گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ آخ
پس تبیعی هم نیصط؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه واویلاااااااااااااااااا
کنکور میگن یه هیولاست که آدما رو میخوره
هالا به پست ما خورده!

باز پستتو بد جا زدی اومدن زدن بهت ؟؟؟؟:cool:
من نمی دونم کی به این جوونا گواهی نامه میده !؟!
زنگ زدی 110 یا بزنم ؟؟؟

navidsaket

عضو جدید
دلداری واسه چی؟
تو هم کنکور داشتی؟
آره بابا
آگه کنکور نداشتم استرسم چی بود؟
این مرضیه خانم کجا رفط؟
مرررررررررررضییییییییییییهههههههههههههههه خااااااااااااااااانمممممممممممممممم
کجاااااااااااااااااااایی؟
بیا فقط شما همدرد منی!

navidsaket

عضو جدید
سلام سلام،
yesss! it`s natural!
ببخشید نمیتونستم ترجمش کنم!:cry:
خواحش میکنم!
املام خوب شدح؟
نمره چند میدین؟
باز پستتو بد جا زدی اومدن زدن بهت ؟؟؟؟:cool:
من نمی دونم کی به این جوونا گواهی نامه میده !؟!
زنگ زدی 110 یا بزنم ؟؟؟

خب گفتن حمینجاست ما حم رفطیم خورد به پصط ما

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلداری؟
دلداری دیگه واسه چی ؟
مگه چی شده ؟
مگه قراره چیزی بشه ؟؟؟:(

نه ازیزم نه!
به قول یه نفر good morning حمیده!!!dear!
کلاتو کشیدی رو سورتت فکر کردی زندگی همون چند تا حصیره که به هم بافته شده! نه مادر!!!
راحت باش، اگه لپ توپتو لازم داشتی زیر کلات اس ام اس بده من میدم دستت:confused:

MADMAN

عضو جدید
خب ازیزم شما دیگه چرا؟ وقتی گفتن جمعه 8 شب باید یه نگاه به تقویم و ساعت مینداختی دیگه!!!
توجیه نکن توجیه نکن!!!:mad:

پارسال زودتر اومده بود:w00:

آره بابا
این مرضیه خانم کجا رفط؟
بیا فقط شما همدرد منی!

منم همدرتتم.
آیهانم آی کیو....:D

navidsaket

عضو جدید
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره انتشار كارنامه نتايج اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتي براي داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1389

تاریخ : 1389/02/19 - 16:00بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1389 مي‌رساند كه كارنامه نتايج اوليه آزمون مذكور از ساعت 20 روز جمعه 31/2/1389 بر روي سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل مشاهده خواهد بود و داوطلبان براي دسترسي به نتيجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبي يا شماره پرونده و هم چنين مشخصات شناسنامه اي خود (نام خانوادگي و نام ، شماره شناسنامه و تاريخ تولد) را وارد نمايند. ضمناً :

1. دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اين آزمون كه شامل شرايط، ضوابط و ظرفيت پذيرش رشته‌ها مي‌باشد، در سايت اينترنتي اين سازمان قابل دسترس خواهدبود. آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي مي‌شوند درصورت تمايل به دريافت اصل دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2)، مي‌توانند از روز سه‌شنبه 4/3/89 لغايت روز دوشنبه 10/3/89 به مراكز پستي شهرستان محل اقامت خود مراجعه ونسبت به دريافت آن اقدام نمايند.
به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1389 توصيه مي‌شود، ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره2) اقدام نموده و كد رشته محل‌هاي مورد نظر خود (حداكثر 100 كد رشته محل) را از ميان كد رشته‌ امتحاني مجاز و يا كد رشته‌هاي امتحاني مجاز انتخاب و كد رشته‌ محلهاي انتخابي را ابتدا به ترتيب اولويت علاقه مرتب نمايند و پس از آن كد رشته‌هاي انتخابي را در فرم پيش نويس (فرم پيش‌نويس در دفترچه راهنماي شماره 2 چاپ شده است) به ترتيب علاقه به كد رشته محل‌هاي انتخابي درج و پس از اطمينان از صحت كد رشته محل‌هاي انتخابي، در محدوده زماني كه از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 5/3/89 لغايت ساعت 24روز دوشنبه مورخ 10/3/89 مي‌باشد. براي انتخاب رشته به سايت سازمان مراجعه و با وارد كردن اطلاعات كارت اعتباري ثبت نام و يا شماره پرونده و كد رهگيري ثبت نام اوليه، نسبت به ثبت كد رشته‌ محلهاي انتخابي و تكميل فرم مذكور در مدت زماني كه در نظر گرفته شده، اقدام نمايند. بديهي است پس از تاييد نهايي كد رشته‌ محل‌هاي انتخابي توسط داوطلب، رمز 15 حرفي توسط سيستم به عنوان رسيد در اختيار داوطلب قرار داده خواهد شد.
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بابا
این مرضیه خانم کجا رفط؟
بیا فقط شما همدرد منی!

من اینجام نگران نباش! ;)
آخه الان موقع تصادفه! :confused:با این اعساب خو نشین پشت کیبورد دیگه، بگو یکی دیگه جات پست بزاره،

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ازیزم نه!
به قول یه نفر good morning حمیده!!!dear!
کلاتو کشیدی رو سورتت فکر کردی زندگی همون چند تا حصیره که به هم بافته شده! نه مادر!!!
راحت باش، اگه لپ توپتو لازم داشتی زیر کلات اس ام اس بده من میدم دستت:confused:

ها !
نه
لوپ توپ نمیخوام
حصیراش wireless داره ....

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز

navidsaket

عضو جدید
ها! بهتره! هالا باد با رضا ب مشورت کنیم بهت نمذه پاسی رو بدیم بری با رتبت خوش باشی :)
پاسی رو کح دیگه میگیرم!
اشکال ندارم در هد 2طا 3طا
درصطه؟
شما حم با رطبح ی دو رغمیط خوش باشی!!!!
من اینجام نگران نباش! ;)
آخه الان موقع تصادفه! :confused:با این اعساب خو نشین پشت کیبورد دیگه، بگو یکی دیگه جات پست بزاره،

آخح اجلح داشتم باید میومدم!
چیکار کنم دیگه؟
بچه ها 43دغیغه به اعلام نتایجه!!!!!!!!!!!!!!!

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بیا و به ملت روحیه بده....!!!:razz:
اسلن شما رو با این اثطرص طهنا میزارم....!!!
جوّطون زیادی کنکوریه!!!
من برم که اینجا جای من نیصط....!!!:cry::cry::cry:

:w04::w04::w04::w04::w04::w04::w04:

الان تو تنها کسی هستی که کنور نداره؟!؟!؟
نروووووووووو
45 دقیقه دیگه مونده!!!!

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسی رو کح دیگه میگیرم!
اشکال ندارم در هد 2طا 3طا
درصطه؟
شما حم با رطبح ی دو رغمیط خوش باشی!!!!

آخح اجلح داشتم باید میومدم!
چیکار کنم دیگه؟
بچه ها 43دغیغه به اعلام نتایجه!!!!!!!!!!!!!!!

دو رقمی!!!!!!!!!!!!!!!:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

بالا