††† خانم‌ها و آقايون در شرايط مختلف چه مي‌كنند؟ †††

*mahdi_joker*

عضو جدید
کل اندازان و همرزمان* شفیق
گویی در فروم حاضر به دلایل متعدد که بسیار فراوان است
به طور مثال پیدایش کدورت در بین همرزمان و همچنین بی پایان بودن التفاتات
پیشگویی کدورت های فراوان بسیار مد نظر می باشد(در فارسی خودمانی یعنی حتما پیش میاد)
پس واضح و مبرهن می باشد که این فروم از مسیر اصلی خود منحرف گردیدندی
و به محل جولانگاهی تبدیل شدندی که سبب پایمال گشتن عقاید افراد حاضر خواهد گردید
پس واجب است که این مسا>ل را در فرومی دگر مطرح شوند
این نظر این بنده حقیر است

با ارادات بسیار فراوان

گویی شما نظرات مقبول و معقولی صادر مینماییئ ولیکن ای کاش چنین پیش آمدی حاصل نمیگردیدندی(اول من دندی راه انداختمها.گفته باشم:w12:)اما امروز که دلها شکسته شده و خونهای بسیار بر زمین ریخته شد و جانها فدای ارزشها,شاید بهتر باشد ادامه ای در کار نباشد و بر جای این کل کل ها دوستی و مهر و صفا که بنیان آن در پیشینیان ما نهاده شده بوده هست است!!!! ما نیز ز همین طریق قصد و قدم بر سفر در اعماق روشنایی های آینده نهیم.
لیکن چنین می اندیشم که اگر یاوران و یاران و همرزمان گرامی چنین نمینمودندی ادامه بر خنده میماند و همه حالش رو میبردیم داداش.(رفت شبکه 5.الان تصحیح میشه)ادامه بر شادی و شور و شعف بنا نهاده میگردیدندی.

ای کاش و ای کاش.اما دگر فرصتها ز دست شد,قلبها شکسته شد و ...
هنوز دیری از حوادث نا خوشایند نه پاییده است.میشود رهرو بمانیم و شور گسترانیم بر سرزمین محبتها.تنها نیاز بر بخشش دوستان و کمی عطوفت است.امید بر آن میرود که دیگر شاهد حوادثی از این دست نباشیم.

حال دستها در دست هم نهیم و قلبها را یکی کنیم و نیت ها را پاک ز هر کینه و دشمنی و پلیدی که تمام اینها صادره از اهریمنان است.روی بر اهورا مزدا کنیم که طریقت حقیقت است.
امید بر آن دارم و آرزو بر آن کردمندی که باز هم شاهد بیانات گهر بار و خنده های بی دلیل وبی بدیل و پی از پی هم در این مقال باشیم.

اهورا مزدا پشت و پناهتان و پندار و گفتار و کردار نیک راهتان.

بدرورد نیکان

شاد و موفق باشین(این رو همیشه باید بگم.نمیشد سانسور کنم که ادبیاتش به هم نریزدندی:w12:)

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نظرم اینه که باید با ملاحظه بیشتری کل کل کرد..گاهی حرفا به سمت جدی بودن کشیده میشه در حالیکه این فقط یه کل کل...........
.چون در واقعیت که همه کائنات من جمله آقایون سر به بارگاه خانمها فرود میارند ..:cool:
مرسی مهدی جان با این پشتیبانیت!!!!:smile::biggrin:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]خصوصيات آقا پسرها از 14 تا 28 سالگي... [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 14 سالگي: تازه توي اين سن ، هرو از بر تشخيص ميدن ! (اول بدبختي !)
سن 15 سالگي: ياد مي گيرن که توي خيابون به مردم نگاه کنن ! ... از قيافه ء خودشون بدشون مياد !
سن 16 سالگي: توي اين سن اصولا“ راه نميرن ، تکنو مي زنن ! ... حرف هم نمي زنن ، داد مي زنن ! ... با راکت تنيس هم گيتار مي زنن !
سن 17 سالگي: يه کمي مثلا آدم ميشن ! ... فقط شعرهاشون رو بلند بلند مي خونن ! (يادش به خير ، اون روزا که تکنو نبود ، راک ن رول مي خوندن !)
سن 18 سالگي: هر کي رو مي بينن ، تا پس فردا عاشقش ميشن ! ... آخ آخ ! آهنگهاي داريوش مثل چسب دوقلو بهشون مي چسبه !
سن 19 سالگي: دوست دارن ده تا رو در آن واحد داشته باشن ! ... تيز ميشن ، ابي گوش ميدن !
سن 20 سالگي: از همه شون رو دست مي خورن ! ... ستار گوش ميدن که نفهمن چي شده !
سن 21 سالگي: زندگي رو چيزي غير از اين بچه بازيها مي بينن ! (مثلا عاقل ميشن !)
سن 22 سالگي: نه ! مي فهمن که زندگي همش عشــــقه ! ... دنبال يه آدم حسابي مي گردن !
سن 23 سالگي: يکي رو پيدا مي کنن ! اما مرموز ميشن ! (ديدشون عوض ميشه !)
سن 24 سالگي: نه! اون با يه نفر ديگه هم دوسته ! اصلا“ لياقت عشق منو نداشت !
سن 25 سالگي: عشق سيخي چند ؟!! ... طرف بايد باباش پولدار باشه ! حالا خوشگل هم باشه بد نيست !
سن 26 سالگي: اين يکي ديگه همونيه که همه ء عمر مي خواستم ! ... افتخار ميدين غلامتون بشم ؟!
سن 27 سالگي: آخيـــــــــــش !
سن 28 سالگي: زندگی خوش بخت...!!!!;)
[/FONT]

*mahdi_joker*

عضو جدید
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]خصوصيات آقا پسرها از 14 تا 28 سالگي... [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 14 سالگي: تازه توي اين سن ، هرو از بر تشخيص ميدن ! (اول بدبختي !) [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 15 سالگي: ياد مي گيرن که توي خيابون به مردم نگاه کنن ! ... از قيافه ء خودشون بدشون مياد ! [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 16 سالگي: توي اين سن اصولا“ راه نميرن ، تکنو مي زنن ! ... حرف هم نمي زنن ، داد مي زنن ! ... با راکت تنيس هم گيتار مي زنن ! [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 17 سالگي: يه کمي مثلا آدم ميشن ! ... فقط شعرهاشون رو بلند بلند مي خونن ! (يادش به خير ، اون روزا که تکنو نبود ، راک ن رول مي خوندن !) [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 18 سالگي: هر کي رو مي بينن ، تا پس فردا عاشقش ميشن ! ... آخ آخ ! آهنگهاي داريوش مثل چسب دوقلو بهشون مي چسبه ! [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 19 سالگي: دوست دارن ده تا رو در آن واحد داشته باشن ! ... تيز ميشن ، ابي گوش ميدن ! [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 20 سالگي: از همه شون رو دست مي خورن ! ... ستار گوش ميدن که نفهمن چي شده ! [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 21 سالگي: زندگي رو چيزي غير از اين بچه بازيها مي بينن ! (مثلا عاقل ميشن !) [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 22 سالگي: نه ! مي فهمن که زندگي همش عشــــقه ! ... دنبال يه آدم حسابي مي گردن ! [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 23 سالگي: يکي رو پيدا مي کنن ! اما مرموز ميشن ! (ديدشون عوض ميشه !) [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 24 سالگي: نه! اون با يه نفر ديگه هم دوسته ! اصلا“ لياقت عشق منو نداشت ! [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 25 سالگي: عشق سيخي چند ؟!! ... طرف بايد باباش پولدار باشه ! حالا خوشگل هم باشه بد نيست ! [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 26 سالگي: اين يکي ديگه همونيه که همه ء عمر مي خواستم ! ... افتخار ميدين غلامتون بشم ؟! [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 27 سالگي: آخيـــــــــــش ! [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]سن 28 سالگي: زندگی خوش بخت...!!!!;)[/FONT]
خدا رو شکر که من تو 20 سال و چند ماه زندگی دارای تفکرات 25 سالگی هستم.البته خودم اینقدر خوشگلم که واسم دست و پا بشکنن و غلامم بخوان بشن اما من به این راحتی ها یه هر کسی پا نمیدم!!!:w12::w01:
این یعنی سرعت رشدم خیلی بالا بوده.اگه همینجور پیش بره تا 5 یا 6 ماه دیگه یکی از دخترها رو سرش شیره مالیدم و وارد 27 سالگی.
ایول به خودم.:w02:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها...
حمل بر بی ادبی نشه.... من الان یه خبر بد شنیدم ، یکی از همکلاسامون عمرشو داده به شما! دارم از غصه خفه می شم!:crying2:
نمی تونم جوابتون رو بنویسم الان....
ایشالا میام !

یاکاموز

عضو جدید
بچه ها...
حمل بر بی ادبی نشه.... من الان یه خبر بد شنیدم ، یکی از همکلاسامون عمرشو داده به شما! دارم از غصه خفه می شم!:crying2:
ایشالا میام !
آخییییییییییی..الهیییییییییی....... خیلی ناراحت شدم.بهت تسلیت میگم...

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
آسمان جان بهت تشلیت میگم...اما خوش به حالش که راحت شد!!!

*mahdi_joker*

عضو جدید
آسمان جان بهت تشلیت میگم...اما خوش به حالش که راحت شد!!!

اول به شما تسلیت میگم آسمان جان.امیدوارم که غم آخرتون باشه هرچند که آرزوی دوری هستش اما آرزو بود و روزنه ای از امید.

ne خانم این حرفها چیه میزنی؟2گروه از این حرفها میزنن.عاشقها و دیوانه ها.تو از کدوم دسته ای؟از زندگی قشنگتر چی هست؟از چی راحت شد؟یه حرفهایی میزنی ها.از تو بعید بود.:surprised:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجای این زندگی قشنگه؟؟؟!من زیبایی ندیدم..هرچه هست نارفیقی..دوروویی و نفاق!!!

ABOLFAZL66

عضو جدید
هر چیزی که کمیاب باشه ارزشمند میشه
تو زیبایی ندیدی اما وجود داره.فقط باید یه کم دقت کنی البته اگه پیدا کنی کسی حرفت را باور نمیکنه چون کمتر کسی دنبال اون میگرده و بعضیها گاهی مصداق این شعر میشن:

معرفت در گرانيست به هر کس ندهندش
پر طاوس قشنگ است به كركس ندهندش ...

البته شخص خاصی منظورم نیست ها بد برداشت نکنید.:surprised:

آخرین ویرایش:

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها...
ایشالا میام !
آسمان جان تسلیت می گم
بهت پیشنهد می کنم خودتوو سرگرم کنی تا زیاد اذیت نشی

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی آتشگهی گیرنده پابرجاست
گر بیفروزی رقص شعله اش در هر کران پیداست
ورنه خاموش است و خاموشی گناه ماست

*mahdi_joker*

عضو جدید
تو اینکه نا رفیقی و نامردی و خنجر از پشت از آدمهایی که هرگز انتظارش نمیره میخوریم و یا خوردیم شکی نیست.

اما خود زندگی چیز خیلی قشنگیه.این ما آدمهای توشیم که زشتش میکنیم.جور دیگر باید دید

شاد و موفق باشین و زندگی به کامتون شیرین بشه

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز!
مرسی از پیام تسلیت همگی....:redface:

ولی بحثو منحرف نکنید....
تازه آقایون دستاشونو به نشانه ی تسلیم برده بودن بالا....
این آتش بس فقط برای دادن فرصت آمادگی روحی به آقایان ،
در جهت اثبات مردانگی خانمها ( استناد به جمله ی معروفم که می گه: مردانگی به جنسیت نیست!:cool:)، که نشون بدیم بحث نابرابر نمی کنیم، بود.... :lol::w25:

لذا شروع.......

hoolooo

عضو جدید
دوستان عزیز!

ولی بحثو منحرف نکنید....
تازه آقایون دستاشونو به نشانه ی تسلیم برده بودن بالا....
این آتش بس فقط برای دادن فرصت آمادگی روحی به آقایان ،
در جهت اثبات مردانگی خانمها ( استناد به جمله ی معروفم که می گه: مردانگی به جنسیت نیست!:cool:)، که نشون بدیم بحث نابرابر نمی کنیم، بود.... :lol::w25:

لذا شروع.......

من گفتم دیگه حرف نمیزنم و کل کلتون رو تماشا میکنم
کاری نکنید زیر قولم بزنم وبیام روی همتون رو کم کنم ها

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w17:اسمان جان بهت خسته نباشید میگم عزیزم:gol::w30:

ماشا اله....بزنم به چوب...همه این پسرا رو حریفی:w11::w16::w11:

حیف که من بدجور تو پروه ها و امتاحانا گیر افتادم.وگر نه میومدم همراهیت(نمیگم کمکت چون خودت استادی):w18:

با انرزی ادامه بده......

هووووووووووووووووووووووووررررررررررررراااااااااااااااااااااا:w32::w36:

زنده باد اسمااااااااان

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز!

ولی بحثو منحرف نکنید....
تازه آقایون دستاشونو به نشانه ی تسلیم برده بودن بالا....:eek:
این آتش بس فقط برای دادن فرصت آمادگی روحی به آقایان ،در جهت اثبات مردانگی خانمها ( استناد به جمله ی معروفم که می گه: مردانگی به جنسیت نیست!:cool:)، که نشون بدیم بحث نابرابر نمی کنیم، بود.... :lol::w25:

لذا شروع.......
بقول قدیمیا
یک قرون بده آش به همین خیال باش:biggrin::biggrin:

hoolooo

عضو جدید
شرمنده اینو یکی از دوستان توی یه تاپیک دیگه گذاشته بودن(amarjani200)

دختران 2 دسته اند : دسته اول آنهایی که زیبا هستند وفورا ازدواج میکنند و دسته دیگر آنهایی که به دانشگاه میروند(شاو)

زن از این متأثر نمیشود که به او توجه کنید، بلکه تأثر او از این است که به او توجه کنید و بعد از او دور شوید(تواین)
با زنان همانطور که با کودکان سر و کار دارید رفتار کنید ولی همانطور که با ملکه صحبت میکنید با او سخن بگویید (وایلد)

کار زن افراط و تفریط است، اگه دوست بدارد از شدت محبت بی زار میشود و وای به حال زمانی که دشمنی پیدا کند (ولتر)

از دستپخت زن تعریف کن تا در کنار اجاق خود را قربانی کند( دیل کارنگی)

ازدواج کار خوبی است، ولی بهتر است این کار را انجام ندهید (سامبرست)

زن چون کراوات است، هم مرد را زیبا نگه میدارد هم حلقوم او را می فشارد(ویکتور هوگو)

بوسه مرد علامت عشق و بوسه زن علامت تسلیم اوست (بال زاگ)

در میان جانوران 3 جانور هستند که اکثر اوقات خود را صرف آرایش میکنند گربه-مگس و زن(شارل بوآیه)

در زندگی یک مرد 2 روز ارزش دارد : روزی که با زنی آشنا میشود و روزی که او را به خاک می سپارد (ویکتور هوگو)

نگهبان زن زشتی اوست(مثل عربی)

هرگاه میخواهید از کسی انتقام بگیرید او را به ازدواج ترغیب کنید (برنارد شاو)

راز از هر نوعی بر قلب زنان فشاری غیر قابل تحمل می آورد(پوشکین)

مردها آنچه را که می شنوند از یک گوش وارد و از گوش دیگر خارج می سازند، اما زنان از 2گوش وارد و از دهان خارج می کنند(برنارد شاو)

زن با نگاه خود آتش می افروزد و بیهوده می کوشد تا با اشک خود آنرا خاموش کند(برنارد شاو)

گرانقیمتترین انگشتری های جهان، انگشتری نامزدی است، چون مرد پس از خرید آن تا آخر عمر قسط میدهد(چگورا)

در برخورد با تازه عروس مردها به صورتش نگاه میکنند و خانمها به لباسش(دیکنز)

زنها فقط 2روز می توانند مردها را خوشبخت کنند، روز عروسی و روز مرگ(برنارد شاو)

بهترین سفارش نامه زن، زیبایی اوست که در همانجا قابل قبول است(ارسطو)

زن، وقتی از یک حقیقت دفاع می کند منطقش بسیار ضعیف و قدرت اثباتش بی تأثیر است . ولی اگر همین زن بخواهد از یک دروغ دفاع کند آن وقت کسی را تاب مقاومت در برابر او نیست(گالیله)

شوهری که بیش ازحد به پاکدامنی زن خود می بالد، احمقی است که بیش ازحد خود را فریب می دهد(لاروشنوکو)

زن، شیطانی است کامل تر و شیطان تر(ویکتور هوگو)

اشک، نیرومندترین ماده سیال روی زمین است(داوینچی)

اگر زنی عصبانی شد، یقین کنید که یک کار انجام نشده دارد و چاره اش در این است که به عصبانیت تظاهر کند(دیکنز)

برای زن فقط یک بدبختی و مصیبت وجود دارد و او این است که حس کند کسی اورا دوست ندارد (اعرابی)

اگر تله به دنبال موش برود، زن نجیب هم دنبال مرد(ضرب المثل سوئدی)

مردها را شجاعت به جلو میراند و زنها را حسادت (برنارد شاو)

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w17:اسمان جان بهت خسته نباشید میگم عزیزم:gol::w30:

ماشا اله....بزنم به چوب...همه این پسرا رو حریفی:w11::w16::w11:

حیف که من بدجور تو پروه ها و امتاحانا گیر افتادم.وگر نه میومدم همراهیت(نمیگم کمکت چون خودت استادی):w18:

با انرزی ادامه بده......

هووووووووووووووووووووووووررررررررررررراااااااااااااااااااااا:w32::w36:

زنده باد اسمااااااااان
مرسی عزیزم....:w40:
حالا کجاشو دیدی.... تازه من 5شنبه راس 8 صبح دوتا امتحان تخصصی با هم دارم .... خیلی پر روام که میام باشگاه!:lol:
بذار این امتحانا بگذره....
فعلا که فیدل هم فراری شده! عکسشو دادیم روزنامه!
:w25:

شرمنده اینو یکی از دوستان توی یه تاپیک دیگه گذاشته بودن(amarjani200)

مردها آنچه را که می شنوند از یک گوش وارد و از گوش دیگر خارج می سازند، اما زنان از 2گوش وارد و از دهان خارج می کنند(برنارد شاو)

معلومه "برنارد شاو" خیلی زن دوست بوده!:w00:

مرسی....
بسی خندیدیم .... به عنوان زنگ تفریح مناسب بود!
:w25:

آخرین ویرایش:

*mahdi_joker*

عضو جدید
اولا که عقب نشینی چیه؟
میبینین جنبه ندارین؟

من به طرفداری از ne بلند میشم اون موقع میگن فرار.تسلیم.واقعا مزاح خوبی بود.اما هیچی خنده نداشت.بیشتر شبیه هجویات بود.فکر کنم این چند روز خیلی بهت سخت گذشت آسمان جان.طوری نیست.همه رفتنی هستیم.

ما و عقب نشینی؟خیال باطل.
چنان بر سرتون یورش بیاریم که به قحقرای تاریخ برین.

جانی شما هم ظاهرا جز حشرات رابطه خوبی با ماکارونی داری.:surprised:
نگذار بیش از این توضیح بدم که ابروت میره.

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهدی .......
حیف باید برم زبان تخصصی بخونم.....:razz:
بابا
من بیچاره 5 شنبه امتحان زبان تخصصی و مدیریت کیفیت باهم دارم... اونم تو یه ساعت! اونوقت شماها هی منو به حرف بگیرین!:w00:

برم دیگه .... :w04:
دعا کنین تورو خدا! این ترم آخری نیوفتم!
:w10:

m-haghighi

عضو جدید
بی خیال :w08:جوابشون نده.خودشون میدونن واسه همین دست بیش میکیرن تا بس نیوفتن

*mahdi_joker*

عضو جدید
مهدی .......
حیف باید برم زبان تخصصی بخونم.....:razz:
بابا
من بیچاره 5 شنبه امتحان زبان تخصصی و مدیریت کیفیت باهم دارم... اونم تو یه ساعت! اونوقت شماها هی منو به حرف بگیرین!:w00:

برم دیگه .... :w04:
دعا کنین تورو خدا! این ترم آخری نیوفتم!:w10:
همیشه بهونه.
کی میخواین مردونه در راه اهدافتون بجنگین.

امیدوارم موفق باشین.
براتون دعا میکنم

شاد و موفق باشین

اما ترسویین:w01: