انتخاب موضوع پایان نامه ارشد الکترونیک

minoo m.pezeshki

عضو جدید
سلام دوستان
من برای انتخاب موضوع پایان نامه مشکل دارم. میتونین کمکم کنید برای رشته برق الکترونیک در زمینه هوش مصنوعی موضوعی پیشنهاد کنید؟
البته من با سیستم های فازی کار کردم و روی نرم افزار متلب مسلط هستم.
تو این زمینه ها اگر موضوعی داشته باشید یا بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم! خیلی عجله دارم
:cry:
پیشاپیش از کمکتون ممنونم.
:gol:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من برای انتخاب موضوع پایان نامه مشکل دارم. میتونین کمکم کنید برای رشته برق الکترونیک در زمینه هوش مصنوعی موضوعی پیشنهاد کنید؟
البته من با سیستم های فازی کار کردم و روی نرم افزار متلب مسلط هستم.
تو این زمینه ها اگر موضوعی داشته باشید یا بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم! خیلی عجله دارم
:cry:
پیشاپیش از کمکتون ممنونم.
:gol:
از استاد راهنمای خود بخواهید که به جای معرفی یک موضوع کلی به شما، سر تیتر یک کار تحقیقاتی را به شما معرفی کند. از ایشان در مورد نمونه ای از کارهای انجام شده در سطح دنیا و حداقل یک نمونه مقاله بخواهید. البته گفته باشم که تحقیق و تفحص در مورد اینکه موضوع پایان نامه در ایران تکراری نباشد وظیفه استاد راهنمای شما نیست. این شما هستید که بایستی با کمی مطالعه و جستجو، از این بابت اطمینان حاصل کنید. مطلبی در رایتمن دیدم که دقیقا به همین مساله چگونگی پرهیز از تکراری بودن موضوع پایان نامه اشاره می کند اما تاکید می کنم انتخاب موضوعات و پیشنهاد آنها، به عهده استاد راهنمای شماست و تصمیم در مورد انتخاب یک موضوع و جلوگیری از تکراری بودن آن وظیفه شماست.

بالا