كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
CARLSON CIVIL DESIGN 2009

CARLSON CIVIL DESIGN 2009

سلام بچه ها، اینم از اولین درخواست من، امیدوارم کسی داشته باشه بزاره واسه دانلود اینجا، البته با کرک، اگه CDش رو دارین حاضر به خرید هستیم، فقط اگه میشه کمکم کنین

این برنامه یه برنامه نقشه کشی هست که رو auto cad نصب میشه و همینطور جداگونه

محتاج کمک شما عزیزانیم !
:child:

sorur

عضو جدید
سلام

مثل كلاس هاي اسكيس -كلاس يا اموزشگاهي سراغ دارين كه تخصصي 3D MAX(معماري) اموزش بده ممنون

سلام ،من خودم کلاس های جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران رو رفتم،و از اونجایی که از 25 نفر ،22 نفر معماری می خوندند،استادش به ما مکس معماری رو آموزش داد.خیلی از بچه های معماری اونجا می رن.

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام ،من خودم کلاس های جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران رو رفتم،و از اونجایی که از 25 نفر ،22 نفر معماری می خوندند،استادش به ما مکس معماری رو آموزش داد.خیلی از بچه های معماری اونجا می رن.
من همین مهرماه برای اتوکد رفتم اونجا ولی اصلا خوب نبود! طوری که حتی با وجود اصرارها و پیگیریهای ما حتی یه دونه پلان هم با ما کار نکرد و هیچی یاد نگرفتیم! درباره ی مکس هم استادش میگفت قبلا مکس معماری کار میکرده و الان اونطوری نیست کما اینکه اون موقع که من میرفتم هم هیچ کدوم از بچه های مکس راضی نبودن!

archi_arch

مدیر بازنشسته
واسه اتوکد میگفتن خانه ی عمران خوبه.شاید اونجا کلاس مکس هم داشته باشه.البته متاسفانه ادرسشو ندارم و فقط اسمشو شنیدم!

farzad.memari69

عضو جدید
آره یک درس 3 واحدی مثل ریاضی عمومی،معارف و...........................این واحد را رشته ی حسابداری دارن و از امثال هم به رشته معماری 3 واحد کارآفرینی اضافه شده.

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
اریک عزیز مرسی ولی میشه اسم ورزشگاه وپلان را بهم بدی؟
اگه بازم پلان و عکس از هر جای ورزشگاه داشتی بی زحمت بفرست
من فقط این یه دونه رو گرفتم ولی زیاد هست....اسمشم همینه که اون بالا نوشتم.....دقیقا همونیه که تو سایت بود........یه سر به www.architectureweek.com بزن....خیلی چیزا توش پیدا می شه.....تو قسمت سرچش بنویس stadium پیدا می کنی;)

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
این درسو الان اکثر رشته های فنی دارن.....موضوعشم راه انداختن یه شرکت مربوط به رشته ی طرفه......باید سود و زیان و مقدار سرمایه اولیه و .... رو حساب کنی......این درس جزو دروس انتخابی تو رشته ی معماری واسه کاردانی پیوسته هاس.....اطلاعات من در همین حده;)

amin alizadeh

عضو جدید
پروژه فرودگاه

پروژه فرودگاه

سلام بچه ها من دربدر دنبال پروژه فرودگاهی که سقفش حالت اسپیس فرم است میگردم . خواهش میکنم اگه کسی داره واسم بذاره .
ممنون

gol2khtar

عضو جدید
سلام دوست عزیز من خودم میرم شرکت فطرس میدان ولیعصر کارش خیلی خوبه منتها الان وقتاش پره دیگه ...

narges_delangiz

عضو جدید
parke pazhuheshie memary

parke pazhuheshie memary

salam khubid man darsam tamoom shode in term va payan namam moonde mikhastam age kasi matlabi rajebe mozoom dare komakam kone
mozoom parke pazhuheshie memary
hala dar zamineye parke memary ya pazhuheshkadeye memary harchi bashe

nino

مدیر بازنشسته
salam khubid man darsam tamoom shode in term va payan namam moonde mikhastam age kasi matlabi rajebe mozoom dare komakam kone
mozoom parke pazhuheshie memary
hala dar zamineye parke memary ya pazhuheshkadeye memary harchi bashe
سلام
خوش اومدی
لطفا فقط فارسی تایپ کن

عزیزم توصیه ای که میتونم بکونم اینه که بری دانشگاهای دیگه و از پایان نامه های اونها کمک بگیری ;)
کدوم دانشگاهی ؟

binahayat_m

عضو جدید
این درسو الان اکثر رشته های فنی دارن.....موضوعشم راه انداختن یه شرکت مربوط به رشته ی طرفه......باید سود و زیان و مقدار سرمایه اولیه و .... رو حساب کنی......این درس جزو دروس انتخابی تو رشته ی معماری واسه کاردانی پیوسته هاس.....اطلاعات من در همین حده;)

اين 3 واحد از اين ترم با اسكيس و راندو كار كردند
قرار بود 10 نمرش كارافريني و 10 نمره پرزانته باشه و پشيمون شدند و همش شد پرزانته
استاد خوبي داشتيم چيزهاي زيادي از ش ياد گرفتيم

reza markaz

عضو جدید
5 بیمارستان معروف دنیا

5 بیمارستان معروف دنیا

یا سلام خدمت تمامی دوستان عزیز . من رضا به دنبال 5 بیمارستان معروف دنیا هستم با کمی عکس و اطلاعات راجع به آنها . مخلص تمامی شما عزیزان رضا مرکز ;)

farzad.memari69

عضو جدید
سلام آق رضا خیلی مخلصیم،چه عجب یکی از برجسته ترین دانشجو ها و معمارهای آینده کشور را توو باشگاه هندسین دیدیم.عکس های ماکت پروزتا بذار بچه ها ببینن حالشا ببرن.:biggrin::eek:http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon13.gif

rozhann

مدیر بازنشسته

سلام;) . بازم من:D. من یک سری اطلاعات و نقشه از بناهای زیر برای رساله ام می خوام.میشه کمک کنین؟:cry:
þ تالار شهر شیکاگوþ تالار شهر مونترالþ تالار شهر منچسترþ تالار شهر پاریس þتالار شهر دالاس þ تالار شهر بوستونþ تالار شهر لندن:)

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کمک کمک!

کمک کمک!

:w30:
من یه سایت گود دارم با عمق 23 متر ، برای دسترسی از پارک مجاور به داخل سایت مشکل دارم:w06:، کسی نمونه کاری داره که بتونه کمکم کنه!!!!!!

:w36:
:w27::w42:

archiciv

عضو جدید
من یه سایت گود دارم با عمق 23 متر ، برای دسترسی از پارک مجاور به داخل سایت مشکل دارم:w06:، کسی نمونه کاری داره که بتونه کمکم کنه!!!!!!

کاری نداره که با پله میشه حلش کرد مشکلت چیییه؟نمونه هم زیاده مثل پارک ساعی

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام;) . بازم من:D. من یک سری اطلاعات و نقشه از بناهای زیر برای رساله ام می خوام.میشه کمک کنین؟:cry:
þتالار شهر شیکاگوþتالار شهر مونترالþتالار شهر منچسترþتالار شهر پاریسþتالار شهر دالاس þ تالار شهر بوستونþ تالار شهر لندن:)
يه سر به اينجا بزن ببين كارت راه ميافته؟
http://www.architectureweek.com/2003/0226/design_1-1.html

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاری نداره که با پله میشه حلش کرد مشکلت چیییه؟نمونه هم زیاده مثل پارک ساعی

:w27: ممنون اون رو که می دونم :w15:، ولی گفتم شاید کسی چند تا نمونه ی خوب داشته باشه برای ایده گرفتن!!

nino

مدیر بازنشسته

میتونی عکسی چیزی بذاری ببینیم ؟
سایت پلانی ....

archiciv

عضو جدید
ارامگاه خاصی یا هرچی ؟
آرامگاه های آذربایجان یعنی قسمتای ترک نشین این استاد ما میخواد سبک شناسی پیرنیا رو زیر سوال ببره پدر ما رو در آورده میگه استاد پیرنیا دوره تیموری رو هم وارد این نوع معماری کرده که کاملا اشتباه حالا میخواد نمونه با هم مقایسه کنیم تا بیشتر بفهمیم خیر سرمون!:surprised:

archiciv

عضو جدید
دوستان عزیزی که اردبیل یا تبریز هستید هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم:cry:اگه از میراث فرهنگی برام دارک بقعه ها(آرامگاه ها) رو گیر بیارید هر چه قدر هزینه پست و غیره بشه خدمتتون میدم فقط سریعا کمکککککککک:crying:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.