خدا به هممون رحم کنه

MaFia

عضو جدید
1.تایید شد.
2.تایید شد
3.تایید شد
4.تایید شد.

اما میترا جون خر کم نیست.میدونی چی میگم.امروز کرج بودم عینهو پشگل پلیس ول بود تو شهرتون.بی پدرا همچین به سیگارم زل میزدن انگار دارم درخت ماری جوانا میکشم.

:love::gol:

كرج كه جديدا پليس زياد شده . بگيرن هم بد ميگيرن...

Atheist

عضو جدید
ولی خوب بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که ما در طول تاریخ (مخصوصا این سی سال سیاه و ننگین اخیر) اینقدر دیکتاتور و دیکتاتوری دیدیم که دیگه در پیچوندن قوانین و زیر آبی رفتن استاد شدیم. بره اینم یه راهی پیدا می کنیم.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.تایید شد.
2.تایید شد
3.تایید شد
4.تایید شد.

اما میترا جون خر کم نیست.میدونی چی میگم.امروز کرج بودم عینهو پشگل پلیس ول بود تو شهرتون.بی پدرا همچین به سیگارم زل میزدن انگار دارم درخت ماری جوانا میکشم.

یعنی سیگارت رو بگیرند دیگه کارت تمومه؟!!!!!:surprised:
شما که این ها رو میشناسی خودت هم که میشناسی ...پس بر علیه هم هستید !
و خدا نکنه خدا نکنه که این پدر سوخته ها اسیرت کنن و....
پس خودت رو به هیچ چیز محدود نکن حتی آب و غذا چه برسه به سیگار...
البته من خودم هم سیگار میکشم ولی روزهایی هم برای تحمل همچین جاهایی تمرینی سیگار نمیکشم !

ترمه جون

عضو جدید
ولی خوب بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که ما در طول تاریخ (مخصوصا این سی سال سیاه و ننگین اخیر) اینقدر دیکتاتور و دیکتاتوری دیدیم که دیگه در پیچوندن قوانین و زیر آبی رفتن استاد شدیم. بره اینم یه راهی پیدا می کنیم.

راهی پیدا کردی
بچرخونش کمرو.
به ما هم بگو.

ترمه جون

عضو جدید
یعنی سیگارت رو بگیرند دیگه کارت تمومه؟!!!!!:surprised:
شما که این ها رو میشناسی خودت هم که میشناسی ...پس بر علیه هم هستید !
و خدا نکنه خدا نکنه که این پدر سوخته ها اسیرت کنن و....
پس خودت رو به هیچ چیز محدود نکن حتی آب و غذا چه برسه به سیگار...
البته من خودم هم سیگار میکشم ولی روزهایی هم برای تحمل همچین جاهایی تمرینی سیگار نمیکشم !

خب تا از اونجا بزنم بیرون نکشیدم.

آخرین ویرایش:

ayhann

اخراجی موقت
همین الان اخبار شبکه اول اعلام کرد که قطعنامه ای به امضا رسیده که با بی حجابا برخورد شدید شه.
خدایا به هممون رحم کن.:crying2:

اتفاقا خوبه.من موافقم.
هرچی فشار رو جامعه زیاد بشه به نفع جنبشه و کاسه صبر مردم زود تر لبریز میشه;)

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بی شرفا.من ناجور بو الکل میدادم.تا از کرج بزنم بیرون روسریم جلو بود.گفتم مدارکو بخوان ببینن.بوی دهنم رو حس کنن.چه شود.:whistle:

واااااااااای الکل...واااااااااااااااای سیگار...واااااااااااای بدحجابی...چه جسارتا...یهو 3 زیل کک هم می زدی پروژه رو تکمیل می کردی....:victory::w18::w18::w18:

ترمه جون

عضو جدید
واااااااااای الکل...واااااااااااااااای سیگار...واااااااااااای بدحجابی...چه جسارتا...یهو 3 زیل کک هم می زدی پروژه رو تکمیل می کردی....:victory::w18::w18::w18:

وا خاک تو سرم منو این حرفا!مزاج نمودیم.
قصدمان شوخیِ عمومی با برادر حمید بود.:biggrin:

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب خیلی هم عالیه ... بابا خواهر چادرتو سر کن دیگه چیه با مانتو میای بیرون مگه اینجا خونه خالست؟

لوتی مشروطی

عضو جدید
حجاب یه فرهنگه و تنها از راه فرهنگی نهادینه میشه ! ( اینو تو کتابا خوندم!)
اما نظر شخصیم اینه که بعضیا دیگه خیلی ضایه میگردن و واقعا" جو جامعه رو مسموم می کنن. چه پسر و چه دختر... بالاخره زندگی اجتماعی باید پایبند قوانین اجتماعی هم در حدود عقلی و عرفی باشه. واقعا" بعضی دخترا و پسرا جو و فضای جامعه رو متشنج می کنن.
به نظرم باید با این دسته برخورد بشه (البته نه اینکه ببرنشون کهریزکا !!!) ولی بقیه ی افراد که حالا یه کم مو بیرون گذاشتن یا مانتوی نسبتا" تنگ پوشیدن یا نمادهایی استفاده کردند که معنی تبلیغ یه ضد ارزشه و... رو باید با فرهنگسازی اصلاح کرد.

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
آواتار چه ربطی داره به دینتون.همینجوری یه چیزی بگین،یه وقت کسی فکر نکنه شماها نمیتونید اظهاره نظر کنید.

بذار نظر بده ...

ولی به نظر من حجاب یه مسئله شخصیه و نباید کسی تو کار ملت کار داشته باشه ...

کشورهای دیگه دارن آپولو هوا میکنن ما هنوز داریم رو حجابو ازین چرتو پرتا بحث می کنیم...

راستی دارم میرم WC باید کدوم پامو اول بزارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahan 2

عضو جدید
بذار نظر بده ...

ولی به نظر من حجاب یه مسئله شخصیه و نباید کسی تو کار ملت کار داشته باشه ...

کشورهای دیگه دارن آپولو هوا میکنن ما هنوز داریم رو حجابو ازین چرتو پرتا بحث می کنیم...

راستی دارم میرم WC باید کدوم پامو اول بزارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اول پای چپت. در ضمن بیرون اومدنی هم با پای راست بیا.

ترمه جون

عضو جدید
و اما امروز توی نمایشگاه.....................
جناب آغای سید احمد خاتمی تشریف آوردن و رفتن اقامه ی نماز.
بعد یه گله اومدن بیرون که بی حجاب حیا کن مملکتو رها کن!
خارجیا کف کرده بودن:eek:
نمیدونستن اینا چی میخوان.یه جوری حرف میزنن انگار مملکت ارثِ باباشونِ.انگار ما از یه جایِ دیگه مهاجرت کردیم اومدیم اینا رو از راه به در کنیم.آدمایی که باید تویِ محیطی باشن که گناه نکنن.
دینِ جالبیه.بعد خواهرایِ روحانی رو مسخره میکنن که تو صومعه خودشونو حبس میکنن که به گناه نیفتن.
خلاصه به این میگن دموکراسی.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و اما امروز توی نمایشگاه.....................
جناب آغای سید احمد خاتمی تشریف آوردن و رفتن اقامه ی نماز.
بعد یه گله اومدن بیرون که بی حجاب حیا کن مملکتو رها کن!
خارجیا کف کرده بودن:eek:
نمیدونستن اینا چی میخوان.یه جوری حرف میزنن انگار مملکت ارثِ باباشونِ.انگار ما از یه جایِ دیگه مهاجرت کردیم اومدیم اینا رو از راه به در کنیم.آدمایی که باید تویِ محیطی باشن که گناه نکنن.
دینِ جالبیه.بعد خواهرایِ روحانی رو مسخره میکنن که تو صومعه خودشونو حبس میکنن که به گناه نیفتن.
خلاصه به این میگن دموکراسی.

جدا این کارو کردن؟!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سَسیزی چیاخت میین ....ممکلتو کلا به گند گشیدن می خوان کف دریا رو پاک و اسلامی نشون بدن برو زیر آب ببین چه گندی زدن به این دریا:child:

بالا