ماهی خون آشام را بشناسید

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
برترین ها: اعماق اقیانوس ها مملو از ماهی های بسیار زیاد است که ما تنها بخشی از آن ها را شناخته ایم. هر ساله تعدادی ماهی بسیار عجیب نیز در دریاها دیده می شوند که از آن جمله می توان به ماهی عجیب با نام علمی "خون آشام" اشاره کرد.

این موجود در اعماق 600 تا 900 متری دریاها زندگی می کند و محل زندگی ثابتی ندارد و در دریاهای مختلفی دیده شده است. این ماهی به "خون آشام" دریاها ملقب است اما چهره آن از نظر بسیاری از دانشمندان بسیار زیبا است.

به گزارش برترین ها ماهي‌‌هاي خوش آشام بر خلاف نامي كه براي آنها انتخاب شده، هيولاهاي خون آشام‌ در اعماق اقيانوس‌ نيستند بلكه براساس نتايج يك مطالعه جديد، اين مخلوقات اسرارآميز در واقع نقش "زباله‌ جمع‌كن‌هاي كف اقيانوس‌ها" را ايفا مي‌كنند.

اين ماهي‌ها با استفاده از پيچك‌هاي بلند و پوستي خود زباله‌‌ها دريايي را كه در اعماق آب پراكنده هستند جمع‌آوري مي‌كنند، سپس آنها را با مخاط بدن خود پوشانده و در نهايت زباله‌ها را مي‌جوند و مي‌بلعند.

آنها آبزياني نسبتا فراوان اما تقريبا ناشناخته هستند تا جايي كه حتي ميانگين طول عمر آنها نيز هنوز براي جانورشناسان فاش نشده است. طول آنها حدود 30 سانتي‌متر است.

ش

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا قمر بنی هاشم اینا کلا دهنش بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یا قمر بنی هاشم اینا کلا دهنش بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

اوهوم اب میوش فک کنم خوشمزه باشه ها میدونی ک چی میگم

Shahab