بیشترین فعالیت علمی.حضور و صمیمیت در باشگاه رو بچه های کدوم رشته دارند؟

بیشترین فعالیت علمی.حضور و صمیمیت در باشگاه رو بچه های کدوم رشته دارند؟

• مجموع رای دهندگان
    382

m.f.s

کاربر فعال
مهندسای فن آوری صنایع عمران کامپیوتر مواد دم شما هم گرم حسابی رو سفیدمون کردین:razz: اگه اسم رشته هاتون تو نظر سنجی نبود همه شاکی میشدن که چرا رشته ما نیست ولی حالا که هست وضعیت اینه...خوبه لاقل یسری چیزا روشن میشه با این رای گیری ها

:mad:
:mad:................

mitra212

عضو جدید
سلام خدمت همه ی دوستان..با احترام به همه ی رشته ها فکر کنم ارزش شیمی امروزه خیلی بیشتره با توجه به اینکه سال 2011 هم سال جهانی شیمی نامگذاری شده بود
پس جایی واسه بحث نمیمونه:smile:

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک معمار شیمیدان بهتر از یک شیمیدان معمار است

• Like
واکنش ها: F.H

F.H

عضو جدید
میبینم که پرچم معماری بالاست,مرسی دوستان

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندسای شیمی یهو یک حرکت میزنن و گوی سبقتو میربایند از مهندسان معماری :)

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ما هنوز تبلیغات رو شروع نکردیم. زمان رای گیری تا کی هست؟ شاید به فکر تبلیغات بیافتیم. هرچند نیاز نیست و همین جوری جلو ایم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه ما هر چی رای میدن میام میبینم معماری ها هنوز دوتا بیشترن؟:mad:

جریان چیه؟
:razz:

مدیونید اگه قلابی و با ای دی ساختگی رای بدید من همه رو بررسی میکنم تازه وارد داشته باشید انتخاباتو باطل می کنم:D

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واسه ما هر چی رای میدن میام میبینم معماری ها هنوز دوتا بیشترن؟:mad: جریان چیه؟:razz: مدیونید اگه قلابی و با ای دی ساختگی رای بدید من همه رو بررسی میکنم تازه وارد داشته باشید انتخاباتو باطل می کنم:D
این که پرسیدن نداره چون فعال تر هستیم. اگه یه نگاهی به تعداد کاربرای تالار و فعالیت هاشون بندازس کاملا مشخصه. فعلا رای های اصلی مونده برا دقایق آخره که یهو جا به جا کنیم درصد ها رو

• Like

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
هربخشي تونسته به نوبه خودش فعاليت خودشونو داشته باشن///
به شرطي كه بخشي كه انتخاب ميشه از نظر فعاليت علمي برتر باشه نه صحبتي و مذاكراتي/

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که پرسیدن نداره چون فعال تر هستیم. اگه یه نگاهی به تعداد کاربرای تالار و فعالیت هاشون بندازس کاملا مشخصه. فعلا رای های اصلی مونده برا دقایق آخره که یهو جا به جا کنیم درصد ها رو

فقط تعدادتون بزنم به تخته خیلی زیاده:D

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب فک کنم تا همینجا هم فعالترین تالار ها مشخص شدن
شیمی و معماری

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه ما هر چی رای میدن میام میبینم معماری ها هنوز دوتا بیشترن؟:mad:

جریان چیه؟
:razz:

مدیونید اگه قلابی و با ای دی ساختگی رای بدید من همه رو بررسی میکنم تازه وارد داشته باشید انتخاباتو باطل می کنم:D

اتفاقا بیشتر کسایی که تو این نظر سنجی شرکت کردن اعضای فعالمون بودن
اگه تازه واردامون میومدن که اون خط از تو صفحه ی مانیتور میزد بیرون:D

• Like
بالا