این است مملکت اسلامی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بيتاب

عضو جدید
:biggrin:
وای خدا....
مردم از خنده....
دوباره اینکار .... را کردی؟
خب تو که طاووس نر برای اواتارت گذاشتی میشه ربطشو برامون توضیح بدی؟
:biggrin:
شما كه بابا برزگ تشريف داريد ............ولي خيلي از اوقات سخنان جونان را به زبان مي راني وحتي گاهي جاده خاكي مي روي

بيتاب

عضو جدید
الايمان هو :
المعرفه بالقلب
والاقرار باللسان
وعمل بالجوارح

اگر ترجمه سخن فوق را متوجه شديد ، مرا خواهيد شناخت كه چه جور آدمي هستم

Mehdi_Architect

عضو جدید
دوست عزیزی که این تاپیک رو باز کردی و همش با اسپم سعی میکنی بچه ها بیان تو تاپیکت شرکت کنند...
شمایی که دم از ایران اسلامی میزنی بهتره به آواتارت یه نگاه بندازی! میگن آواتار تقریباً شخصیت افراد رو مشخص میکنه! انواع و اقسام پرچم هایی رو که ایران رو بدبخت کردن میبینم بجز پرچم جمهوری اسلامی ایران!!! بهتره حداقل بری عکس پرچم کشور اسلامیت رو بذاری تو آواتارت ، بعد از خودش و دولت و حکومتش دفاع کنی...

• Like
واکنش ها: tur

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب باید می گفتید بهشون
هر کی باید سر جای خودش باشه تا این سوء تفاهم ها پیدا نشه:gol:
این بعضیا رو من هم دیدم متاسفانه :wallbash:
همه میخان به نمایشگاه برسن ایستگاهها هم همه شلوغ
یه 15 روز که همیشه نمیشه

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیزی که این تاپیک رو باز کردی و همش با اسپم سعی میکنی بچه ها بیان تو تاپیکت شرکت کنند...
شمایی که دم از ایران اسلامی میزنی بهتره به آواتارت یه نگاه بندازی! میگن آواتار تقریباً شخصیت افراد رو مشخص میکنه! انواع و اقسام پرچم هایی رو که ایران رو بدبخت کردن میبینم بجز پرچم جمهوری اسلامی ایران!!! بهتره حداقل بری عکس پرچم کشور اسلامیت رو بذاری تو آواتارت ، بعد از خودش و دولت و حکومتش دفاع کنی...
بیچاره میگه دین نمیکه مملکت که:razz:جدیدا عادت کردیم چپ و راست به هم گیر بدیم

مردک

عضو جدید
با هر سر و ریختی میان بیرون......مواد افزودنی به خودشون میزنن:biggrin::biggrin:....و نظرم میدن.....

آره دیگه
مملکت اسلامیه
فقط آقا و دارو دستش و چماق دارا حق نظر دادن دارن:redface:

خیلی احمقین:razz:
چون چادر نداشته یعنی نباید نظر بده؟

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روز پیش خواستیم با دوستم مترو سوار شیم که به خاطر نمایشگاه خیلی هم شلوغ بود
دو تا دختر که ظاهر چندان اسلامی نداشتن هم کنار همون دری که ما سوار شدیم وایساده بودن، رفیق من به زور سوار شد از بس شلوغ بود و رفت کنار اونا
دختره در اومد گفت مجبوری سوار شی بیای بچسبی به من؟ این است مملکت اسلامی؟

در صورتی که مملکت اسلامی گفته خانم اگه دوست نداری آقایون بهت بچسبن برو قسمت ویژه خواهران سوار شو.

اینو گفتم تا بگم بعضی ها از هر موقعیتی استفاده می کنن تا یه گیری به اسلام بدن (معلوم نیس اسلام چیکارشون کرده که اینقدر باهاش چپ افتادن) در صورتی که خودشون ساده ترین قوانین رو رعایت نمی کنن.

مملکت اسلامی اونه که انقد واگن مترو داشته باشه که همه مسافرا بتونن بشینن، نه این!

tur

عضو جدید
این مملکت نه تنها اسلامی نیست.......حتی بزرگاش هم بودای هم نیستن چه برسه به اسلامیشون.........الان دور زمونه سر بری با نام اسلامه...

چقدر از این 15 ماه مونده بری کانادا؟ خوش به حالت راحت میشی.

tur

عضو جدید

ممنون من با این حرفت کاملا موافقم همشون خلاف ایرانن

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
یه طرفه نباید به قاضی رفت:smile:
شما یه جور ماجرا را گفتی و یه نتیجه هم گرفتی!!!!
ولی من یه روایت ذهنی و محتمل میگم که قضیه برعکس بشه.
اول اینکه زنونه جا نداشته و اینا اجبارا اومده بودن اینطرف.
دوم اینکه دوست جناب عالی با دیدن دختر ها مصر شده که سوار شه....
سوم اینکه احتمالا دوست شما قیافه مومنی داره ولی بیش از حد نیاز چسبیده به دختره
و خیلی چیزای دیگه.
اگه دوست داری فیلمش را بیار توی 90 باشگاه ببینیم و داوری کنیم!!!!

چطور به این نتیجه رسیدی؟ من بارها دیدم اون ور خلوته باز هم میان این ور. هرچند که اون روز همه واگن ها غلغله بود.
اصلا این طور نبود.
:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: اون دوست من و قیافه و مومن :biggrin: :biggrin: :biggrin: اون اصلا ت این مایه ها نیست. فکر کنم اون روز کراوات هم زده بود تازه.

حیف که ندارم وگرنه در خدمت بودم.:gol:

آخرین ویرایش:

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
مملکت اسلامی اونه که انقد واگن مترو داشته باشه که همه مسافرا بتونن بشینن، نه این!

من اصلا در مورد اسلامی بودن یا نبودن ایران بحث نکردم ولی این جالب ترین شاخص برای تشخیض میزان اسلام تو یه مملکته.

.MosTaFa.

کاربر ممتاز

من کجا اسپم کردم؟ نمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا من مثل بعضیا عشق امتیاز و تاپیک نیستم. از تاریخ عضویتم مشخصه دوست من.
کی این جمله نغز ! رو گفته که آواتار تقریباً شخصیت افراد رو مشخص میکنه

آواتار من عکس روبرتو باجو بازیکن اسطوره ای ایتالیا هست چیکار دارم به پرچم های پشت عکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه باجو انسان بسیار خیر و پاک طینتیه، اگه خواستی برات بیشتر بگم، هر چند من فوتبالشو دوست دارم نه دین و عقیدش رو. می دونین که باجو بوداییه.
6 تا پرچمی که پیداست مال این کشوراست: مالزی، مالاوی، مولداوی، جزایر مارشال، میکرونزی، مالت، این ها ایران رو بدبخت کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ندانسته فقط قصد تخریب داشتن نتیجش میشه ضایع شدن.

آخرین ویرایش:

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
  1. یعنی هر کی از نظر شما حجاب اسلامی نداشته باشه باید بهش تجاوز بشه؟؟
    اون خانمها ادعایی برای مسلمونی نداشتن ولی خیلی ها این ادعارو دارن (کا اینکه شما هم رو همین اصل اسلام دارید قضاوت میکنید!!) پس نمیتونید بهشون خرده بگیرید! ولی اونها انسانن و حقوق انسانی برای اونها محفوظه
  2. قسمت خانومها دو تا واگنه!! جمعیت خانومها و اقایون تقریبا برابره! اون واسه راحتی خانومها گذاشته شده ولی وقتی جا نباشه جایی نزده که تو واگنهای دیگه نباید خانم بره!!! اما اینم دلیل نمیشه هر کس بخودش اجازه ی تجاوز به حریم کس دیگه ای رو بده!
  3. قطعا بیشتر از نزدیک بوده که اینو گفته!!! پس خیلی بزرگش نکنید! ببینید خودتون چی کار کردید و رعایت کنید! شما اگه تو خارج زندگی میکردید چی کار میکردید؟ چون مسلمون نبودن اگه جا هم نبود به زور بهشون میچسبیدید؟؟؟ فکر میکنید اونجا این رفتار قابل قبوله؟؟؟
  4. هیچ جای مترو نزده فقط برای اقایون! همه جاش برای همه هست و دو تا واگنش برای خانومهاس فقط! پس این دلیل نمیشه شما عفت یه دخترو زیر سوال ببرید بگید حتما خودش دوست داره بقیه خودشونو بهش بچسبونن!!! این حق اونها بوده سوار شن و شما هم موظفید تو رفتارتون دقت کنید. خیلی برام جالبه یعنی شما اگه تو تاکسی جا نباشه چون عجله دارید به هر قیمتی رو سر و صورت یه مسافر دیگه که زودتر اومده میشینید تا به مقصد برسید؟؟؟؟
در کل هیچ کدوم اینها مجوزی برای شما برای تجاوز به حریم دیگران نیست! پس سعی کنید فرهنگ رو بالا ببرید نه اینکه دنبال بهونه و توجیه خودخواهی خودتون باشید!

چرا این قدر می گی تجاوز؟؟؟؟؟
من اونجا بودم میگم ک.چکترین تماس فیزیکی با دخترا نداشتیم ما شما میگی تجاوز؟؟؟؟؟
اون خانم از اجرا نشدن اسلام برا ما میگه در حالیکه خودش رعایت نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حقوق انسانی برا بقیه نیست مگه ؟؟؟؟؟؟؟؟
این قطعا شما من رو کشته، نکنه شما هم مثل بعضی خبر گزاری ها جن استخدام کردی؟؟؟؟؟؟؟؟
اتفاقا من دارم از قانون میگم. من میگم اون قانون رو رعایت نکرده به مایی خرده میگیره که رعایت کردیم. من هر جا باشم سعی میکنم رعایت کنم ایران و خارج نداره.
عفت دختر دست خودشه خانوم.
این برداشت آخرتون دیگه آخرشه، اصلا هم تعصب توش نیستا.
اتفاقا من هم دارم از فرهنگ میگم خانوم.

glamorous

عضو جدید

دو تا دختر که ظاهر چندان اسلامی نداشتن هم کنار همون دری که ما سوار شدیم وایساده بودن، رفیق من به زور سوار شد از بس شلوغ بود و رفت کنار اونا

در صورتی که مملکت اسلامی گفته خانم اگه دوست نداری آقایون بهت بچسبن برو قسمت ویژه خواهران سوار شو.

اینو گفتم تا بگم بعضی ها از هر موقعیتی استفاده می کنن تا یه گیری به اسلام بدن (معلوم نیس اسلام چیکارشون کرده که اینقدر باهاش چپ افتادن) در صورتی که خودشون ساده ترین قوانین رو رعایت نمی کنن.

بد زمونه ای شده ........

Memar_70

عضو جدید

عجب!!!!!

من با این حرف شما موافقم

این حرفا نه ضد دینه نه ضد ایران
منظور اینه که یه سری اشخاص با خودشون فکر میکنن که هر کاری هم که بکنن نباید کسی چیزی بگه اگه کسی چیزی بگه میندازن گردن دین
میره وسط صد تا مرد وایمیسته فکر میکنه دورش حفاظه شیشه ای گذاشتن
من رفته بودم نمایشگاه داشتم بر میگشتم تو مترو تبدیل به memar_70 فشرده شدم ( البته تو قسمت خواهران:D)

glamorous

عضو جدید

:eek::eek::eek:بیچاره اسلام که باید جواب کمبودن تعداد واگونهای مترو هم بده.....

من موافقم که تو این کشور چیزی از اسلام رعایت نمیشه اما فکر کنم این دوستمون که این تابیک رو زده منظورش این بوده که بعضی ها بدون اینکه یکم فکر کنن هر چیز بدیرو که میبینن میخوان بچسبونن به اسلام (برای زیر سوال بردن دین و اسلام و خدا و... )

خداییش شما دینی بهتر از اسلام سراغ دارید؟؟؟ (منظورم مملکت نیست که دوباره بذارید اول اسلامو هی ازش بد بگیدااا)

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
:eek::eek::eek:بیچاره اسلام که باید جواب کمبودن تعداد واگونهای مترو هم بده.....

من موافقم که تو این کشور چیزی از اسلام رعایت نمیشه اما فکر کنم این دوستمون که این تابیک رو زده منظورش این بوده که بعضی ها بدون اینکه یکم فکر کنن هر چیز بدیرو که میبینن میخوان بچسبونن به اسلام (برای زیر سوال بردن دین و اسلام و خدا و... )

خداییش شما دینی بهتر از اسلام سراغ دارید؟؟؟ (منظورم مملکت نیست که دوباره بذارید اول اسلامو هی ازش بد بگیدااا)

100 درصدشو موافقم. البته یه چیزایی از اسلام رعایت میشه ولی نسبت به اون قسمتی که نمیشه چیزی نمیشه. بالاخره چی میشه؟

archi_arch

مدیر بازنشسته
چرا این قدر می گی تجاوز؟؟؟؟؟
من اونجا بودم میگم ک.چکترین تماس فیزیکی با دخترا نداشتیم ما شما میگی تجاوز؟؟؟؟؟
اون خانم از اجرا نشدن اسلام برا ما میگه در حالیکه خودش رعایت نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حقوق انسانی برا بقیه نیست مگه ؟؟؟؟؟؟؟؟
این قطعا شما من رو کشته، نکنه شما هم مثل بعضی خبر گزاری ها جن استخدام کردی؟؟؟؟؟؟؟؟
اتفاقا من دارم از قانون میگم. من میگم اون قانون رو رعایت نکرده به مایی خرده میگیره که رعایت کردیم. من هر جا باشم سعی میکنم رعایت کنم ایران و خارج نداره.
عفت دختر دست خودشه خانوم.
این برداشت آخرتون دیگه آخرشه، اصلا هم تعصب توش نیستا.
اتفاقا من هم دارم از فرهنگ میگم خانوم.
وقتی بیشتر از یه حدی که درسته به کسی نزدیک بشی میشه تجاوز!
اگه پستمو درست میخوندی توضیح داده بودم! اون خانوم ادعایی از اسلام نداشته ولی کسی حق تجاوز بهش رو نداره و باید یه حدی رو در برخورد باهاش رعایت کنه. اون ادمه و بدش میاد شما بهش بجسبی! این تو همه ی دنیا صادقه که دینشونم اسلام نیست! حق طبیعی هر کسیه!
نه ولی خیلی دیدم شرایط مشابه رو و ادمای مدعی و پررویی که ....

میشه بگید اون چه قانونی رو رعایت نکرده؟؟؟؟ توضیح دادم هیچ جای مترو مخصوصا فقط اقایون نیست و خانومها همه جا اجازه دارن برن! پس این حق اون خانوم بوده که تو اون واگن سوار شه و از حقشم استفاده کرده! کدوم بی قانونی؟؟؟

اره خیلی! کاملا مشخصه! محروم کردن دیگران از حقوق طبیعیشون به خاطر خودخواهی خودتون قانون شماس! درست مثل دینتون!

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
اگه پستمو درست میخوندی توضیح داده بودم! اون خانوم ادعایی از اسلام نداشته ولی کسی حق تجاوز بهش رو نداره و باید یه حدی رو در برخورد باهاش رعایت کنه. اون ادمه و بدش میاد شما بهش بجسبی! این تو همه ی دنیا صادقه که دینشونم اسلام نیست! حق طبیعی هر کسیه!

میشه بگید اون چه قانونی رو رعایت نکرده؟؟؟؟ توضیح دادم هیچ جای مترو مخصوصا فقط اقایون نیست و خانومها همه جا اجازه دارن برن! پس این حق اون خانوم بوده که تو اون واگن سوار شه و از حقشم استفاده کرده! کدوم بی قانونی؟؟؟

اره خیلی! کاملا مشخصه! محروم کردن دیگران از حقوق طبیعیشون به خاطر خودخواهی خودتون قانون شماس! درست مثل دینتون!

این معنای جدید تجاوز رو بگید تو دهخدا بنویسن، یعنی ملت تو تاکسی میشینن کنار هم و بعضا به هم برخورد هم دارن همواره در حال تجاوز به هم هستن؟؟؟
چند بار بگم، وقتی اون خانم میگه این است مملکت اسلامی یعنی ناراحته از اجرا نشدن قانون مملکت اسلامی، درحالیکه خودش چنان لباسی پوشیده بود که ...
نه من و نه دوست من بهش نچسبیدیم ولی وقتی جا کمه ناگزیر ملت میرن تو سینه هم
بی قانونی از پوشش، وقتی اون خانم تو همچون روز شلوغی میاد توی به قول شما واگن همگانی نتیجش معلومه. یعنی انتظار داری مردم از کار و زندگیشون بیفتن. اگه قرار باشه به قول اون دوستمون یه حصار دور هر خانم توی قطار بکشن دیگه جا میمونه واسه بقیه؟ اونه که باید توی همچین روزی بره توی واگن خواهران یا اگه اومد این ور طبعاتش رو بپذیره، البته نه اینکه هر مردی هر کاری دوست داشت بکنه ولی نه اینکه انتظار داشته باشه ملت دور تا دورشو خالی کنن که بهش بر نخوره.
میگم هر جایی بتونی یه گیری به دین می دیا. کاش ملت طبق دین رفتار می کردن
مشکلات ما همش از بی دینیه خواهر من.

Agha Nima

عضو جدید
mkhmkh جان اون خانم اشتباه كرد كه اومد توي واگن مرد ها ولي قبول كن كه بين تويي كه فهميده هستي با اون بايد يه تفاوتي باشه ، شما نبايد از اون در سوار مي شدين ،مي رفتين در كناري . به قول خدت هم كه عجله نداشتين با قطار بعدي مي رفتي .
اصلاً شما بايد خجالت بكشي كه بري كنار يه بد حجاب يا هر چيز ديگه اي وايسي عزيز .
ما اشتباه اون دختر ها رو متوجه شديم ، شما هم لجبازي نكن و اشتباهت رو بپذير .

آیاتای

عضو جدید

:gol::gol::gol:

archi_arch

مدیر بازنشسته
این معنای جدید تجاوز رو بگید تو دهخدا بنویسن، یعنی ملت تو تاکسی میشینن کنار هم و بعضا به هم برخورد هم دارن همواره در حال تجاوز به هم هستن؟؟؟
چند بار بگم، وقتی اون خانم میگه این است مملکت اسلامی یعنی ناراحته از اجرا نشدن قانون مملکت اسلامی، درحالیکه خودش چنان لباسی پوشیده بود که ...
نه من و نه دوست من بهش نچسبیدیم ولی وقتی جا کمه ناگزیر ملت میرن تو سینه هم
بی قانونی از پوشش، وقتی اون خانم تو همچون روز شلوغی میاد توی به قول شما واگن همگانی نتیجش معلومه. یعنی انتظار داری مردم از کار و زندگیشون بیفتن. اگه قرار باشه به قول اون دوستمون یه حصار دور هر خانم توی قطار بکشن دیگه جا میمونه واسه بقیه؟ اونه که باید توی همچین روزی بره توی واگن خواهران یا اگه اومد این ور طبعاتش رو بپذیره، البته نه اینکه هر مردی هر کاری دوست داشت بکنه ولی نه اینکه انتظار داشته باشه ملت دور تا دورشو خالی کنن که بهش بر نخوره.
میگم هر جایی بتونی یه گیری به دین می دیا. کاش ملت طبق دین رفتار می کردن
مشکلات ما همش از بی دینیه خواهر من.
نه اونجا اجباره بعدم تو تاکسی هم خیلی وقتها حتی برخوردی صورت نمیگیره ولی باید دید با چه دید و چه رفتاریه. من دختر میفهمم کی با چه غرضی بهم چسبیده! و اینکه اصلا منظوری داره یا نه!

تو پست اولمم این سوالو وپرسیدم! یعنی هر کی حجاب اسلامی شمارو نداشته باشه شما مجازید بهش تجاوز کنید؟؟ شما برید خارج چون همه رکابی یا بعضا با مایو میان بیرون بهش میچسبید چون اون مسلمون نیست؟
شمایید که این حجاب و قبول دارید اون قبول نداره! با وضعی که قبول داشته اومده بیرون در حد جامعه (در غیر اینصورت مسئولین زحمتکش گشت جلوشو میگرفتن!) پس شما اگه واقعا مسلمونید باید به اعتقاد هر کس احترام بذارید (لا اکراه فی الدین) نه اینکه هر کی اون طور که شما انتظار دارید نبود هر طور که دوست دارید دربارش فکر بد کنید و اجازه ی هر نوع برخوردی رو باهاش به خودتون بدید!!
من نگفتم حصار بکشید! حصار دور یه خانم به خاطر جسه و ... بعضا به اندازه ی یه اقا میشه! پس زیاد بزرگش نکنید!

نه اتفاقا بر عکس! دیگه دارم مطمئن میشم که ما هر چی میکشیم از دینه! مخصوصا دین اسلام! که به خودش اجازه میده واسه همه تعیین تکلیف کنه و با هر کی مخالفشه برخورد!!

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
mkhmkh جان اون خانم اشتباه كرد كه اومد توي واگن مرد ها ولي قبول كن كه بين تويي كه فهميده هستي با اون بايد يه تفاوتي باشه ، شما نبايد از اون در سوار مي شدين ،مي رفتين در كناري . به قول خدت هم كه عجله نداشتين با قطار بعدي مي رفتي .
اصلاً شما بايد خجالت بكشي كه بري كنار يه بد حجاب يا هر چيز ديگه اي وايسي عزيز .
ما اشتباه اون دختر ها رو متوجه شديم ، شما هم لجبازي نكن و اشتباهت رو بپذير .

عزیزم قطار بعدی شلوغ تر می شد
چون ساعت داشت کم کم 9 می شد.

در بعدی که شما می گی مگه من می دونم پشت هر دری چه خبره؟ ما یه جا وایسادیم همون جا هم رفتیم تو دیگه.

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
نه اونجا اجباره بعدم تو تاکسی هم خیلی وقتها حتی برخوردی صورت نمیگیره ولی باید دید با چه دید و چه رفتاریه. من دختر میفهمم کی با چه غرضی بهم چسبیده! و اینکه اصلا منظوری داره یا نه!

تو پست اولمم این سوالو وپرسیدم! یعنی هر کی حجاب اسلامی شمارو نداشته باشه شما مجازید بهش تجاوز کنید؟؟ شما برید خارج چون همه رکابی یا بعضا با مایو میان بیرون بهش میچسبید چون اون مسلمون نیست؟
شمایید که این حجاب و قبول دارید اون قبول نداره! با وضعی که قبول داشته اومده بیرون در حد جامعه (در غیر اینصورت مسئولین زحمتکش گشت جلوشو میگرفتن!) پس شما اگه واقعا مسلمونید باید به اعتقاد هر کس احترام بذارید (لا اکراه فی الدین) نه اینکه هر کی اون طور که شما انتظار دارید نبود هر طور که دوست دارید دربارش فکر بد کنید و اجازه ی هر نوع برخوردی رو باهاش به خودتون بدید!!
من نگفتم حصار بکشید! حصار دور یه خانم به خاطر جسه و ... بعضا به اندازه ی یه اقا میشه! پس زیاد بزرگش نکنید!

نه اتفاقا بر عکس! دیگه دارم مطمئن میشم که ما هر چی میکشیم از دینه! مخصوصا دین اسلام! که به خودش اجازه میده واسه همه تعیین تکلیف کنه و با هر کی مخالفشه برخورد!!

چه اجباری خانوم؟ اگه بخوای مثل شما فکر کنی باید بگی صبر کن تا یه تاکسی که زن توش نیست بیاد سوار شی. این که نشد.
من کی همچین حرفی زدم؟ من گفتم قانون رو خودش وقتی رعایت نمی کنه چرا از قانون میگه پس؟ کجا من تجاوز کردم اصلا؟؟؟؟؟؟؟؟
قانون هر جایی مخصوص خودشه، تو خارج یه اندازه آزادی هست تو ایران یه اندازه. هر جایی باید قانون خودشو رعایت کرد. تازه مگه من گفتم چون حجاب نداشت باید ملت بچسبن بهش؟ حرف میداری تو دهن آدما. هر کی جای اون وایساده بود همین اتفاق واسش می افتاد ولی همون طور که تو پست اول تاپیک گفتم مشکل اینه که بعضی ها از هر موقعیتی سعی می کنن یه بد و بیراهی به اسلام و مسلمون بگن. من از این ناراحت شدم.
من برخورد بدی نداشتم. اون بود که بهش برخورد. تازه همین گلایه ای که می بینید من اینجا می کنم رو به خودش نکردم چون شلوغ بود. من و دوستم فقط سکوت کردیم.
جمله آخرتون در مورد بعضی مسلمونا صدق می کنه ولی در مورد اسلام خیر. البته نظرات متفاوته.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا