راهنمایی و سوال

علی الکترو

عضو جدید
:heart::heart::heart:سلام رفقای مهندس.:heart::heart::heart:
من امسال برق الکترونیک مشهدقبول شدم فقط بگید چیکارکنم تا سریع پیشرفت کنم شدید مخم هنگ کرده نمیدونم بایدچیکارکنم چی کتابی بخونم؟اصلادرباره رشته بهم بیشتر اطلاعات بدین:(:(:(
واقعاممنون پیشاپیش دوستون دارمو09151251373:gol::gol::gol::gol:

الميرا

عضو جدید
:gol:اولش تبريك :gol:اگه امسال قبول شدي كه سال اول درسات پايه هستن(رياضي 1.معادلات.امار احتمال)تو تا ترم 3 زياد احساس نخواهي كرد كه رشته ي برق هستي.فعلا با نرم افزار هايي مثل spiceوMATLABاشنا شو وتا ميتوني مقاله هايي راجع به برق بخون.;)و گرايشت رو خوب بشناس

علی الکترو

عضو جدید
:gol:اولش تبريك :gol:اگه امسال قبول شدي كه سال اول درسات پايه هستن(رياضي 1.معادلات.امار احتمال)تو تا ترم 3 زياد احساس نخواهي كرد كه رشته ي برق هستي.فعلا با نرم افزار هايي مثل spiceوMATLABاشنا شو وتا ميتوني مقاله هايي راجع به برق بخون.;)و گرايشت رو خوب بشناس
واااااقعاازت متشکرم حرفای عالی وتحریک کننده ای زدی.این نرم افزلارهارو برام واضح سازی کنی وبرام توضیح بدی شدید ممنونت میشم.تابتونم سریع تهیه شون کنم.اصلاموضوع اصلیشون چیه؟اگرمقله خوبم معرفی کنی خوشحال میشم.
ببخشیدهمش درخوست کردم اخه خیلی تازه واردم:gol::gol::gol:

الميرا

عضو جدید
چيزي كه تو بازار زياده و البته تو دانشگاها نسخه هاي اين نرم افزاراست وكتابا و وسي دس هاي اموزشيش.MATLABتا جايي كه من كار كردم ترسيم نمودار هاست و تحليل مدارا تا حدودي.spiceهم كه كاربرد زيادي در درسهاي مدار وال داره در مورد ترسيم وتحليل مدارهاست.مقاله هم تو همين سايت خيلي هست .خود منم چن تايي گذاشتم.موفق باشي;)

علی الکترو

عضو جدید
چيزي كه تو بازار زياده و البته تو دانشگاها نسخه هاي اين نرم افزاراست وكتابا و وسي دس هاي اموزشيش.MATLABتا جايي كه من كار كردم ترسيم نمودار هاست و تحليل مدارا تا حدودي.spiceهم كه كاربرد زيادي در درسهاي مدار وال داره در مورد ترسيم وتحليل مدارهاست.مقاله هم تو همين سايت خيلي هست .خود منم چن تايي گذاشتم.موفق باشي;)
سلام بازم خییییییلی ممنونم ازاینکه جواب سولامودادی.این مقاله هارو ازکجای سایت پیداکنم؟چون میخوام زودتذبخونمشون.شدییییدمنتظرراهنمایی های جالب وخوبت هستم.بازم مرسی:gol::gol::gol::gol::gol::gol:
اللهم عجل الولیک الفرج

بالا