گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
سلام به همگی
بعد از قرنی اومدم..... جالبه می بینم هنوز زیر اسمم نوشته کاربر فعال مهندسی شیمی!
چهره های ناآشنا زیاد می بینم. خیلی از قدیمی ها هم هنوز هستن. بابا ایول به این علاقه!

ههههههههههههههههههههی
عجب روزگاریه!
بعد مدتها شرکت نفت یه آگهی استخدام زده ، اونم ....
من بیکار بودم اومدم این رشته؟!!!!!!!!

سلام عزیزم خوش اومدی
کجا بودی از این ورا!;)
جدی میگی !:surprised:

nazanin1811

کاربر فعال
واقعا ما بيكار بوديم اومديم اين رشته گرايش من كه صنايع معدني ديگه بدتر
اين گرايش رو جمعش كنند بهتره

loverman

عضو جدید
رشته به این خوبی کجا سراغ دارین؟
بازم انگار تالار بهم ریخته

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا چرا ما نفتي ها رو انداختن باشما:(

همه ي بودجه مملكت از نفته و بوسيله ما oilmenها تهيه ميشه:D;)

يعني ما اين قدر كوچيكيم:(

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا چرا ما نفتي ها رو انداختن باشما:(

همه ي بودجه مملكت از نفته و بوسيله ما oilmenها تهيه ميشه:D;)

يعني ما اين قدر كوچيكيم:(

اگه یکی مثه شما باشه، که در حدی نیستین که نیاز به مقایسه داشته باشین، اول کمی فکر کنین بعد شخصیت خودتون رو اگه نیاز دیدین کوچیک کنین

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودمونم ميتونيم انجام بديم ! همونجوري كه سرمد گفت مختارين. ولي من كه ديگه حالو حوصله بي احترامي ندارم . شما ميري واسه خودت مديريت كني تو بقيه بخشا يا اينكه با كارت بيشتر ادمين رو مطمئن كني كه تالار ما نيازي به همكار مدير نداره ؟!!!
هر كسي كاري داشت يا مطلبي خواست ميتونه بهم پيغام خصوصي بده تا كمكش كنم اگه بتونم :)

نیما جان شما فقط دعواتون سره یه مدیریت یا کمک مدیره ؟ همین ؟

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه پست گذاشتم خیلی ها فکرای ناجور کردن!!!
رشته ی ما خیلی هم خوبه، عالیه! از نفت هم جامع تره اینکه واضحه!!!

منظور من متن آگهی و افرادی بود که می گرفتن!!! همون بهتر که متوجه نشدین:biggrin:

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزش يك مهندس نفت بسيار بالاتر از يك مهندس شيمي است چه تو ايران چه تو كل جهان :D:razz:

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما سال چندم دانشگاهی که اینقدر راحت حکم صادر میکنی عزیزم؟:biggrin:

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
سلام به بچه هاي گل مهندسي شيمي.
بعد چند هفته اومدم باشگاه ميبينم كه كلي اتفاق افتاده
حالا بچه ها شماها حالتون خوبه؟
راستي بحث همكار مدير به كجا رسيد؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

خوش امدی...
در رابطه با همکار ..انشالل... فعالیت ها زیاد بشه چشم.

خوش امدی...
در رابطه با همکار ..انشالل... فعالیت ها زیاد بشه چشم.

سلام خوبي ؟
هيچي مث هميشه ادمين جوابارو نميده يني بي اهميت شدن . ميگيم همكار چي شد ،‌جوابي نميده . بي احترامي ديگه از اين بيشتر ؟ مام ديگه پيگيرش نشديم
نقشه هايي كه واسه اين تالار كشيدند زياده . جالبه كه اينجا هدف فقط فعاليت زياد كردنه نه سطح سواد !
فعاليت زياد همه جوره ميشه كرد
تاپيك زياد زد
اسپم كرد
تاپيك در جاهاي مختلفي كه ربطي به موضوع نداره ايجاد كنيم

تازه كاش با فعاليت حل ميشد! من نميدونم انتخاب مدير واسه اين تالار اينقدر سخته كه الان چنيدن ماهه انتخاب نشده كسي ؟ قرار بود آزمون بذارن يمدت! فك كنم ميخوان استخدام كنن ! :d
از آزمونم كه خبري نيست ! فقط بايد ديد كيا بيشتر تاپيك ايجاد ميكنن يا به عبارتي كيا بيشتر و بهتر بلدن كپي پيست كنن

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
سلام خوبي ؟
هيچي مث هميشه ادمين جوابارو نميده يني بي اهميت شدن . ميگيم همكار چي شد ،‌جوابي نميده . بي احترامي ديگه از اين بيشتر ؟ مام ديگه پيگيرش نشديم
نقشه هايي كه واسه اين تالار كشيدند زياده . جالبه كه اينجا هدف فقط فعاليت زياد كردنه نه سطح سواد !
تاپيك زياد زد
اسپم كرد

تازه كاش با فعاليت حل ميشد! من نميدونم انتخاب مدير واسه اين تالار اينقدر سخته كه الان چنيدن ماهه انتخاب نشده كسي ؟ قرار بود آزمون بذارن يمدت! فك كنم ميخوان استخدام كنن ! :d
از آزمونم كه خبري نيست ! فقط بايد ديد كيا بيشتر تاپيك ايجاد ميكنن يا به عبارتي كيا بيشتر و بهتر بلدن كپي پيست كنن
سلام نيمايي خوبي؟
ميگن در نبرد صخره و آب هميشه آب پيروز ميشه نه به خاطر قدرتش بلكه به خاطر سماجتش.
حالا ما هم اينقدر سماجت ميكنيم تا به حقمون برسيم.حقيو كه بايد بگيريم وگرنه بهمون نميدن
اصلا چطوره يه زمان مشخصو تعيين كنيم تا هم بهتاش هم ادمين هم بچه هاي فعال تالار همه بيان تا وضعيت مشخص بشه.اگه خود ادمين تشريف نمي يارن خوب جلسه رو با بهتاش تشكيل ميديم.همه ي تالارا همكار دارن چرا تالار ما نبايد داشته باشه.
فردا ميبيني واسه بخش تاپيك هاي قديمي هم همكار انتخاب ميشه :D
اصلا ميشه هر قسمت تالارو به يه نفر داد مثلا به عنوان مسيول مقالات مهندسي شيمي تا اون طرف حداقل اونجارو مرتبش بكنه.الان رفتم تو قسمت كتابا طرف اومده يه درخواستو 3 جا نوشته.:mad:
حالا بازم بايد ببينيم نظر بقيه بچه هاي تالار چيه؟
منتظر جواب بقيه بچه ها هستم

حميدرضا

سلام نيمايي خوبي؟
ميگن در نبرد صخره و آب هميشه آب پيروز ميشه نه به خاطر قدرتش بلكه به خاطر سماجتش.
حالا ما هم اينقدر سماجت ميكنيم تا به حقمون برسيم.حقيو كه بايد بگيريم وگرنه بهمون نميدن
اصلا چطوره يه زمان مشخصو تعيين كنيم تا هم بهتاش هم ادمين هم بچه هاي فعال تالار همه بيان تا وضعيت مشخص بشه.اگه خود ادمين تشريف نمي يارن خوب جلسه رو با بهتاش تشكيل ميديم.همه ي تالارا همكار دارن چرا تالار ما نبايد داشته باشه.
فردا ميبيني واسه بخش تاپيك هاي قديمي هم همكار انتخاب ميشه :D
اصلا ميشه هر قسمت تالارو به يه نفر داد مثلا به عنوان مسيول مقالات مهندسي شيمي تا اون طرف حداقل اونجارو مرتبش بكنه.الان رفتم تو قسمت كتابا طرف اومده يه درخواستو 3 جا نوشته.:mad:
حالا بازم بايد ببينيم نظر بقيه بچه هاي تالار چيه؟
منتظر جواب بقيه بچه ها هستم

حميدرضا
پيشنهاد خوبيه
منم چندين بار گفتم واسه هر بخش يه همكار مدير نيازه

اگه بشه جلسه رو تشكيل داد كه خوبه ولي ماشالا همه ديگه سرشون از بس شلوغ شده وقتي ندارن واسه ما كه!
فقط ميگن فعاليت كنيد تا انتخاب كنيم! خب يكي نيست بگه شما مديرا كه پيشكسوت باشگاهين خيلياتون حتما ديگه فعالين رو ميشناسين ديگه . يني تا فعاليت نشه كسي شناخته نميشه ؟!! پس فعاليت قبلا بچه هاي فعال اينجا چي شد ؟ همش كشك بود ؟؟ اگه سر كاريه بگيد تا ماهم بيايم بازي :d
كسي اگه تونست بهتاش يا ادمينو بياره يه جا كه پاسخگو باشن من اسممو عوض ميكنم :biggrin:

nazanin1811

کاربر فعال
من نگفتم رشتمون اشكال داره مثل اينكه خيلي ها اشتباه گرفتند
من مثل خيلي هاي ديگه با عشق تمام وارد اين رشته شدم و هنوز هم واقعا با اين علاقه در گيرم . مشكل من اين اسم گرايش هاست كه واقعا غير كارشناسي ازشون استفاده شده.هممون ميدونيم كه اين گرايش ها واقعا با هم فرقي نداره.و همه ما مهندس شيمي هستيم
ولي متاسفانه شركت نفت يا پتروشيمي يا هر جايه ديگه بدون ارتباط با دانشگاهها و كار كارشناسي توي استخدامي هاشون مهندسي شيمي رو گرايش بندي ميكنند(حالا بگذريم از اينكه اينبار فقط آقايونو استخدام ميكنند )
وزارت علوم خودش بايد گرايش رو از روي مهندسي شيمي توي مقطع كارشناسي برداره حرفي كه يه مدت تو انجمن ملي مهندسي شيمي هم مطرح بود يا حداقل به اندازه كافي در اين رابطه براي كارفرماها اطلاع رساني بشه

آخرین ویرایش:

mahan_shahrokhi

عضو جدید
سلام
ميگم پروژه desalter رو چكار كردي؟ بالاخره مشكلت با hysys حل شد؟از كوهدشت و كرمانشاه چه خبر؟و ...

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام خوبي ؟
تاپيك زياد زد
اسپم كرد

خب وقتی خودم هستم همکارش چی بود!! یواش یواش دارم تالارها رو تمیز کاری میک نم به عنوان مثال تالارهای نرم افزار و آموزش نرم افزار تمیز کاری شدن. الان هم در حال تمیز کاری تالار جزوات هستم. اگر اوضاع سایت خوب بود که خودم هستم ولی اگر دیدم داره اوضاع سایت شلوغ میشه مجبور یک نفر رو بذارم. من در حال حاظر در سمت مدیر تالار مهندسی شیمی هستم و در سمت ارشد نیستم.:gol:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
آقاي پيرجو يه پيشنهاد دارم.
اگه مي خواي اينقدر تو تالار جو سازي نشه اين آقاي نيما يا آقاي جوجه رو معاونشون كنيد . وگرنه اينا دست بردار نيستن.

اگر نیما و جوجو حرفی میزنند فقط و فقط به خاطر این هستش که این تالار رو دوست دارن. :gol:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
آقاي پيرجو يه پيشنهاد دارم.
اگه مي خواي اينقدر تو تالار جو سازي نشه اين آقاي نيما يا آقاي جوجه رو معاونشون كنيد . وگرنه اينا دست بردار نيستن.

اگر نیما و جوجو حرفی میزنند فقط و فقط به خاطر این هستش که این تالار رو دوست دارن. :gol:

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
خب وقتی خودم هستم همکارش چی بود!! یواش یواش دارم تالارها رو تمیز کاری میک نم به عنوان مثال تالارهای نرم افزار و آموزش نرم افزار تمیز کاری شدن. الان هم در حال تمیز کاری تالار جزوات هستم. اگر اوضاع سایت خوب بود که خودم هستم ولی اگر دیدم داره اوضاع سایت شلوغ میشه مجبور یک نفر رو بذارم. من در حال حاظر در سمت مدیر تالار مهندسی شیمی هستم و در سمت ارشد نیستم.:gol:

اقای پیرجو من متوجه نمیشم وجود همکار مدیر برای ادمین یا تک تک ما چه فرقی میکنه
من وقتی با این سایت اشنا شدم بیشترین چیزی که باعث شد پابندش بشم وجود بچه های فعالش بود برام جالب بود که بلاخره 1جا هم پیدا شد که م.شیمی ها حرفی داشته باشن بگن!
اما حالا سر هیچ وپوچ که البته زیادم هیچ و پوچ نیست اعتصاب میشه چند روز دیگه باید انقلابمون رو جشن بگیریم ولی اینجا هنوز در حالو هوای اعتصابیم !! به خودم میگم اگه تظاهرات هم امکانش بود حتما میشد!
1 خواهش به عنوان 1عضو کوچیک توی این تالار دارم به شما میگم چون مدیرمون هستین به گوش ادمین برسونین:
اگه خواسته های ما بر اورده بشه کیه که اعتصاب کنه نیما سرمد و جوجو رو شما بهتر از من میشناسید همشون کلی به ماها خدمت کردن اگه الان هم زیاد فعالیت نمیکننن برا اینه که فکر میکنن (البته من اینجوری فکر میکنم) که کسی (منظورم مدیرای دیگه و ادمین) به ما توجه نمیکنه
خوب اخه چرا؟!
سرمد ونیما هم ادمای فعالی هستن وهم باسوادن چی میشه اگه همکار مدیر یا حتی مدیر بشن؟!
باورم نمیشه برا 1مدیر اونم تو تالار ما یا همکار مدیر انقدر حاشیه داشته باشه !
خواهشا از ادمین بخوای که ابهامات رو توضیح بدن ایجوری ما هم از بلا تکلیفی بیرون میایم!
منتظر جواب شما و ادمین هستیم:gol:

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا چه خبره ؟!
تالار نامنظمه؟ آقای پیرجو که می گن هستن و مرتب می کنن.
اگه مشکل اینه که کسی به حرف ما گوش نمی ده؟ خوب اگه هر چی ما بگیم بخوان بگن چشم که مدیر و کاربر معنی پیدا نمی کنه!

می رسیم به حرف اون دوست تازه واردمون : بابا یکی اینا رو مدیر کنه دیگه !:biggrin:
من فکر می کنم این باشگاه درسته که روی پستهای ما می چرخه اما لازمه گاهی به این فکر کنیم کسی مجبور نیست به برپایی اون ادامه بده.!!!! فکر می کنین همین ادمین مجبوره این سایت رو بگردونه؟؟؟؟؟ به نظر من که از روی علاقه ست . به نظر شما با اعتصاب کاربر چیزی از سایتش کم می شه؟؟؟؟؟؟!!!!!
خیلی از انجمنها هستن که کاربرها رو در صورت کوچکترین دخالتی تو کارهای مدیریتی اخراج می کنن!!! (انجمنهای خیلی معروفتر از باشگاه مهندسان ایرانی)
اینجا واقعا مدیران صبوری داره.

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
اینجا چه خبره ؟!
تالار نامنظمه؟ آقای پیرجو که می گن هستن و مرتب می کنن.
اگه مشکل اینه که کسی به حرف ما گوش نمی ده؟ خوب اگه هر چی ما بگیم بخوان بگن چشم که مدیر و کاربر معنی نداره!

می رسیم به حرف اون دوست تازه واردمون : بابا یکی اینا رو مدیر کنه دیگه :biggrin:
من فکر می کنم این باشگاه درسته که روی پستهای ما می چرخه اما لازمه گاهی به این فکر کنیم کسی هم مجبور نیست به برپایی اون ادامه بده.!!!! فکر می کنین همین ادمین مجبوره این سایت رو بگردونه؟؟؟؟؟
یا با اعتصاب ما چیزی از سایتش کم می شه؟؟؟؟؟؟!!!!!
خیلی از انجمنها هستن که کاربرها رو در صورت کوچکترین دخالتی تو کارهای مدیریتی اخراج می کنن!!! (انجمنهای خیلی معروفتر از باشگاه مهندسان ایرانی)

نازنین جون حرفات رو قبول دارم ولی یا رومی رومی یا زنگیه زنگی !
الان هیچی معلوم نیست اگه قراره اهمیت ندن خوب بگن اگه هم نه بگن یاحداقل اقای پیرجو میتونن شفاف سازی کنن
البته من هیچ کارم !

بالا