فریبا دختری که معلولیت را شکست داد.

hamid_eli

کاربر بیش فعال
واقعا باور کردنش واسم خیلی سخته من ک چهارستون بدن سالم عمرا بتونم دمش گرم;)

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیزی برای گفتن ندارم...
واقعا معلولیت محدودیت نیست...
خدایا اول از همه هزار مرتبه شکرت به خاطر نعمت سلامتی...
خدای مهربونم به ما هم کمک کن تا از حداکثر توان و استعدادی که بهمون دادی به نحو احسن و درست استفاده کنیم...

مرسی ....واقعا تکان دهنده و از طرفی دیگه امیدوار کننده بود....:gol:

فقط همیشه به یاد داشته باشیم که خدای مهربون اگه چیزی به کسی نمیده یا چیزی رو ازش میگیره در عوض اون یه کمبود، چندین چیز با ارزش از قبیل پشتکار، استعداد، امید و....
در اختیار بنده اش قرار میده تا به غافلینی مثه من ثابت کنه که هیچ چیزی تو این دنیا بی حکمت و بی حساب و بی عدالت نیست..

خدایا بار دیگر قلبم به لرزه افتاد .وجودم یخ کرد . ممنونم به خاطر آنچه دادی ولی افسوس که این بنده ناسپاس است و بد قول .بار ها عهد بستم و وفا به عهد نکردم بارها توبه کردم وبخشیدی ولی من توبه شکستم هر آنچه دوست داشتم کردم . با روی سیاه چه بکنم ؟؟؟بنده ای با این اوضاع اینگونه شکر تو میکند و من ......
خدایا برای سلامتی و خوشبختی ام ،برای هر آنچه به من دادی سپاسگزارم اگرچه گاه بر زبان نیامد ودر مشغله های زندگی ام گم شد.اگرچه
(از دست و زبان که برآید کز عهده ی شکرش به در آید.)
پس به بزرگی ات ما را به کوچکیمان ببخش.....

دعای من هم مشترک با دعاهای شما بود واسه همین هم فقط به گفتن آمین اکتفا می کنم
:gol:

sadaf2012

عضو جدید
واقعا به این میگن اراده ی فولادین ،افرین به این دختر چقدر قابل تحسین ،اما برای ما ادما سلامتی نعمتیه که تا اونو کامل داریم، قدرشو نمیدونیم وشکری براش نمیکنیم ،چه بسیارن ادمهای سالمی که از عمرشون کمترین بهره برداری رو نمیکنن واز خدا هم طلبکارن ،خدایا واقعا هزران بارشکرت:gol::gol::gol:

سعید گروسی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا بار دیگر قلبم به لرزه افتاد .وجودم یخ کرد . ممنونم به خاطر آنچه دادی ولی افسوس که این بنده ناسپاس است و بد قول .بار ها عهد بستم و وفا به عهد نکردم بارها توبه کردم وبخشیدی ولی من توبه شکستم هر آنچه دوست داشتم کردم . با روی سیاه چه بکنم ؟؟؟بنده ای با این اوضاع اینگونه شکر تو میکند و من ......
خدایا برای سلامتی و خوشبختی ام ،برای هر آنچه به من دادی سپاسگزارم اگرچه گاه بر زبان نیامد ودر مشغله های زندگی ام گم شد.اگرچه
(از دست و زبان که برآید کز عهده ی شکرش به در آید.)
پس به بزرگی ات ما را به کوچکیمان ببخش.....
بسیاربسیارظریف وقشنگ گفتی
آفرین .....:gol:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:w17: باریکلا به این دختر... خدا به ما کمک کنه بتونیم شاکر باشیم و از توانایی هامون درست استفاده کنیم

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخدا من یکی خیلی روحیه گرفتم ... حیف نیست ما که انسان سالمی هستیم از زندگیمون خوب استفاده نکنیم

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
افتخار میکنم بهش و تحسینش میکنم که انقد امیدوار و محکمه واقعا کار خداست که انقد ظرفیت تو وجودش گذاشته............خوشا بحالش به خاطر اقتدار و عقاید محکمش

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا آدم حرفی برای گفتن نداره و با تک تک سلولای بدنم خدا رو شکر میکنم و انشاا... بتونیم نهایت استفاده مفید رو از این نعمت بزرگ ببریم

mamoosh1990

عضو جدید
این جور آدما فقط مارو ب فکر فرو میبرن تا شاید گاهی ی نگاهی ب خودمون بندازیم و ببینیم ک پیش این افراد چقد دربرابر خدا ناسپاسیم
خدایا شکرت
آرزوی سلامتی واسه مردم کشورم دارم
عزیزم ممنون از تاپیک زیبات:gol: