[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
من اگه جا شما باشم ميرم فولاد شهر، غير انتفاعي
ببين شما 2 تا چيز ميخواي
يكي مدرك معتبر،دومي سطح علمي
مدرك كه ديگه فرقي نداره از كجا بگيري منظورم غير انتفاعي با دولتيه
سطح علمي هم هر جايي كه باشي خودت بايد تلاش كني
پس يه چيز ديگه اين وسط ميمونه كه صرفه اقتصاديه:Dكه غيرانتفاعي به صرفه تره
موفق باشي
در ضمن آزاد خوراسگان با اردستان رفتن فرقي نداره خوراسگانم كه راهش زياده:razz:
اصفهان ميشينيد؟؟؟

میگم رسول جان ما چقد با هم تفاهم داریم :D

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام و خسته نباشید
نمی دونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه؟اگه درست هست که ممنون میشم راهنمایی کنید
برادرم امسال تو رشته مهندسی عمران خاک قبول شده البته دانشگاه آزاد
میخواستم بپرسم این رشته ، رشته خوبی هست یا نه؟ آیا آینده خوبی داره؟ وهمچنین بازار کارش چطوره؟ ممنون میشم راهنمایی کاملی بفرمایید
با تشکر

سلام بچه ها

خوبین ؟

منم اومدم اینجا همین سوال رو ازتون بپرسم .

راستش دوست من امسال ارشد قبول شده . اونم گرایش خاک . دانشگاه علم و صنعت ایران !!!

البته بعد ارشد ؛ واسه دکترا تصمیم داره بورسیه بگیره و بره . :( اما میخواستم بدونم اگه بخواد ایران بمونه ؛ بازار کار این رشته توی ایران چه طوریه ؟؟

خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارین ؛ در اختیار من هم قرار بدین .

ممنونم :w30:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به چسقل پسر خودم ... مسواکتو زدی :w02:
آره اتفاقا مدادرنگیامم آوردم رنگتون کنم :d
مامان بزرگ این روحیه ای که شما داری اصلا هنری نیستا:D
اخه معماری درواقع یه هنره مثل دلقک سیرک اونم یه هنره مهم اینه که روحیه هنری داشته باشی:D

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندسی معماری؟ :دی
کسی که اوج هنر مهندسی ایرانی رو توی طاق ضربی می بینه بهتره یه اسم دیگه رو خودش بذاره

مهشید آرچ سبز

عضو جدید
شرمنده مامان بزرگ :Dاگه ميدونستم انقدر سنت زياده اصلا ازين حرفا نميزدم:biggrin:

ایندفرو بخشیدمت پسرم ولی دفه بعد تکرار بشه فلکه :d

بچه اینجا جای مسخره بازی نیست

ببخشید استاد مصدی اوقات شریف و مزاحمه مکاشفات علمیتون شدم :d ( وای خدا هنوز خیلی راه داری پسرم برو فعلا پای دلسو مخشت ) :w02:

مامان بزرگ این روحیه ای که شما داری اصلا هنری نیستا
اخه معماری درواقع یه هنره مثل دلقک سیرک اونم یه هنره مهم اینه که روحیه هنری داشته باشی

اره پسرم اتفاقا بچه ها میگن روحیت یکم خشنه ولی خوب هدف والایی دارم که به خاطرش باید اینجوری باشم . میدونی پسره گلم همیشه یه لیدر باید افکار عمومی رو هدایت کنه و به غیر از خشونت راهی نیست که ... چپرهایی مثله شما رو زیره یه پرچم آورد :d

شوخی خوبی بود
پیشنهاد می کنم از شامپوی ضد شوره herbal استفاده کنی آخه نمکت بش از حد مجازه:D

نه خوبه تعدادتون داره کم کم به حدی میرسه که یکم از استعداد من رو شکوفا کنین . :w02:

مهندسی معماری؟ :دی
کسی که اوج هنر مهندسی ایرانی رو توی طاق ضربی می بینه بهتره یه اسم دیگه رو خودش بذاره

والا تا اونجایی که من میدونم این تکنیسین های عمران ( فوق دیپلم ) هستن که بازار داغ طاق ضربی رو هدایت میکنن . پسرم تو کلت هنوز داغه دستت به خرج نرفته وگر نه بیشترتون بساز بنداز میشین بعدا :d

smtp1000

عضو جدید
سلام من شنيدم وقتي کارنامه نهايي ازمون سراسري مياد اگه اولويت هاي بعد از رشته اي که الان قبول شده اي را هم قبول شده باشي مي تواني تغيير رشته بدي ----مي دانيد چون من بدليل نداشتن اطلاع از مکان دانشگاه غير انتفاعي الويت 7 را يک غير انتفاعي دور تر اصفهان زدم(فولادشهر )ولي اولويت بعدش را در خود شهر اصفهان زدم ( چکار کنم خريت ديگه ) هر دو هم کارداني حالا اگه کارنامه نهايي بياد و اولويت بعد از فولادشهر را هم قبول شده باشم ميشه اونو رفت ثبت نام کرد اگه کمک کنيد لطف بزرگي به زندگي من کرده ايد

fari_civil

عضو جدید
ایندفرو بخشیدمت پسرم ولی دفه بعد تکرار بشه فلکه :d

ببخشید استاد مصدی اوقات شریف و مزاحمه مکاشفات علمیتون شدم :d ( وای خدا هنوز خیلی راه داری پسرم برو فعلا پای دلسو مخشت ) :w02:

اره پسرم اتفاقا بچه ها میگن روحیت یکم خشنه ولی خوب هدف والایی دارم که به خاطرش باید اینجوری باشم . میدونی پسره گلم همیشه یه لیدر باید افکار عمومی رو هدایت کنه و به غیر از خشونت راهی نیست که ... چپرهایی مثله شما رو زیره یه پرچم آورد :d

نه خوبه تعدادتون داره کم کم به حدی میرسه که یکم از استعداد من رو شکوفا کنین . :w02:

والا تا اونجایی که من میدونم این تکنیسین های عمران ( فوق دیپلم ) هستن که بازار داغ طاق ضربی رو هدایت میکنن . پسرم تو کلت هنوز داغه دستت به خرج نرفته وگر نه بیشترتون بساز بنداز میشین بعدا :d
بابا یکی این خوشتیپ مکویینو از برق بکشه:D
خوش اومدی آبجی:)

smtp1000

عضو جدید
سلام من شنيدم وقتي کارنامه نهايي ازمون سراسري مياد اگه اولويت هاي بعد از رشته اي که الان قبول شده اي را هم قبول شده باشي مي تواني تغيير رشته بدي ----مي دانيد چون من بدليل نداشتن اطلاع از مکان دانشگاه غير انتفاعي الويت 7 را يک غير انتفاعي دور تر اصفهان زدم(فولادشهر )ولي اولويت بعدش را در خود شهر اصفهان زدم ( چکار کنم خريت ديگه ) هر دو هم کارداني حالا اگه کارنامه نهايي بياد و اولويت بعد از فولادشهر را هم قبول شده باشم ميشه اونو رفت ثبت نام کرد اگه کمک کنيد لطف بزرگي به زندگي من کرده ايد

rasool.civil

مدیر بازنشسته

سلام
نه ديگه ،وقتي يه اولويتارو قبول بشي ديگه بعديو نميتوني بري
واسط رتبه آخرين قبولي تو اون اولويتو ميزنه كه شايدم شما رتبت كمتر باشه ولي نميتوني بري اونجا
همون اولي
فولاد شهرم كه خيلي دور نيست
سخت نگير واحدم كه داره فراوون:Dايشالا قبول ميشي

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا جایی که من میدونم میشه!!!!!!!!
یعنی میری دانشگاهی که قبول شدی ثبت نام میکنی بعدا طبق کارنامه نهایی میتونی انتقالی بگیری!!!!
در ضمن تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی ها زیاد جا دارن!! اونجام یه فرصت دارید!!!!!!!!!!
در ضمن سراسریش خیلی آسون انتقالی میگیره حالا غیر انتفاعی که آسونتره!!!!!!!!
دوست من با 3500 انتقالی گرفت رفت علم و صنعت !!!!!!!!!!!!!!! همون عمران ها!!!!!!!!!!
میتونم قسم بخورم!!!!!!!!!!!!!

rasool.civil

مدیر بازنشسته
تا جایی که من میدونم میشه!!!!!!!!
یعنی میری دانشگاهی که قبول شدی ثبت نام میکنی بعدا طبق کارنامه نهایی میتونی انتقالی بگیری!!!!
در ضمن تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی ها زیاد جا دارن!! اونجام یه فرصت دارید!!!!!!!!!!
در ضمن سراسریش خیلی آسون انتقالی میگیره حالا غیر انتفاعی که آسونتره!!!!!!!!
دوست من با 3500 انتقالی گرفت رفت علم و صنعت !!!!!!!!!!!!!!! همون عمران ها!!!!!!!!!!
میتونم قسم بخورم!!!!!!!!!!!!!
انتقالي بحثش فرق ميكنه با ايني كه پرسيده:razz:

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتقالي بحثش فرق ميكنه با ايني كه پرسيده:razz:

جمله هام یکم بد بودن!!!
وگرنه با همون کارنامه نهایی میشه تغییر رشته داد ولی فک کنم باید ثبت نام کنین!!!!!!!!!!!:)

حالا چرا اخم میکنین!!:cry:
بشر جایز الخطاست!!!!!!!!!!!!!!!!!:w16:

rasool.civil

مدیر بازنشسته
جمله هام یکم بد بودن!!!
وگرنه با همون کارنامه نهایی میشه تغییر رشته داد ولی فک کنم باید ثبت نام کنین!!!!!!!!!!!:)

حالا چرا اخم میکنین!!:cry:
بشر جایز الخطاست!!!!!!!!!!!!!!!!!:w16:
ببخشيد اين شكلكه نتونست ميميك چهره منو برسونه:D:redface:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
مامان بزرگ این روحیه ای که شما داری اصلا هنری نیستا:D
اخه معماری درواقع یه هنره مثل دلقک سیرک اونم یه هنره مهم اینه که روحیه هنری داشته باشی:D

البته دلقک بودن خیلی سخت تر از معمار بودنه:biggrin:
لطفاً رعایت کنید.
شوخی به جای خوب، تمسخر بجای خود!
.
حالا کجا رفتی قایم شدی؟!
ببینم، بزرگتر نداشتی بیاری واسه دفاع از خودت مهشید خانم؟! :w40:
عید سعید فطر هم به همه معتقدان مبارک!

rasool.civil

مدیر بازنشسته
لطفاً رعایت کنید.
.
حالا کجا رفتی قایم شدی؟!
سلام
اينجا كه هنوز عيد اعلام نشده و فقط تو مسجد جامع نماز عيد خوندن
اگه تو شهر شما عيده عيدتون مبارك:D

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفاً رعایت کنید.
.
حالا کجا رفتی قایم شدی؟!
من همین جا از همه عذر خواهی می کنم اگه شوخی بدی انجام دادم بقیه منو به بزرگی خودشون ببخشن...دیگه هم در مورد رشته مهندسیمعماری اظهار فضل نمی کنم

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام!!!!

آغاز جنگ تحصیلی رو به همه مهندسای فعال تبریک میگم!!!!

انشاا... که همتون موفق باشید!!!

به امید خدا این ترم همه الف میشیم دیگه!!

(حداقل با امید شروع کنیم دیگه آرزو بر جوانان عیب نیس!!!)

(البته با کمی تلاش دیگه آرزو نیس!!!)

sarbaz121

عضو جدید
سلام به همه شما دوستان عمراني.

سري دوم مسابقه بهترين عكس در زمينه عمران و سازه را شروع كردم.
موضوع سري دوم آزاد ميباشد.
ا
ميد وارم مورد استقبال شما دوستان و
مورد توجه آقا مدير قرار بگيره:

http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=1172656#post1172656