-e5eeba6870bc

Mohsen406

عضو جدید
سلام
آموزشی هم ندارن

میلادجان سلام
این اطلاعات مهم را از چه منبعی بدست آوردی؟ تعداد ممتازین و اینکه دارن واسشون شماره پرسنلی میزنن؟ منبعت موثقه؟
معلومه کی شماره پرسنلی می زنن و در زمان شروع به کار ما رسمی میشویم یعنی؟

Mohsen406

عضو جدید

سلام مهندس یعنی شما دوشنبه مصاحبه بودی؟ پس تعطیلات تهران از کی شروع میشه؟ متاز بودی یا عادی؟ میشه سوال سختهای مصاحبه ات را اینجا بزاری اگه زحمتی نیست؟

Mohsen406

عضو جدید
اصلا نگران گزینش نباش بلکه مشکل بسیار حادی داشته باشی که اونم در آخر تایید میشی...
مصاحبه دوم هم بیشتر حالت ارشادی داره.
خود من که گزینش اصلا مشکلی نداشتم وبار اول تایید شدم البته بسیار طول کشید 4 ماه...

احسان جان من 3-4 روز پیش زنگ زدم به آقای حسینی گزینش گفت احتمالا ما( ممتازین) مصاحبه نداریم.
اینجا کسی از ممتازین هست که مصاحبه عقیدتی رفته باشه؟

alirazavi2012

عضو جدید
سلام مهندس یعنی شما دوشنبه مصاحبه بودی؟ پس تعطیلات تهران از کی شروع میشه؟ متاز بودی یا عادی؟ میشه سوال سختهای مصاحبه ات را اینجا بزاری اگه زحمتی نیست؟

سلام بر شما دوست عزیز
تهران از امروز سه شنبه هفتم تا شنبه یازدهم تعطیل خواهد بود، من جزء رزروی ها بودم. سوالاش با خیلی از سوالایی که دوستان قبلا گذاشتند مشترک بود. یه تعدادیش ایناست.

- حدیث ثقلین در مورد چی بود؟
- شان نزول سوره کوثر چی بود؟
- اگه در نماز تشهد رو فراموش کنی چه کار می کنی؟ ارکان نماز چیست؟ کذالک الله الربی رو کجای نماز می گند؟ قیام متصل به رکوع چیه؟ اگه موقع قنوت به نماز جماعت رسیدی چکار می کنی؟
- اسم امام جمعه شهرتون چیه؟ اسم حاج آقای مسجدتون چیه؟
- سخنان رهبر در روز عید فطر در مورد چی بود؟
- قرآن چند جزء داره؟
- فرق اصول دین و فروع دین در چیست؟ ( که من فرقش رو که گفتم پرسید علتش چیه؟)
- آخرین رأیی که دادی برای چی بود؟ جواب: مجلس - سوال: خوب حالا مجلس چندم بود؟
- در شب قدر خوبه که چه کارهایی انجام بشه؟
- از کی تقلید می کنی؟
- اذان رو بلدی بخونی؟ جواب: بله - سوال: بخوان
- اذان صبح به وقت شهرتون ساعت چنده؟ طلوع آفتاب ساعت چنده؟ شما نماز صبح رو ساعت چند می خونی؟
- مسافتی که فرد رفت و برگشت طی می کنه تا مسافر حساب بشه چقدره؟ جواب: هشت فرسخ - سوال: چند کیلومتر

آخرین ویرایش:

bahramps

عضو جدید

منم رد شدم الان پروندم رفته برای تجدید نظر دوم توی گزینش وزارت نفت تا ببینیم چی میشه!

بالا