گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرزندم ، من به طریقت داخلی مدیریت میکنم...................کاری ندارم شما چه میکنید و چی میسازید............من فقط مدیریت میکنم !!!!!
نمیشه که !!!!! تازه باید اول جواب آزمایشت مثبت بشه تا بتونیم بعنوان مدیر قبولت کنیم

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد داره کارهاش رو انجام میده .قرار بود یه جلسه هم بزاریم

به چند نفر پرسنل متخصص و اگاه ویه بازاریاب زرنگ فک کنم نیاز پیدا کنیم .قرار بود آزمون و مصاحبه رو هم تعیین کنیمو تو روزنامه آگهی کنیم
میخوای یکی از این کاندیداها رو هم بیاریم برای تبلیغات قلیونامون......... یکی که شبیه ططری باشه؟؟!!؟؟

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیشه که !!!!! تازه باید اول جواب آزمایشت مثبت بشه تا بتونیم بعنوان مدیر قبولت کنیم

نگار خانم از هرجهت پذیرفته است .تازه این حامد اگه مدیر عامل بشه زیاد اعتمادی بهش نیست .خوشگذرانه

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی بهنام جان اینجا چه خبره چرا مثه قبلنا شلوغ نیس؟؟

• Like
واکنش ها: bera

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا نمیدونم یه مدته که زیاد شلوغ نیست .دنبال درس وکارن دیگه .همه که مثل من وشما بیکار نیستند
فکر کنم منم یکی از مقصرا هستم ولی جالب اینجاس که شبگردامونم نموندن!!!!!!!!

student.sh86

عضو جدید
نگار خانم از هرجهت پذیرفته است .تازه این حامد اگه مدیر عامل بشه زیاد اعتمادی بهش نیست .خوشگذرانه
تازه دقت داشته باش که اگه جواب آزمایش همه کارمندا مثبت باسه که کارخونه اصلا خروجی نخواهد داشت...تمام تولیدات به مصرف داخلی میرسه....والا

• Like

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیالت راحت ، من خونم از همتون غلیظتره بعضی وقتا دستم که میبره ازش قیر بیرون میاد

فعلا اینجوری نگو بزار اول مجوزهای لازم رو بگیریم بعدش یه کاری میکنیم

student.sh86

عضو جدید
والا نمیدونم یه مدته که زیاد شلوغ نیست .دنبال درس وکارن دیگه .همه که مثل من وشما بیکار نیستند

واقعاااا.....من میگم بیاید یه تالار راه بندازیم به نام جمعیت بیکاران (الافان )مهندسی شیمی..............اساسی معروف میشیم.................

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه دقت داشته باش که اگه جواب آزمایش همه کارمندا مثبت باسه که کارخونه اصلا خروجی نخواهد داشت...تمام تولیدات به مصرف داخلی مسه....والا
از قدیم گفتن چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است:D

• Like

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تازه دقت داشته باش که اگه جواب آزمایش همه کارمندا مثبت باسه که کارخونه اصلا خروجی نخواهد داشت...تمام تولیدات به مصرف داخلی مسه....والا

اینم حرفیه .خب خانم مدیر تکلیف چیست ؟

میخای یه کارخونه هم انحصاری واسه کارمندان شرکت راه اندازی کنیم

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام سهیلا خانم

به موقع رسیدی همانطور که عهد کردیم سمت با چارت سازمانی مدیر تولید که پایه شخصی ان 14است به شما تعلق خواهد گرفت .فقط باید با خودت سفته به مبلغ 20 میلیلون بیاری ویه تعهد مخضری بدی.مسول اموزش هم حامد است که دوره در سفره خانه های کشور برگزار میشه

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
الله اکبر الله اکبر
هلو هاواریو.....
سلام
باید میگفتین اهلا و سهلا
:D
مرسی شما خوبی؟
به به به.....سهیلا خانوم خودمون..............بفرما مادر.....خوش موقع رسیدی داشتیم پست و مقام تقسیم میکردیم...........
سلام به مامان بزرگ گل خودم
ما پشت پرده بودیم.....نیومدیم که فرصتو بدیم به جوونا!
:D

• Like

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نگران نباش.......... استقامت میکنیم تا ته قضیه.....خدا رو چه دیدی شاید اصغر اومد ازمون یه فیلم ساخت یه اسکارم بگیریم..................

به جان شما من ازبچگی عشق سینما بودم .بهروز وثوق در مقابل من لنگ میندازه

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سهیلا خانم

به موقع رسیدی همانطور که عهد کردیم سمت با چارت سازمانی مدیر تولید که پایه شخصی ان 14است به شما تعلق خواهد گرفت .فقط باید با خودت سفته به مبلغ 20 میلیلون بیاری ویه تعهد مخضری بدی.مسول اموزش هم حامد است که دوره در سفره خانه های کشور برگزار میشه
جااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که بهت ایمان دارم منتها برخی از این رقیبان میخوان از اب گل الود ماهی بگیرن
زاستی تا یادم نرفته تو اساسنامه باید ذکر بشه که خانوما باید تند تند چای بیارن که کار کردنمون بیشتر فاز بده...:D

بالا