خیانت و نشانه های آن در مردان

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا وا شما Hotspur هم خانمی؟ ببخش خواهر من فکر می کردم شاید ،یه وقت، احیاناً ....

اوا خواهرمنم فک میکردم شما.............

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبجی بیا جوشونده استوخودوس درست کردم یه لیوان گذاشتم کنار بیا بگیر بخور خوابت می بره
اتفاقاً ما قبل از تشریف فرمایی شما نسکافه میل کردیم، آخه می دونید چیه داداش حالا حالا قصد نداریم بخوابیم... دور هم داریم می گیم و می خندیم برا چی بخوابیم؟
شما اگه خوابتون میادف تشریف ببرید ما مزاحمتون نمی شیم :D

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقاً ما قبل از تشریف فرمایی شما نسکافه میل کردیم، آخه می دونید چیه داداش حالا حالا قصد نداریم بخوابیم... دور هم داریم می گیم و می خندیم برا چی بخوابیم؟
شما اگه خوابتون میادف تشریف ببرید ما مزاحمتون نمی شیم :D

خوب آبجی من تو قران نگاه کردم دیدم نوشته غیبت کردن مثل خوردن گوشت برادرانتان هست خواستم بگم فکر خودتون نیستید فکر ما داداشا باشید گناه داریم حیف گوشتمون خورده بشه:cry:.........:D.......:gol:

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اگه خودم بخورم اونوقت خوابم میبره دیگه داداشام نیستن که از حقوق پایمال شده ی مردا حمایت کنند:D (شوخی)

ما که هستیم، شما بخواب نمی ذاریم کسی حقوقتون رو پایمال کنه، مگه نه دخترا:D

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب آبجی من تو قران نگاه کردم دیدم نوشته غیبت کردن مثل خوردن گوشت برادرانتان هست خواستم بگم فکر خودتون نیستید فکر ما داداشا باشید گناه داریم حیف گوشتمون خورده بشه:cry:.........:D.......:gol:

امروز همه كلي گوسفند كشتن.گوشت گوسفندا هست.فعلا نگران نباش تا بعد خدا بزرگه.(شوخي):w25:

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز

مگه شما تا حالا دیدی خانما غیبت کنن که ما دومیش باشیم؟ استغفرا...، زبونت رو گاز بگیر داداش، این وصله ها به ما نمی چسبه... مگه نه دخترا :D

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز

نگران نباش.آزمایش DNAبگیرن خورده نمیشی.:biggrin:

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه شما تا حالا دیدی خانما غیبت کنن که ما دومیش باشیم؟ استغفرا...، زبونت رو گاز بگیر داداش، این وصله ها به ما نمی چسبه... مگه نه دخترا :D

بابا همینجوری از خودتون تعریف کنید...من که می دونم به خون داداشاتون تشنه اید میاد اینجا تخلیه کنید:cry: تفلک پسرا:gol: