دوست داری چه حیوانی باشی ؟؟؟؟

دوست داری چه حیوانی باشی ؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    38

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرض کنید خدا انسان بودن را از شما گرفته و این حق انتخاب را بشما میدهد که جانوری به جز انسان را برای زندگی خود انتخاب کنید ( حتما از حیوانات باشه )
چه حیوانی را برای زندگی خود انتخاب میکنید ؟ لطفا دلیلش را هم بنویسید .
:heart::gol:

erorr

عضو جدید
فکر کنم این پرنده ها زندگیشون راحت تر باشه مثلا عقاب .... آره همین ...

MAHSA3+*

عضو جدید
پروردگاراااااا... کارمون به کجا رسیده که بگیم: دوست داشته باشیم چه حیوانی باشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرض کنید خدا انسان بودن را از شما گرفته و این حق انتخاب را بشما میدهد که جانوری به جز انسان را برای زندگی خود انتخاب کنید ( حتما از حیوانات باشه )
چه حیوانی را برای زندگی خود انتخاب میکنید ؟ لطفا دلیلش را هم بنویسید .
:heart::gol:
عقاب
چون عقاب وقتی می خواد شروع به پرواز کنه خیلی واسش سخته و خیلی پر میریزه !!!!
ولی زمانی که پرواز کرد دیگه این جریان هواست که کمکش می کنه ( پیشرفت کنه )و اون مجبور نیست که انرژی زیادی صرف کنه :cool::cool::cool:

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوارنگ اوتان
دوست دارم دیگه به خودم مربوطه دلیلی هم ندارم

shotgun

عضو جدید
پلنگ .

ولي اگه چيتا بود اون رو انتخاب ميكردم.
لا مسب شتا 0 تا 100 چيتا 3 ثانيه هستش.
فقط شتاب بوگاتي ويرون 2.6 هست. بقيه ماشينا كم ميارن پيشش.

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
کانادا تاپیکت یهنی چی!!!

Savant

کاربر بیش فعال
بهتر بود مینوشتی چه حیونی رو دوست دارین ، نه اینکه جای حیون باشیم.
هرچند به اندازه کافی حیوون انسان نما تو دنیا هست. لا اقل بذار این چند تا مهندس آدم بمونیم.

mrsadi677

عضو جدید
شیر چون از هر جهت کامله
ولی بازم دوست دارم یه حیوون با خصوصیاته انسانی بشم
اخه این انسانه که اگه بخواد میتونه از هر حیوونی،نجیب تر،وحشی تر وآزاد تر باشه

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم عقاب دوس دارم،اونوقت ميام شيكارت ميكنم ميخورمت

يو ها ها ها
:surprised::redface::cry:دلت میاد؟ مو کفتر چاهیوم:cry::D
مونوم بیام...؟:D دوتّایی باشه... تو کفترو مو عقابو زندگی مسالمت امیز.. (پشه ام دوز ندالم)

کبوتر با پشه عقاب با عقاب....
اگه پشه باشی با خودوم میبرمت:ی;):D

• Like
واکنش ها: IMDB

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised::redface::cry:دلت میاد؟ مو کفتر چاهیوم:cry::D

کبوتر با پشه عقاب با عقاب....
اگه پشه باشی با خودوم میبرمت:ی;):D
باشه مو پشه... رو پشتت میشینوم خونتو میمکم، تو هم از اونور رو سره ملت خرابکاری کن اول از همه هم این پس پسی

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه مو پشه... رو پشتت میشینوم خونتو میمکم، تو هم از اونور رو سره ملت خرابکاری کن اول از همه هم این پس پسی

دیش مکن بهر کسی اول خودت دویوم کسی....:razz::D

پس پسی اشناس ....یکی گیگه بوگو محض خاطر بربری جونوموم که شده دیش موکونوم روش:redface::D

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چیزی که ادما ازش میترسن............... یا مار (نه ماره بی بخاره ابی ها!) پیتونی بکک مامبا یا اگه حیوونه غیر خزنده بخوام باشم پلنگ رو ترجیح میدم.............. بقیه حیوونا میتونن بازیچه دست ادما بشن.............. البته پلنگ هم میتونه سر از باغه وحش در بیاره ولی فکر نکنم کسی زیاد طرف بلک مامبا بیاد!:biggrin:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چیزی که ادما ازش میترسن............... یا مار (نه ماره بی بخاره ابی ها!) پیتونی بکک مامبا یا اگه حیوونه غیر خزنده بخوام باشم پلنگ رو ترجیح میدم.............. بقیه حیوونا میتونن بازیچه دست ادما بشن.............. البته پلنگ هم میتونه سر از باغه وحش در بیاره ولی فکر نکنم کسی زیاد طرف بلک مامبا بیاد!:biggrin:

این جاسوسه n جانبه هم اومد با اون چراغه خاموشش... کی گفته بلک مامبا ترسناکه ی نوعی سموره صحرایی هست طرفایه مغولستان.. اون دور دورا.. خیلی ترسناکه میگن طعمشو یه گاز میگیره بعد فرار میکنه بعدشم تا یه هفته اون حیوونه رو دنبال مینه تا بمیره بعدشم میخوردش واسه همین کسی جرات نداره بره جلوش.. خیلیم زشته