دانشگاه علوم و فنون مازندران

shajari

عضو جدید
علوم فنون نسبت به خیلی از دانشگاه ها کوچیک نیست ولی اوضاع کامپیوتری هاش که افتضاحه:w06:

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم..علوم فنونی..من تو باشگاه سابقه دارم ..بچه های علوم فنونی کمک خواستید بگید;)
83ای..هرکی که میاد یه خورده در مورد خودش بگه فک کنم جالب میشه..نظرتون چیه؟؟

shahrooz 7

عضو جدید
علوم فنون شاخ ترین دانشگاه ایرانه ;)
فقط دخترای لووووووووثی داره :thumbsdown:

salaremelli

عضو جدید
دانشگاه علوم و فنون مازندران به عنوان اولين دانشگاه غيردولتي با مجوز رسمي از وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در سال 1371 در شهرستان بابل شروع به كار نموده است. سطح فعاليت اين دانشگاه در زمينه تربيت مديران لايق و كارآمد در سطوح ارشد و دكترا بوده و با ارتباطات فعال خارج از كشور خود توانسته است در رشته‌هاي صنايع، MBA و كامپيوتر قدمهاي ارزشمندي را بردارد. پاسخگويي به نياز نظام مقدس اسلامي به افراد متخصص، پاسخ به اشتياق روزافزون جوانان به تحصيلات عالي و ايجاد زمينه پژوهشهاي علمي-كاربردي از اهداف مبنايي اين دانشگاه مي باشد. اين دانشگاه در چشم انداز خود توسعه ارتباط با دانشگاه‌هاي معتبر خارجي، بهره‌گيري از اساتيد دانشگاه‌هاي معتبر خارجي، تدريس دروس در دوره كارشناسي ارشد و دكترا به زبان انگليسي و ايجاد زمينه كارآموزي دانشجويان در خارج از كشور را قرارد داده است.

naghme hh

عضو جدید
علوم فنون

علوم فنون

علوم فنون فوق العادست استاداش سیستم مدیریتیش عالی بچه هاش عالی منم قبول دارم شاخیه واسه خودش:D

sama_spicy

عضو جدید
سلام
من از اهالی دانشگاه شما نیستم ولی یه سوال...
دانشگاهتون تو رشته کامپیوتر در چه سطحیه؟ اساتیدش؟
راستی وضعیت خوابگاهش چطوره ؟ شهریه هر ترم و...؟
ممنون اگه جواب بدید :w27:

mehran67

عضو جدید
سلام
من از اهالی دانشگاه شما نیستم ولی یه سوال...
دانشگاهتون تو رشته کامپیوتر در چه سطحیه؟ اساتیدش؟
راستی وضعیت خوابگاهش چطوره ؟ شهریه هر ترم و...؟
ممنون اگه جواب بدید :w27:

سلام .رشته کامپیوتر تو دانشگاهمون تو یه سطح متوسطیه .
حدود 5 الی 6 تا استاد کامپیوتر خیلی خوب هم داره که اکثرشون عضو هیءت علمی ان و درسهای اصلی کامپیوتر ر هم هم اینا درس میدن اگه میخوای باهاشون بیشتر آشنا شی میتونی یه سری به سایت دانشگاه بزنی (www.ustmb.ac.ir)
در مورد خوابگاه هم من اطلاعات زیادی ندارم اما در مورد شهریه معمولا یه چیزی بین 350 تا 400 هزار تومن در میاد .

sarajo0oniii

عضو جدید
من ورودي 82 دانشگاه علوم و فنون مازندران بودم...رشته صنايع...خيلي دانشگاه خوبي بود..بچه‌هاي خيلي خوبي هم داشت.:w12:يادش بخير :w05:
دانشجوها و فارغ التحصيلاي دانشگاه علوم و فنون بيان اينجا همديگه رو ببينيم

smahdih

عضو جدید
رشته صنایع علوم فنون حرف نداره ، واقعا استادای شاخی دار مخصوصا دکتر مهدوی یا جوادیان یا حدیقی یا ...:cry:
دختراش هم از 86 به اینور یکم لوس شدن

در کل همشونو دوست داریم:heart:

smahdih

عضو جدید
درود
شاید شما استثنا باشین ،
چه خبر از مهدکودک ؟

درسا خوب پیش میره ؟

mohammad.paleshi

عضو جدید
salam b ehamegi .. are ghabool daram kolan az 85 be invar bachehashon jaleb dar naoomadan kolan az vaghti bomi kardan injoori shod ...makhsosan az nazare fekrii....man vorodiye 87 ofu reshteye mohandesi sanaye - barnamerizi va tahlile systemha bodam. alanam daneshjoeye MBA arshade in daneshgam...87tia ke mashalaha to ertebat sange tamom gozashtam .. ama hamon vazheye mahde kodako khob omadii .. Smahdih :).. ama ba in hal hanooozam daneshgahe khobiye nesbat be kheyly az daneshgaha va hata sara sariha..;)..

J.Soltani

عضو جدید
سلام دوستان
كسي از شما مي دونه شهريه ارشد مهندسي شيمي چقدر هست واينكه خوابگاه به دانشجوها داده ميشه يا نه؟

'nobody'

کاربر بیش فعال
رشته صنایع علوم فنون حرف نداره ، واقعا استادای شاخی دار مخصوصا دکتر مهدوی یا جوادیان یا حدیقی یا ...:cry:
دختراش هم از 86 به اینور یکم لوس شدن

در کل همشونو دوست داریم:heart:

eva!chera loos!manam sanaye 88e injam!2khtaraye 86 b invar asan loos nistan!

احتمالا منظورشون دقیقا ورودی 87 بود:biggrin:

salam b ehamegi .. are ghabool daram kolan az 85 be invar bachehashon jaleb dar naoomadan kolan az vaghti bomi kardan injoori shod ...makhsosan az nazare fekrii....man vorodiye 87 ofu reshteye mohandesi sanaye - barnamerizi va tahlile systemha bodam. alanam daneshjoeye MBA arshade in daneshgam...87tia ke mashalaha to ertebat sange tamom gozashtam .. ama hamon vazheye mahde kodako khob omadii .. Smahdih :).. ama ba in hal hanooozam daneshgahe khobiye nesbat be kheyly az daneshgaha va hata sara sariha..;)..
این محمد پیر دانشگاه علوم فنونه. هر سوالی دارید ازش بپرسید:D

سلام دوستان
كسي از شما مي دونه شهريه ارشد مهندسي شيمي چقدر هست واينكه خوابگاه به دانشجوها داده ميشه يا نه؟

از محمد بپرسید دیگه ولی میدونم از شبانه کمتره شهریش