اعتراض،آنچه به جای نرسد فریاد است....

Ebrahim n

عضو جدید
به نام او که انسان را از خاک آفرید و به اوخرد داد تا اندیشه کند

سلام به تمام دوستان وعزیزان

مدتیه که با سایت باشگاه مهندسان ایران آشنا شدم در این زمان کم سعی کردم در حد توان خودم در این سایت فعالیت کنم اما یک سری مشکلات که بعضی دوستان ایجاد میکنن باعث میشه روح هر انسان حقیقت جویی به درد بیاد خواستم این مشکلات را با شما در میان بگزارم تا برای آنها چاره ی اندیشه کنیم.

این مشکلات را در قالب چند سوال مطرح میکنم :

1-چرا بعضی از عزیزان بدون اطلاع از موضوع درباره ان نظر میدهند؟

2-به چه دلیل برخی از اعضای سایت مطالب شبهه بر انگیزی مطرح میکنند که زائیده خیال خودشان است؟

و هدف واقعی آنها از مطرح کردن این مطالب چیست؟

3-علت این که عده ای از دوستان تاپیک ها را از مسیر خود خارج میکنند تا حرف خود را بزنند چیست؟

4-برای چه عده ای به شخصیتهای بزرگ یکی از بزرگترین ادیان الاهی(اسلام) توهین میکنند؟

5-به چه علت افرادی به بزرگان تاریخ کهن ما که به نظر برخی محققان از فرستادگان الاهی نیز هستند اهانت میکنند؟

برای حل این مشکلات چه باید کرد

البته سوالات بیشتری می شود مطرح کرد اما نخواستم از حوصله جمع خارج بشه

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز

مدتیه که با سایت باشگاه مهندسان ایران آشنا شدم در این زمان کم سعی کردم در حد توان خودم در این سایت فعالیت کنم اما یک سری مشکلات که بعضی دوستان ایجاد میکنن باعث میشه روح هر انسان حقیقت جویی به درد بیاد خواستم این مشکلات را با شما در میان بگزارم تا برای آنها چاره ی اندیشه کنیم.

2-به چه دلیل برخی از اعضای سایت مطالب شبهه بر انگیزی مطرح میکنند که زائیده خیال خودشان است؟

3-علت این که عده ای از دوستان تاپیک ها را از مسیر خود خارج میکنند تا حرف خود را بزنند چیست؟

4-برای چه عده ای به شخصیتهای بزرگ یکی از بزرگترین ادیان الاهی(اسلام) توهین میکنند؟

5-به چه علت افرادی به بزرگان تاریخ کهن ما که به نظر برخی محققان از فرستادگان الاهی نیز هستند اهانت میکنند؟

بعضیاشون که مواجبشونو از این کار بدست میارن یعنی پول میگیرن که این کارارو بکنن بعضی از اراد هم از رو خود خواهی هست بعضی از افراد از رو تربیت غیر صحیح از این کارا میکنن بعضیاشونم که تو جو هستن و غیره...

سمیه امیری

عضو جدید

به نظر من یا باید قانعشون کرد یا بزارین به حال خودشون باشن
میشه بحث های بهتری رو بقیه بزارن تا اونها هم نادم بشن:que:

HesamSH

عضو جدید
واقعا حرف درستی زدی. راه حل این مشکل اینه که تو تاپیک هایی که با همچین قصدی زده میشه نظر ندیم. بذاریم خودشون برای خودشون ببرن و بدوزن. مرسی ;):gol:

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوبید؟
با توجه به اینکه بعضی بچه ها از اسپم کردن خوششون میاد وباعث میشه یه نمه معروف تر از قبل بن توی سایت و همچنین اون کادر سبز رنگو ببین اون کنار بالای آواتار...پر میشه....
و همچنین علاقه ی زیادشون به گرفتن امتیاز زوری و الکی از استارتر مجبورن این کارا رو بکنن...
شما به دل نگیر...:biggrin::biggrin::biggrin::D

terajedi21

عضو جدید
یک سوال دیگه هم برادرمون داشت که نپرسید!
6-شما چرا خودت رو مخاطب قرار نمی دی!؟
همین اعضای باشگاه من و تو هستیم که میشیم ما!راست میگه دیگه به هر تاپیکی که نظر نمی دن!خودم رو هم میگم!البته اگه حوصلتون سر رفت بیاین نظر بدین لااقل تو این فروم یه کم از حجم تبعیضات خلاص شین:Dبرادر من شما خودت بگو مقصودت چیه تو این فروم!گفتگوی ازاد همونطور که معلوم یعنی ازاد!:mad::surprised::D;)

Ebrahim n

عضو جدید
یک سوال دیگه هم برادرمون داشت که نپرسید!
6-شما چرا خودت رو مخاطب قرار نمی دی!؟
همین اعضای باشگاه من و تو هستیم که میشیم ما!راست میگه دیگه به هر تاپیکی که نظر نمی دن!خودم رو هم میگم!البته اگه حوصلتون سر رفت بیاین نظر بدین لااقل تو این فروم یه کم از حجم تبعیضات خلاص شین:Dبرادر من شما خودت بگو مقصودت چیه تو این فروم!گفتگوی ازاد همونطور که معلوم یعنی ازاد!:mad::surprised::D;)

سلام

از تمام دوستانی که اینجا نظر دادن تشکر میکنم:gol::gol::gol::gol::gol:
دوست عزیز اولین مخاطب این سوالات خودم بودم و چون به جواب ها و راه کارهای متفاوتی رسیدم خواستم از علم دوستان دیگر استفاده کنم تاهم خودم وهم بقیه عزیزان روش درست مقابله با این ناهنجاری هارا بدانند.
انتخاب یک روش مناسب برای مقابله با مشکلاتی که گفتم به نظر شما با گفتگوی آزاد منافات داره؟

masih.sh

عضو جدید
اگر مرگ داد است بیداد چیست
ز داد این همه بنگ و فریاد چیست

بالا